Jel ima neko da studira u usa?Treba mi pomoc

I ja cu na leto na koledz preko sportske stipendije. Prvo kontaktiras trenera preko mail-a i pitas da li im treba igrac -sportista tvog profila, ako ti odgovore pozitivno salji im snimak-utekmice(meca,takmicenja ili sta vec) onda ti javljaju jesu li ili nisu spremni da ti ponude stipendiju i sta sve ona obuhvata, na svim iole redovnim koledžima i univerzitetima se trazi polozenTOEFL-a,to mozes ovde ili tamo polagati, a pored toga negde se trazi i polaganje SAT-a, ali to ce ti vec sve trener reci kada stupite u kontakt, ili ako ne mozes da cekas pisi administraciji koledza na koji bi zeleo da ides pa ce ti oni reci sta ti sve treba(a te uslove mozes pronaci i na svakom zvanicnom sajtu koledza).........eto......nadam se da sam ti bar malo pomogla :)
 
Kako da stupis u kontakt sa trenerom? Kao i sto ces stupiti u kontakt sa bilo kime: na sajtu Univerziteta koji te zanima ces naci kontakt email; mozda tamo nadjes bas email trenera, a ako ne nadjes, napisi email Univerzitetu u kojem ces ih pitati za kontakt informacije za osobu koja te zanima.
E i nemoj postavljati isto pitanje na nekoliko tema, odaberi jednu. Thanks
 

Back
Top