Jaaaaoooooooaaaaoooooaaaoooo...

Istina je da ces o tome(navedenom) moci kvalifikovano da pricas kada budes prosla sve navedeno,a sve sto si navela ,navela si rugajuci se i sa cinizmom..
:mrgreen: ne doživljavam kao cinizam, kao ruganje da, ali da sam zaista htela nekome da se rugam ne bih stavila nikakvog smajlija nego bih vam ostavila da sami zaključite :mrgreen:

On je više tu iz šale..... ne moraš me shvatati uvek toliko ozbiljno.
 
je l ovo tema o igrackama ili da ispucamo dnevnu dozu kukanja?ili pak o vaspitanju dece
na prve dve imam da kazem
1.moje dete voli dinosauruse i imamo najvise njih,jednu jedinu barbi i nijednu brac,nijednu bebu ona to prosto ne voli i nikad se ne uhvati za njih u radnji,a ja po kuci nosim patofne :mrgreen: a obozava i igrice i jedna od omiljenih joj je call of duty,i tu je moja roditeljska greska sto nisam rekla stop kad je mm to doneo u kucu,idemo gradom ona vidi vojnike i sva je uzbudjena sad ce da pripucaju :sad2: odemo u nemacku ona e pita na sav glas je l cemo da ih pobijemo ,onda sam ja odigrala 15min te igrice i imala ratnu nocnu moru,pa sam zabranila ali ne vredi kad nisam tu ona i tata se odmah uhvate za wii i puskaranje :(:(:(
2.dnevno kukanje:pao sneg i smrzla sam se,klizavo ne moze covek da pozuri,i auto kliza,jos sam na dijeti pa sam nervozna jer sam tek pocela a u subotu i sredu imam neke vecere pa se nerviram sta cu da narucim i na koji dan ce da mi padne,jos su sutra rasprodaje a ja pola nisam uradila sto je trebalo,ovaj jedan iz ekipe se nesto duri juce mi kukao celo popodne dok smo lepili nalepnice,radim 50h nedeljno kucu ne vidjam,hocu lepe nokte a nikako ne uspevam,jedva zagrejem stan kad se jednom ohladi,detetu se usmrdi kosa i stvarcice kod ove dadilje,sinoc je sva smrduckala na ragu kad je dosla,bljaks,dosta za danas,odjava
 
[/B]

Ok..samo me zanima da li sa sigurnoscu mozes da tvrdis da ce bas tako biti..
I ja decidirano tvrdim da su Bratz nesto najodvratnije sto postoji,njihov glas me iritira do izbijanja osipa po dekolteu,one su nakaze mentalne i fizicke..ali sam joj kupila....takodje mislim da beba kao beba kao igracka zapravo, celava lutka od gume ne bitno dal je Baby born il koja vec nije neka animacija..Ali avaj..ludo zensko od kad se ispili zeli da bude majka,da menja pelene,da kupa, hrani i uspavljuje...Takodje sam protiv toga jer nece joj to pobeci ali..kupila sam.
I tako bih mogla jos sijaset stvari da nabrojim i iznesem svoje misljenje o njima ali deca nisu bazdarena po nasim merilima i ako se mi trudimo da ih stalno usmeravamo na bolje na edukativnije na mastovitije...
Ona hoce knjigu ali kada joj procitam..Sta? vratimo je na policu i trazi ono sto u njenom vremenu,danas je aktuelno.Mi smo se odusevljavale plasticnim servisima za kafu,kompletom za doktora,barbike su dosle kasnije..ali oni sada odma znaju sta zele,znaju sta je trend,znaju bre, sta hoce..nema podvaljivanja.
I daj Boze da uspes u svojo misiji,ali upadas u klopku da od svog deteta braneci mu pravis razlicito i neuklopljeno dete...Nije ni to u redu.


