Jaaaaoooooooaaaaoooooaaaoooo...

da li je trebalo da se dozvoli da traje "samo nekoliko dana"??? Meni je i samo nekoliko sati totalno nepojmljivo i neprihvatljivo kada je napolju -4, a u kuci 14 stepeni i kada nemam alternativu grejanju na gas, osim u nekim prostorijama na struju, što ne rešava problem, posebno ukoliko toliko opteretimo elektro sistem, pa još uvedu i restrikcije.z:cry:
Gasifikacija je bila preskupa, cenu kubnog metra podigli za 60%, podelili račun na pola, s tim što na drugu polovinu zaračunavaju kamate kao da nisi platio na vreme! :besan2:
Ja stvarno ne mogu ništa lepo da vidim trenutno u svemu ovome i da uživam u zimskim čarolijama


...Kvinsi...od danas si moj Alter ego...z:lol:
 
Rusi jesu yaya sto su u sred najgore zime nasli da resavaju problem koji imaju vec par godina sa ukrajinom. Sa druge strane, ne postoji firma i drzava koja bi dozvolila da joj neko duguje milijardu dolara za isprucenu robu plus da krade robu u tranzitu.
Ali ye.biga, slaba je to uteha za sve koji se greju na gas :( zao mi je sto ne mogu nikako da pomognem.
Ako neko ima plinsku pec, neka je izvadi, ja koristim jednu za dogrevanje a stara je koliko i ja
 
šalim seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...ne diram te,samo mi je bilo slatko što si napisao,pa morala sam da iskoristim loptu koju si bacio...ja sad čekam da mi brat bude slobodan,pa onda iz stare kuće prenosimo ovde TM peći,pa ćemo se grejati na struju...ali treba dočekati da on završi posao blablabla,pa verovatno tek uveče stižu peći...
 
šalim seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...ne diram te,samo mi je bilo slatko što si napisao,pa morala sam da iskoristim loptu koju si bacio...ja sad čekam da mi brat bude slobodan,pa onda iz stare kuće prenosimo ovde TM peći,pa ćemo se grejati na struju...ali treba dočekati da on završi posao blablabla,pa verovatno tek uveče stižu peći...

z:p dzavole

mnogo mi je zao kad vidim tvoj avatar i kad pomislim na svu decu kojoj je sada hladno z:cry:
 
z:p dzavole

mnogo mi je zao kad vidim tvoj avatar i kad pomislim na svu decu kojoj je sada hladno z:cry:

ja džavolica???????????????:zstidljivko:pa da znaš da jesamz:pz:plez:
a i ja se sva istraumiram tolko mi žao zbog svih mališana...evo ja sam ponudila nekim prijateljima koji imaju malu dečicu a nemaju alternativu za grejanje da dođu kod nas kada uključimo TM peći,pa ćemo se zavući zajedno...
 
..sad cu da se hvalim.. z:mrgreen:
..nasha kuca je izolovana kao termos,
kad ugase grejanje sasvim, preko noci,
sa 22 padne na 20 do jutra.. :plez:
..a ovo mlachenje na mazut nam odrzava atmosferu na idealnih 21,8.. :D

..a sad cu da kukam.. z:(
..ovu decu cu da izbacim na voljeni sneg do mraka.. z:((
..svakih pola sata dolaze nazad kuci, da mi isprichaju, da piju vode,
da uzmu nove suve rukavice, da pishke :roll:
a u mom hodniku ima oko 5L istopljenog snega i oko pola kubika neistopljenog.. :sanke:

..sad ima novih 7L na onih obrisanih 5L..
..i josh pola kubika novog neistopljenog..

..sad cu da im sakrijem skafandere, pa sutra neka gledaju kroz prozor kako
lepo i romantichno pada sneg.. :lol:
 
Sad cu malo (za promenu )da se zalim...
Jutros u haosu spremanja za vrtic ja izvucem detetu zimske cizme,kupljene prosle godine,kad ono..mac malo..noga moze samo da proviri...Maaaaleeee su miiii-kuka ona,a ja ne verujuci krenem da se onako jetijevski obucena,preznojavam pokusavajuci ipak da se uverim u suprotno.
Znam za foru kad joj se nesto ne svidja da maaaaloooo miii jeee moze da bude karta na koju se igra.
I takoo...Posle posla krenem ja po savetu prijateljice u Mercator da kupim cizme jer u nedelju se ide put planina...z:dm5:z:dm5:z:dm5:
Tamo ljudi moji,parking mozes samo da sanjas,svi mrtvi ranjeni po radnjama,kupuju ljudi ko da ce sutra sudnji dan..Cizama nema u nasem broju,kaze prodavacica:Zakasnili ste...Pa jes,u avgustu stvarno nije mi palo napamet da joj probam cizme za sneg...z:((
Otac deteta me je zvao sesnaest puta da mi kaze,da me pita,da me podseti,da mi samo unese jos vecu dozu panike u postojece stanje i da mi izazove hipertenziju...Brizni otac.:dash:
Jos da napomenem da sam se danas navredjala izumitelja mobilne stvarcice,jer mislim da od kada istu posedujem nije toliko zvonio i pistao.A samo jedna poruka onako.."haiku neznost":zaljubljena:,sve ostalo pozdravi,zelje i cestitke...
Onda krenem put DC,racunam radni dan i radno vreme u toku...Cvrc.
Od sedamnaest vrata na koja se redovno ulazi u zdanje,rade samo jedna jer kako kazu:u pitanju je grejanje...Okolo naokolo udjoh u toplo.
Cizama ni od korova,to se ocigledno kupuje ipak krajem leta.:besna:
Uz veelikoo suzdrzavanje sam dosla u posed nekoliko novih, carobnih i neophodnih stvari:roll:Nije to nista s obzirom na moju pasiju i kondiciju ali secate se da sam nagrabusila sa izvestajem iz banke,pa mi sada na rec peglanje uopste vise ne pada provlacenje kartice vec kao svakoj postenoj zeni domacici daska i vruca pegla....:(
 
Офтопикујете.

Успут, нису Руси заврнули гас Европи, само Украјини, а Украјинци мажњавају гас који треба да иде нама.

Е, друга је прича шта желимо да чујемо...

Ја немам алтернативу осим климе,али тренутно гаса има, а кућа ми је жестоко изолована, тако да нам је температура око 20 степени.

Не јаучем данас ни за шта, цео дан је леп...z:dm5:
 
žao mi je što nemate grejanje...kod nas još uvek funkscioniše, samo je pitanje dokle će?
nadam se da će onaj medvedev, onako mali, da malo iščupa uši juščenku....

...ti ochito ne shvatash situaciju...isti taj kepec (Medvedev) je reshio da preko 100 miliona (minimum) zaledjenih grbacha dece,zhena, trudnica, bolesnih, starih itd... istera novce, da bi mogao da plati SrBski NIS u aprilu...(i to vishe nego shto je njegova trenutna realna cena - Vuk Jeremicc z:shock:) z:mrgreen:
 

Back
Top