Policija trenira strogoću-''NE'' za roman Dorotej, jer ima ''bezobrazane'' reči

Sasvim je u redu da ustane učenik i kaže : ja smatram da ovo delo nije verno opisivalo život monaha ili vlastele ili šta god, to znači da ume da iznese kritiku. Ja sam u srednjoj školi odbila da analiziram Krležu i njegova dela jer sam smatrala da nemaju tu vrednost koja mu se pripisivala, njegov opis likova i situacija mi je bio odbojan ali da bih to umela da kažem, pročitala sam ga.

Не верујемо!

То је немогуће у другосрбијанском уму...:manikir:


Нема љутиш
 
Зато што Лаги брише моје постове...

Њено мишљење долази из ЕУ
Ajde ovako : ja se bavim onime što smatram svojim pozivom, ne zanima me dubinska analiza političke pozadine iz prošlih vekova, jer sam suočena sa sadašnjim problemima koji su, što se tiče prosvete, gorući. Ne osećam potrebu da ukazujem na korene tih problema, već pokušavam da izvučem neki minimum iz onoga sa čime raspolažem, skromno ali za sada jedino moguće.
 
Sasvim je u redu da ustane učenik i kaže : ja smatram da ovo delo nije verno opisivalo život monaha ili vlastele ili šta god, to znači da ume da iznese kritiku. Ja sam u srednjoj školi odbila da analiziram Krležu i njegova dela jer sam smatrala da nemaju tu vrednost koja mu se pripisivala, njegov opis likova i situacija mi je bio odbojan ali da bih to umela da kažem, pročitala sam ga.
Ja kada sam rekao da je Vreme Smrti mediokritetska smaracina teska, profesor srpskog me pohvalio, a profesor istorije mi dao dvojku.
 
pa, da si proukrajinski orijentisana i to bi bilo logično.
Bili su zabranili na nekom italijanskom univerzitetu, mislim Tolstoja, u celini.
Ma ne to...to je bzv kako god da se orijentišeš.
Ali bih im uvalila zato Rat i mir (sa sve epilogom), nek se preznoje od čitanja lenjivci adolescentski što ništa ne znaju- ni da pišu ni da čitaju ni da se izražavaju.
Ali ja nisam policajac, tkd...
 
Vi ste potpuno pomahnitali.

Не видиш колико се ви ДругоСрбијанери посипате пепелом. То је социопатска болест + ендогена психоза

Ево Лаги се после годину дана, мало излечила, али у главном се и даље отима.

Грозно је то
 
Ma ne to...to je bzv kako god da se orijentišeš.
Ali bih im uvalila zato Rat i mir (sa sve epilogom), nek se preznoje od čitanja lenjivci adolescentski što ništa ne znaju- ni da pišu ni da čitaju ni da se izražavaju.
Ali ja nisam policajac, tkd...
U buducnosti ce se proicavati video igre, a ne samo knjige.

Imas mali milion fenomenalnih umetnickih dela u video igrama, samo sto to skolski sistem nece da upije u sebe, jer se misli da je to samo neka zabava.
 
Не видиш колико се ви ДругоСрбијанери посипате пепелом. То је социопатске болест

Ево Лаги се после годину дана, мало излечила, али у главном се и даље отима.

Грозно је то
Drugosrbijanstina je odlika mislecih bica u Srbiji.
 
Majka Hrabrost i njena deca spada u jednu od najboljih antidrama suvremene književnosti i jedno je od najznačajnijih dela epskog pozorišta koje je napisao književnik Bertolt Breht. U njoj se prikazuje iscrpljujući Tridesetogodišnji rat između katolika i protestanata, koji se vodio na svekolikim prostorima severne i srednje Evrope te život Hrabrosti, jedne majke koja je htela da spasi svoju decu.

Radnja priče odvija se u 17. veku. Lik majke Hrabrost Breht poistovećuje s Nemačkom te kroz njene oči prikazuje ratno stanje. Njenim putovanjem kroz Nemačku, Breht opisuje uzroke i posledice ratnog stanja te otuđenje i pusto koje u ljudima izaziva rat. Kroz ovo delo koje je podeljeno u 12 scena, Majka Hrabrost postepeno ostaje bez troje svoje dece te samim time i bez svojih ljudskih osobina. - izvor
Mislila sam da si naveo Doroteja, moja greška, izvinjavam se.
 
Робови да развијају критику...:rotf:

Nasi profesori istorije su uglavnom potpuno pomahnitali ljudi, cast izuzecima.

Ja kada sam isao u osnovnu skolu, u doba Slobe, bolid je preskakao Americku revoluciju, davao jedinice onima koji pitaju 'A zasto preskacemo lekcije o americkoj i francuskoj revoluciji', a za popravljanje ocene iz istorije terao nas da ucimo epske narodne pesme.

Muvao redovno profesorku engleskog.
 
Skoro pa da me i interesuje...

Video sam sinopsis, apsolutno nije za lektiru, po mnogim merilima.

Priča o srednjkovekovnoj borbi katolika i protestanata a hiperbola na snagu i izdržljivost Nemačke?!?
Alo! Nemačka! Vekovni neprijatelj Srba i Srbije i ja još da podučavam svoju decu kako da ih veličaju!?!?

Digo mi se pritisak bespotrebno :)
Ja ti kažem dobro jutro ti odgovaras laku noc
 
Nasi profesori istorije su uglavnom potpuno pomahnitali ljudi, cast izuzecima.

Ja kada sam isao u osnovnu skolu, u doba Slobe, bolid je preskakao Americku revoluciju, davao jedinice onima koji pitaju 'A zasto preskacemo lekcije o americkoj i francuskoj revoluciji', a za popravljanje ocene iz istorije terao nas da ucimo epske narodne pesme.

Muvao redovno profesorku engleskog.
E, ima nas raznih, al ima nas i ostalih ;)
 
Nasi profesori istorije su uglavnom potpuno pomahnitali ljudi, cast izuzecima.

Ja kada sam isao u osnovnu skolu, u doba Slobe, bolid je preskakao Americku revoluciju, davao jedinice onima koji pitaju 'A zasto preskacemo lekcije o americkoj i francuskoj revoluciji', a za popravljanje ocene iz istorije terao nas da ucimo epske narodne pesme.

Muvao redovno profesorku engleskog.
Робови да развијају критику...:rotf:

Јадниче, Лаги помози му , није одрастао...
 
E, ima nas raznih, al ima nas i ostalih ;)

Јел ти знаш да је то уопштавање, болест и препознатљивост ДругоСрбијанера....

100х ти је објашњена препознатљивост ендогене психозе...

Бар се прикривај...

Провидна, па на списку
 

Back
Top