Jaaaaoooooooaaaaoooooaaaoooo...

moja starija je za novaka izašla u super lepom haljinčetu i polučizmicama. da sam dečko - odma' bih se zaljubila....ali, smrzla se kao dupe i sad kašlje kao tuberan. kad joj to kažem ''kao tuberan'', pita - ''šta je to?''...nema pojma, bre, sa životom....a neće da sluša.
''lego'' kocke si baš lepa sećanja.

...hehehehe...retko ko upotrebljava ovaj izraz....(sem nas pulmologa!)z:lol:
 
U dobro me sad podseti.
Imam jaoooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :)

Klinka i ja smo danas pajale gradom, i išle na ručak sa drugaricama kokama:) u povratku svrnemo u njenu omiljenu radnju i nakupimo gomilu stvari za kupovinu , odjenom nema deteta. I rastčasmo se nas tri tetke po radnji kad mala viče iz garderobe naivno : " Ovde saaaaam !

:evil: Utrčimo sve tri ko sumanute , a mala se skinula , proba stvari .
I još nam objasnjava zasto joj ta majca ne stoji , jer izgleda ko tenk u njoj :roll:

Kad se nisam šlgirala .
Gledaju me drugarice ,mislim se sta me gledate treba šećer i vodu da mi donesete, ja se hvatam za glavu a one se smeju.
Pitaju me što se bečim tu kad je to od mene i videla ....:evil:

Al ima samo 5 ipo godina :(


A moj je pojeo skakavca... i jos ga peko... i kad sam ga pitala kakvog je ukusa, reko mi: gorak... valjda ga prepeko... :rida:
 
Ja i nisam vise prikladna za ovu temu,jer pricate o igrackama,ali kad prodje vreme
igracaka dodje drugo...od kada je moj sin poceo da ima devojke,stan mu je pun kojekakvih
gluposti,koje mu devojke kupuju...znate ono,plisane igracke,razne majce sa natpisima
"volim te,samo tvoja.."(lude li smo mi zene,sto mislimo da je njima to "romanticno"??)
E,tako ima jednu oooogromnu plisanu kravu!!??(to ne znam sta je ta devojka htela time da mu kaze??),jedan ogroman plisani jastuk na kome je lavz;)..
i jedan jastuk koji je udoban i velik..i kad gledam tv volim da ga stavim pod glavu..ali zaboravim da taj doticni jastuk odmah kaze:I love you!! i to 1000..puta...bacim ga i kazem mu i ja tebe!!!z:hi:
 
joooj smejem se ko luda, pa ste me podsetile tim skakavcima , secam se da je mama bezbroj puta pronalazila pune djebove opasha od gustera u bratovim pantalonama , jos su mrdali , i nije se opametila uvek ih je histericno razbacivala po kuci kad nabasa na njih , kad se naucila da prvo napolje protrese pantalone on se odvikao . Takodje se secam jednom na selu , izgubila sam ga , mama mi ga ostavila da ga cuvam i odjednom nestalo dete , trazila sam ga svuda sve dok se nije vratila i pronasla ga u obliznjoj basti s krompirima ( krompiri su bili zasadjeni i izrasli bas visoko ) , bio se sakrio u tom zelenom delu i kad je ustao umalo se nismo slogirali , oko usana je imao krilca i ono zuto od onih bubacaka koje napadaju list krompira. :manikir:
 
Ja i nisam vise prikladna za ovu temu,jer pricate o igrackama,ali kad prodje vreme
igracaka dodje drugo...od kada je moj sin poceo da ima devojke,stan mu je pun kojekakvih
gluposti,koje mu devojke kupuju...znate ono,plisane igracke,razne majce sa natpisima
"volim te,samo tvoja.."(lude li smo mi zene,sto mislimo da je njima to "romanticno"??)
E,tako ima jednu oooogromnu plisanu kravu!!??(to ne znam sta je ta devojka htela time da mu kaze??),jedan ogroman plisani jastuk na kome je lavz;)..
i jedan jastuk koji je udoban i velik..i kad gledam tv volim da ga stavim pod glavu..ali zaboravim da taj doticni jastuk odmah kaze:I love you!! i to 1000..puta...bacim ga i kazem mu i ja tebe!!!z:hi:
Ovo nije tema o igrackama..otilsla je u pogresnom smeru..
Dozvoljeno je jadikovanje na sve i svakoga iz svih sfera zivota..od javnog do intimnog a diskrecija zagarantovana..
I ja bih da cujem nesto drugo jer o igrackama nema sta ne znam...z:)
 
