Jel bi kresnuli steltovku (inspired. by spamerku)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ima kraljica log-on-a u stelt-mod-u, da li bi kresnuli takvu? Ja mislim da osoba koja ima ponosa to sebi ne moze da dozvoli... to da krese forumasicu koja koristi stelt mod makar i maloa ne kaje se radi toga

Stelt je vidljivo skrivanje (tima koji skrivaju) bitnih stvari od "ostalih drugova", ali sigurno ne samo radi skrivanja, nego zbog nekih drugih drugova, makar i da su trip u glavi. Zar ne? Korigujte mi misljenje ako grijesim, ali, po mojoj teoriji "trouglova kao oznaka na putu komunikacije u 'dijelu' o predstavljanju" to je tako. Te trouglove koriste osobe kojima je auto sjeban (ili mozda koji su se autosjebali, tako reci) ostao na putu... :neutral:

Isto pitanje i za zene (i gej/bi populaciju) moze znaci i varijanta: jel bi kresnuli steltovca?
Ta stelt tehnologija mi je vazda simpa bila. Stelt bih kresnuo uvek, forumasica mi vec nije zanimljiva. Nju bih mogao izbaciti iz stelta i nastaviti romansu sa istim.
 
Nisi me uvrijedio, nego si dokazao da sam budala covjece sa tim sto si reko da sam se tad uclanio covjece. 01.01.2010! Ej! Bravo, odma je covjek skapirao da sam kreten... iz toga, pametnome dosta.
Idi ti mami svojoj pa joj prepricaj kako si intelektualac i znas gramatiku i grof i sve to.

Ozbiljno ti velim.

Ti neki zajeban,"ba covjece":zcepanje: Znaci,nema pive?:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top