Jaaaaoooooooaaaaoooooaaaoooo...

Офтопикујете.

Успут, нису Руси заврнули гас Европи, само Украјини, а Украјинци мажњавају гас који треба да иде нама.

Е, друга је прича шта желимо да чујемо...

Ја немам алтернативу осим климе,али тренутно гаса има, а кућа ми је жестоко изолована, тако да нам је температура око 20 степени.

Не јаучем данас ни за шта, цео дан је леп...z:dm5:

...kako offtopic...z:shock:
...pa naziv Teme je Jaoooooooooooooooooooooooooo...
...samim zavrtanjem gasa Ukrajini...zavrnuli su svesno gas i EU, Balkanu...a noccas cce u Vojvodini biti -12...i na kraju...spashavaju nas Madjari, Nemci...sa slanjem gasa...a BraTJa Rusi...kao i uvek...prema svojim "paccenicima" u SrBiji...z:mrgreen:
 
Mi nosimo ove čizmice...z:mrgreen: Danas smo se "namontirali"...
DSCN1074-1.jpg
 
Ma jok..ja jos uvek citam Andersena pred spavanje i mirna mi glava.z:).al unapred se vec pribojavam sta ce da me snadje sa zenskim detetom..
ha, andersen je super...misliš i sam da je život bajka....z:bv:
a posle, kad napune 15, 16...shvatiš da si samo jedna u nizu osoba od njihovog interesovanja. daj Bože da vama ne bude isto kao i nama....:zstidljivko:
tada shvatim da je gaženje ''lego'' kocki sasvim bezazlena stvar......
 
e, da li vaša deca zagaziše u pubertet? to je ''jaaaaaaaaaoooooooooo'......gas će stići, ali pubertet, traje, bre....

Јаааааааааооооооооо, јесте, а код мене скоро у дупликату, годину ипо дана разлике, два дечака...

Тешим се бар да нису дечак и девојчица, мислим да би било још горе!!!

Све их мррррзи, све је бзвееезеее, сви су глупи...

Кукаћу неки други пут, данас сам добро, баш! z:dm5:
 
moja cerka je danas bez mog znanja kupila cizme na stiklu od 8 do 10 cm...nisam merila ali nesto uzasno visoko...a ima 13 i po godina...dobila pare od baba i deda i otisla i kupila...imala sam blazi zivcani napad...pri tom zna moje misljenje os tiklama..njenim godinama...i ovo sam dozivela kao neku prevaru...moj muz se samo nasmejao kad je ispred nejga paradirala u cizmam i rekao kako bi se njena mama u tome slomila....pa ja ne znam da li sam ja luda ili sam nenormalna..uglavnom epilog price je zabrana nosenja cizama...hm...da li sam u pravu?
 
U dobro me sad podseti.
Imam jaoooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :)

Klinka i ja smo danas pajale gradom, i išle na ručak sa drugaricama kokama:) u povratku svrnemo u njenu omiljenu radnju i nakupimo gomilu stvari za kupovinu , odjenom nema deteta. I rastčasmo se nas tri tetke po radnji kad mala viče iz garderobe naivno : " Ovde saaaaam !

:evil: Utrčimo sve tri ko sumanute , a mala se skinula , proba stvari .
I još nam objasnjava zasto joj ta majca ne stoji , jer izgleda ko tenk u njoj :roll:

Kad se nisam šlgirala .
Gledaju me drugarice ,mislim se sta me gledate treba šećer i vodu da mi donesete, ja se hvatam za glavu a one se smeju.
Pitaju me što se bečim tu kad je to od mene i videla ....:evil:

Al ima samo 5 ipo godina :(
 
moja starija je za novaka izašla u super lepom haljinčetu i polučizmicama. da sam dečko - odma' bih se zaljubila....ali, smrzla se kao dupe i sad kašlje kao tuberan. kad joj to kažem ''kao tuberan'', pita - ''šta je to?''...nema pojma, bre, sa životom....a neće da sluša.
''lego'' kocke si baš lepa sećanja.
 
Јааоо, сваке вечери се распричају око 1, тад им је баш ,,најзгодније време''!

И ако их терамо на спавање, кажу нам да то није лепо што нећемо деци да посветимо пажњу кад им то одговара! z:mrgreen:

Но, и кад су били мањи, читам им приче по два сата пред спавање, и кад изађем из собе, плачу и кукају што нема само још ,,јееееднаааа'' .z:dm3:
 
blago meni što smo još uvek dalekoooooooooooooooooooooooo od puberteta a tek ulazimo u fazu sa lego kockicama...jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,danas se ne žalim...a možda ipak,jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaoooooooooooooooooooooooooo,moram da izađem na ovaj mraz i odem do probavnice,jaooooooooooooooooooooooooo
 

Back
Top