eh koliko sam puta rekla tu cuvenu recenicu kad ja budem imala decu,moja deca nece smeti...z:D buducnost je pokazala nesto drugo,pa sad veoma cesto kazem sebi budi vec jednom mamaz:mrgreen:

meni smeta što sve ja moram da radim....iako su cure već velike.......ponekad psujem u sebi, ali se tešim da lični primer nešto znači. međutim, izgleda da one samo tu moju utehu iskorišćavaju, pi*da im materina!


ne znam zasto ali i ja tu psovku najcesce koristimz:poz:
 
meni smeta što sve ja moram da radim....iako su cure već velike.......ponekad psujem u sebi, ali se tešim da lični primer nešto znači. međutim, izgleda da one samo tu moju utehu iskorišćavaju, pi*da im materina!

Исти случај, само са синовима, па им псујем матер, блесаву и шашаву! z:mrgreen:

А за ,,Јаааооо'' :
Вечерас ћемо остати без гаса, а са медија само стижу поруке ,,Штедите струју, јер је неће бити, а користите друге облике грејања.''

Које облике, боктемазо!?
Да правим огњиште у кући? Немам ни паркет да турим у огњиште, имам ламинат!

Све чекам кајрон на свакој ТВ са текстом ,,КО СЕ ДИМА НЕ НАДИМИ, ТАЈ СЕ ВАТРЕ НЕ ОГРЕЈА!'' z:mrgreen:

Ако купим кварцну, користићу струју, а можда је неће бити!
Ако почнем да зидам каљеву, можда и стигне пролеће док је сазидамо. За њу ми треба димњак!

Стварно, ако ми се прсти не смрзну док Руси не пусте гас, ево мене да још јаучем...
 
Hiljadu i jedno jaaaaoooooo....je bilo i biće, dok je dece i nasz:cry:

Bebu smo imali i toliko je kupali, hranili i presvlačili da se jadna sva na kraju
raspalaz:shock:..onda jedno vreme smo svi ludeli od filmova na videu, to je tad
bilo IN....probala sam čak da ga pokvarim od želje da odmorim mozak od vriske
i cike sa TV-e ekrana...ali nije mi pošlo za rukomz:cry:

Sve se mi zaklinjemo da mnogo toga nećemo dati, ni dozvoliti, a onda nas
život demantuje, vrlo brzo, jednostavno smo slabe na svoju decu, i to je ipak
čini mi se sasvim normalno. Onda porastu, pa nam bude žao što se nismo
više igrale sa njima, što vreme leti neprimetno, i što su porasli pa ne možemo
ni da se mazimo sa njima, jer moš misliti prerasli su toz:shock:

Zato uvek govorim svojim mlađim prijateljicama, da ostave sve po kući i da se
igraju sa svojom decom...prosto zato što će im isto tako jednog dana biti
žao..i pitaće se kad prolete to vremez:(
 
Исти случај, само са синовима, па им псујем матер, блесаву и шашаву! z:mrgreen:

А за ,,Јаааооо'' :
Вечерас ћемо остати без гаса, а са медија само стижу поруке ,,Штедите струју, јер је неће бити, а користите друге облике грејања.''

Које облике, боктемазо!?
Да правим огњиште у кући? Немам ни паркет да турим у огњиште, имам ламинат!

Све чекам кајрон на свакој ТВ са текстом ,,КО СЕ ДИМА НЕ НАДИМИ, ТАЈ СЕ ВАТРЕ НЕ ОГРЕЈА!'' z:mrgreen:

Ако купим кварцну, користићу струју, а можда је неће бити!
Ако почнем да зидам каљеву, можда и стигне пролеће док је сазидамо. За њу ми треба димњак!

Стварно, ако ми се прсти не смрзну док Руси не пусте гас, ево мене да још јаучем...

Verovatno ste mislili da sam odlepila juce sa pricom o smederevcu..
A vidi ga kako je lep...
 
..ja se donekle slazem sa tim..