Dugo se nisam zalila..z;)
1.s obzirom da mi detetov otac cini plezir i odvosi dete na zimovanje na meni je da spakujem sve potrebno u kako mi je zapreceno: jednu torbu.Da bih za pocetak ispeglala,odvojila,sparila i popisala sve sto sam naumila treba mi broj ruku svakako veci od cetiri,bar kao sto imaju one indijske boginje ,ne mogu imena da im se setim.
Ja imam strasan problem sa pakovanjem inace,a kada je u pitanju zimski turizam problem se udvostrucava jer je sve nekako debelo i kabasto,a torbe su iste.U doba braka i priprema za putovanje smo se bar sest puta instant razvodili.jednom nam je upalilo al sad se ne zalim na to...
2.drugarice mi je najavila da se seli za vikend a to znaci da cim ispratim dete umesto da zakazem neki tretman lica,tela il mozdanih vijuga moram u ispomoc,jer i ona je meni pomagala sto jes jes..jos je moja selidba bila u julu na plus beskonacno i sa sedmog na peti sprat bez lifta.Znaci racunaju joj se dupli poeni.Pitam da povedem i muskarca sa sobom a ona emancipatorka:Ma kaki oni ce samo da smetaju...
Nije mi rekla sta sam zaduzila ovog puta,staklariju,knjige ili macku...
3.zalim se jos i na ovog coveka koga sam izabrala za ostatak zivota jer je:
rekoa da ce doci do deset pa u medjuvremenu tri puta odlagao svoje prikazivanje u kuci
uzinao plazmu i mleko i sad nemam mleka ni kapi za u caj
uzeo moj punjac za telefon posto je svoj negde zaturio i sad ovaj na low batery pisti a nemam u sta da ga utaknem da izvinete...

4.zalim se jos i na grejanje jer nisam primetila da je bolje od popodne a napamet sam naucila kajron sa fox televizije o normalizaciji stanja sa gasom..jos sam svima i razglasila...
5.i zalim se na komp jer ne reauguje u skladu sa mojim kuckanjem,nego prvo nista ne radi aonda sam otkuca gomilu slova..valjda prepricava svojim recima.
Ovaj dan nije moj..da se cistim u krpe najbolje....
 
:dash: Trenutno sam besna na neke druge stvari ali vidim da je aktuelna prica o igrackama..Igrom slucaja ovih dana zaglavim u stanu devojcice od 5 god koja zivi u caaaaaaaaaarstvu igracaka :lol:
Impresije:
1.Onaj odvratni vilinski prah pravi E.T. od ljudi
2. Winx Blum parfem uzasno smrdi, jachi je i dugotrajniji od Hypnotic-a :mrgreen: i cini da se probudis iz mrtvih ako si slucajno umro od glasa Bratz beba ili tako nesto ..
3. Koliko glupih crtana danas klinceze gledaju :eek: Sve neke SF stvari , moderno.. Nigde Crvenkape, bake :sad2:

E sad:

Besna sa na gradsku toplanu jer mi je u stanu umesto standardnih 24 samo 18 stepeni.. Ili na Ukrajnu ili Rusiju .. Nisam sigurna ko je kriv (ne gledam vesti ) ali besna sam .. :besna:
Besna sam na ulice u Bg i sneg i bljuzgavicu jer ne zna sta da obujem ako idem duze od 5 m peske a da mi se ne upropaste cipele i da ne dam 1000 din za taxi :dash:
Besna sam sto sam kuci zaboravila jedan punjac pa cu morati da privremeno iskljucim jednu karticu..
Besna sam sto je dosao januar, moram da sednem da ucim, a ne uci mi se..
 
