• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Javna izjava ljubavi

Bambi

Elita
Poruka
15.105
Dobila sam par grafita i dosla do zakljucka da je takva javna, ali i javna izjava ljubavi tipicnija za muskarce.
F9E741AA-199B-4CA4-8E3C-1125E8A144B5.jpeg

EEA8C184-BF5E-403A-8680-EE4CFB1F3468.jpeg
:) :)
6F3EE7C4-583F-4B24-8A94-28FA694D54E1.jpeg

Da li ste takav tip? :)
Da li ponekad imate potrebu da pred svima pokazete emocije i ljubav? Ne onako svakodnevno i uobicajeno, dvoje ljudi koji se vole, vec kao da puknete, kazete glasno, „zaurlate“, iznenadite.
I da li bi vam se dopalo da to neko uradi vama?

marzivu

Aktivan član
Poruka
1.668
Dobila sam par grafita i dosla do zakljucka da je takva javna, ali i javna izjava ljubavi tipicnija za muskarce.
Pogledajte prilog 1234416

Pogledajte prilog 1234419
Pogledajte prilog 1234421

Da li ponekad imate potrebu da pred svima pokazete emocije i ljubav? Ne onako svakodnevno i uobicajeno, dvoje ljudi koji se vole, vec kao da puknete, kazete glasno, „zaurlate“, iznenadite.
ako ne vidim u sebi ono sto neko vidi u meni, onda se malo osramotim i osetim neprijatnost, pa mi je glupo da tako nakaradno razocaram osobu. Ali ne, ovo pricam hipoteticki jer mi se ovako nesto nikad nije desilo.

N

Ne nije taj

Gost
Žvrljanje sopstvenih nesuvislosti po tuđoj imovini treba da se kažnjava s minimum 6 meseci zatvora i novčanom obavezom da se zid dovede u pretjodno stanje ne ličnim trudom nego od strane državnog preduzeća kpje će da ti knjiži u cenu i puš-pauze.

Važi za sve vrste grafita uopšte.
Podržavam. Bolje popeti se na zgradu i vikati BRANKAAAAAA nego žvrljati po tuđim zidovima.

WhiteWarg100

Domaćin
Poruka
4.435

ne bih bas da mi svrlja grafite.
niti da se u tri ujutru prodere "volim te" i odsvira nesto na gitari. Ne.
Neka ostane to medju nama.

Manastirka

Elita
Poruka
24.473

Bože sačuvaj! :hehe:

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.