Javna izjava ljubavi

Шмекер

Veoma poznat
Poruka
14.725
Smele, junace, kakav teret majke ti? Ne teret nego crna zemlja ako nisi sve nisi nista.
Brate ljudi se upoznaju i imaju sex iste večeri. Za mene je žensko svetinja. Ako ona misli da se ne poznajemo dovoljno dugo, ja ću to da poštujem, i neću da budem navalentan. S tim što ja za razliku od tebe ne mislim na sex(pitanje je dal bi i u braku mislio na to. Ona neće decu, bićemo ko Milena Dravić i Dragan Nikolić. Proputovaćemo ceo svet ali nećemo imati decu), ja mislim na odnos koji je za početak više od prijateljstva. Mi smo prijatelji(Ona i ja) i za sada je izgleda samo meni stalo(sanjam o tome) da tu bude bude više od prijateljstva i ako smo oboje sami

Metronomy

Buduća legenda
Poruka
35.834
Brate ljudi se upoznaju i imaju sex iste večeri. Za mene je žensko svetinja. Ako ona misli da se ne poznajemo dovoljno dugo, ja ću to da poštujem, i neću da budem navalentan. S tim što ja za razliku od tebe ne mislim na sex(pitanje je dal bi i u braku mislio na to. Ona neće decu, bićemo ko Milena Dravić i Dragan Nikolić. Proputovaćemo ceo svet ali nećemo imati decu), ja mislim na odnos koji je za početak više od prijateljstva. Mi smo prijatelji(Ona i ja) i za sada je izgleda samo meni stalo(sanjam o tome) da tu bude bude više od prijateljstva i ako smo oboje sami
Da ne mislis o sexu ne bi ga ni nasao u mom postu....

neoplanta again

Ističe se
Poruka
2.746
Meni ipak zanimljivije ovo o fudbalu.
Kontam to tako mora, da On ode da gleda utakmicu iako i meni treba.
Pomirila se s tim.
Drugo nešto nisam spojila: ima nekih što ne prate fudbal. To može da bude meni korisno.
Al, opet kako da ne gleda ni kad Zvezda igra? To mi čudno.

Iskustva, saveti?

neoplanta again

Ističe se
Poruka
2.746
1665259453957.png

neoplanta again

Ističe se
Poruka
2.746
@Metronomy nisi razumeo pitanje. Tj konstataciju.
Hoću da kažem čudno je da ne zna osnovno ili se ne interesuje. Pa bar ono što nacija gleda,zar ne?
U smislu "najvažnije sporedne stvari na svetu"... ili je to nebitno skroz.
Ja pa tražim dlaku u jajetu. Ma preksinoć Zvezda pobedila Madžare, pa i ja sam bre gledala :huh: on nije.