Јаааооо, ја нисам бесна, дивно сам се пробудила...

Мада сам се малко посвађала са кувачем јутарње кафе, и то је било слатко, а грејања нема, гаса има, али није калоричан, тако да врти у празно!
Но, сунце је, и све је лепо...
 
Blago tebi...
Mi se spakovasmo,ugarali smo sve sto treba i ne treba fali nam samo sofa,bor masina,i jos koji par rukavica jer ovih osamanest:roll: spakovanih mozda nece zadovoljiti broj dana..
Jeste,ja sam kriva,i vec unapred spremna da zaustavim disanje sutra pri raspakivanju kad mi njen otac bude pominjao familiju..Al neka ga nek se malo nervozira...nije lako s detetom...Buuuuaaaa..z:plez:
 
Poslednja izmena:
Mogu ja jos ovako,no da i neko drugi nesto kaze...
Ajde da vas cujem..izabacite sav bes o ma cemu i ma kome i nemojte se ustrucavati...
Побеснела си на лего коцкицу?! о свашта...z:hm:
Па није ти коцкица кива што си смотана!
Следећи пут гледај куд идеш!

Не могу да поднесем смотане људе који искаљују бес на ногарима о које очепљују прсте...
лустерима о које ударају главу..
шта су вам бре предмети криви...z:(

ето...z:lol:

z:hi:
 
Побеснела си на лего коцкицу?! о свашта...z:hm:
Па није ти коцкица кива што си смотана!
Следећи пут гледај куд идеш!

Не могу да поднесем смотане људе који искаљују бес на ногарима о које очепљују прсте...
лустерима о које ударају главу..
шта су вам бре предмети криви...z:(

ето...z:lol:

z:hi:

Ko moja baba kad ispusti nešto kaže: ''U p. materinu, šta padaš????'' z:D
 
:dash: Trenutno sam besna na neke druge stvari ali vidim da je aktuelna prica o igrackama..Igrom slucaja ovih dana zaglavim u stanu devojcice od 5 god koja zivi u caaaaaaaaaarstvu igracaka :lol:
Impresije:
1.Onaj odvratni vilinski prah pravi E.T. od ljudi
2. Winx Blum parfem uzasno smrdi, jachi je i dugotrajniji od Hypnotic-a :mrgreen: i cini da se probudis iz mrtvih ako si slucajno umro od glasa Bratz beba ili tako nesto ..
3. Koliko glupih crtana danas klinceze gledaju :eek: Sve neke SF stvari , moderno.. Nigde Crvenkape, bake :sad2:
..

Ae bre mala nemoj si baba , sta se srdiš tu na igračke a još nisu ni u tvojoj kuci.
Pazi dobro kako se ponasas , da ne navuces gnev njihovih bogova , pa ti kad dobijes dete pošaljuu najgore igračke za kaznu. z:p
 
Poslednja izmena:
Zalim se na upalu misica ne zapamcenih razmera a kao posledica jucerasnje selidbe drage mi drugarice.
Natalitet gluposti u njenom stanu je na zavidnom nivou,i pitam se kako nekome uspe da u stan od 45kv smesti sve te drangulije koje su
a)fragile..molto
b)pazi to mi je sa Cube iz 200,iz Budve 2003,sa Hvara 85 itd...
c)samo da se to ne polomi ostalo nije vazno(to je kutija ona u koju bi mogle nas dve opusteno da sednemo sa skupljenim nogama)
O knjigama da ne pricam....Ako je procitala bar pola od one gomile ,ja pod hitno prestajem da se druzim sa njom-osecam se inferiorno i nenacitano.
A boli me svaka koscica,cu dumremz:)
 
Jaaaaaaaaooooooooooooooooo zene, ovaj film obavezno pogledajte :)

australia-plakat-mali.jpg
 

Back
Top