Javna izjava ljubavi

Nije ni svaka slika umetnost.
Realno na to gledam kao na zapisavanje. Samo je naskrabao trajbal stajl slova. I nekako mi bzvz kad vidim to. Nije da sam u nekom super duper run dmc nejbrhudu gde puca od urban kulture, kasetofon na trotoaru, brejk dens i to, nego neka depresija, sivo plus neko nazvrljao preko sivog. Neko ko uobicajeno nema dobre namere ni prema kome.
 
Omasio si format.
Knjiga se pise. Tu se pise i tu cita.
Vidis mogao bih da predlozim nekom ko se bavi pisanjem, da unesto da pise po papiru da ide okolo i pise ljudima po jaknama, autima, kucama poput nekakvog performansa.
Zvace se: ad acta performansa.
 
Realno na to gledam kao na zapisavanje. Samo je naskrabao trajbal stajl slova. I nekako mi bzvz kad vidim to. Nije da sam u nekom super duper run dmc nejbrhudu gde puca od urban kulture, kasetofon na trotoaru, brejk dens i to, nego neka depresija, sivo plus neko nazvrljao preko sivog. Neko ko uobicajeno nema dobre namere ni prema kome.
Kod mene je nikao neki Hostel u tamno sivoj boji, sa jarko crvenim delom fasade oko prozora. Gradske vlasti im rekle da preboje fasadu, jer naružuju izgled. I bez svetlećih reklama, jer ne živimo u Las Vegasu. :hehe:
 
Omasio si format.
Knjiga se pise. Tu se pise i tu cita.
Vidis mogao bih da predlozim nekom ko se bavi pisanjem, da unesto da pise po papiru da ide okolo i pise ljudima po jaknama, autima, kucama poput nekakvog performansa.
Zvace se: ad acta performansa.
I pokret može da bude umetnost, zar ne: kroz ples, glumu... A svi se kreću, i obično tu nema puno umetnosti...
Sada, kada je tehnologija napredovala, skoro smo svi fotografi, ali je malo njih koji su umetnici...
A pazi ovo:
FB_IMG_1665164879143.jpg
 
(Možda je ovo za ipak nekog ko će me razumeti, ali je namenjeno mojoj potencijalno novoj ljubavi)

Neću ti ni najmanje biti naporan. Ti jesi moj novi san(sladji od bilo kog prethodnog. San koji mi može promeniti život iz korena.) ali ti neću biti na teretu. Uostalom ako je suđeno da jednoga dana ostanem sam, neka tako i bude
 

Back
Top