Javna izjava ljubavi

Smele, junace, kakav teret majke ti? Ne teret nego crna zemlja ako nisi sve nisi nista.
Brate ljudi se upoznaju i imaju sex iste večeri. Za mene je žensko svetinja. Ako ona misli da se ne poznajemo dovoljno dugo, ja ću to da poštujem, i neću da budem navalentan. S tim što ja za razliku od tebe ne mislim na sex(pitanje je dal bi i u braku mislio na to. Ona neće decu, bićemo ko Milena Dravić i Dragan Nikolić. Proputovaćemo ceo svet ali nećemo imati decu), ja mislim na odnos koji je za početak više od prijateljstva. Mi smo prijatelji(Ona i ja) i za sada je izgleda samo meni stalo(sanjam o tome) da tu bude bude više od prijateljstva i ako smo oboje sami
 
Brate ljudi se upoznaju i imaju sex iste večeri. Za mene je žensko svetinja. Ako ona misli da se ne poznajemo dovoljno dugo, ja ću to da poštujem, i neću da budem navalentan. S tim što ja za razliku od tebe ne mislim na sex(pitanje je dal bi i u braku mislio na to. Ona neće decu, bićemo ko Milena Dravić i Dragan Nikolić. Proputovaćemo ceo svet ali nećemo imati decu), ja mislim na odnos koji je za početak više od prijateljstva. Mi smo prijatelji(Ona i ja) i za sada je izgleda samo meni stalo(sanjam o tome) da tu bude bude više od prijateljstva i ako smo oboje sami
Da ne mislis o sexu ne bi ga ni nasao u mom postu....
 
Meni ipak zanimljivije ovo o fudbalu.
Kontam to tako mora, da On ode da gleda utakmicu iako i meni treba.
Pomirila se s tim.
Drugo nešto nisam spojila: ima nekih što ne prate fudbal. To može da bude meni korisno.
Al, opet kako da ne gleda ni kad Zvezda igra? To mi čudno.

Iskustva, saveti?
 
1665259453957.png
 
@Metronomy nisi razumeo pitanje. Tj konstataciju.
Hoću da kažem čudno je da ne zna osnovno ili se ne interesuje. Pa bar ono što nacija gleda,zar ne?
U smislu "najvažnije sporedne stvari na svetu"... ili je to nebitno skroz.
Ja pa tražim dlaku u jajetu. Ma preksinoć Zvezda pobedila Madžare, pa i ja sam bre gledala :huh: on nije.
 

Back
Top