..godinama smo igrachke delili u grupe, pa u kutije i korpe..
..kad jedna garnitura dosadi, nova, gotovo zaboravljena, zachas stigne sa ormana..
..tada su se igrali mnogo smislenije i sa vecim zarom..
..onda su ukapirali fazon i trazili sve odjednom..
..i vishe nikada to nije bilo to..

(..takodje se slazem da neki roditelji misle da su
igrachke zamena za njihovo uchestvovanje u igri..
..a to nije dobro..
..medjutim, to nema veze sa kolicinom igrachaka..)
 
Мој старији је имао сијасет играчака, много тога је наследио од једне сестре, али кад је нашао ,,тиф-таф'' (шрафцигер) све остало је престало да постоји пар месеци!
Осим, наравно, играчака које је ти истим тиф-тафом могао да ,,поправља''.
Но, овај део већ спада у ону причу о нашем васпитању. Како год га мама васпитала и колико год лутака од сестре имао, он је тај који се машио за шрафцигер.
Тако смо после са све ,,Јаааооо'' газили по вишковима делова ,,поправљених '' ствари.

Да, имао је нешто мање од године тад.
 
Moji strasno vole kutije...izvade igracku,ili bilo sta kupljeno u kutiji,najbolje su one velike,kao od tv-a...ill male,sa jednom providnom stranom,uglavnom u te pakuju igracke.
Nema pipanja igracke,dok se prvo sa kutijom ne izigraju.z:mrgreen:
Inace,te kutije duze traju i bolje ih cuvaju od igracaka.
 
Recenica mi je malo konfuzna ruku na srce a mogu sad "svojim recima" da je ponovim;
Istina je da ces o tome(navedenom) moci kvalifikovano da pricas kada budes prosla sve navedeno,a sve sto si navela ,navela si rugajuci se i sa cinizmom..Sa sve omiljenim smajlijemz:mrgreen:z:mrgreen:z:mrgreen:
Jel sad jasnije?
pogledaj sta si napisala...kao dali smo vam lente i ordenje za to sto ste majke..i takve gluposti...
Moja baka je imala obicaj da kaze:Mnogo je proslo malo je ostalo..u slobodnoj interpretaciji..blizi se i vama momenat kada ce te biti u ovoj kozi,osim ako niste planirale drugacije..emancipovanije

Najbolje su video igrice, nemas na sta da se nabodes, bar ne u stvarnosti
 
bile faze svakave..

bolne lego z:cry:..

pa zamazane plastelinskez:(..gde se okrenem komadic plastelina..razmazan..

probala da osmislim organizovan prostor (citaj - da se dete svti na mestu dok se igra njime)..al` slaba vajda..bilo ga svuda i svakavog - fluoroscentnog..svetlucavog sa sljokicama..taj nikad nisam mogla da sperem..

onda je dosla faza knjigica i bojanki sa sve flomasterima - new technology..i pisanje po zidovimaz:hm:!

prvo opominjala, briskala za njom..a onda digla ruke i nisam krecila dok nije posla u skolu.

posle mi to i bilo slatko..

kako je rasla u tom periodu, a poruke na zidu sve vise i vise..i sve vise ih ima..z:mrgreen:

sad se svadjamo oko razbacane garderobe i obuce..rasute sminke (ne zatvorena MOJA maskara, pa sasusena,tek sredjeno kupatilo - JA ga sredila i rasuta svetlucava senka po podu, zarezivan kreJon u pokusaju i pobacana srca svuda okolo u zurbi - e sto me to nervira)..

`bote..kakve smo to mi majke..nikad zadovoljne z:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
meni smeta sto mi je temperatura u dnevnoj sobi 14, 5 i sto klima nece da greje
A sto je napolju sneg?:zima2:
Ja bogoradam od kad sam oci otvorila sto sam em morala da se obucem ko na Nepalu,em sto su mi kola bila zavejana,i sto nisam mogla da nadjem ono za ciscenje stakala pa sam rukama..I tako.
A inace ja volim sneg.Ali ne u gradu.Koji nam andrak treba sneg u gradu?Planinna i zimska idila-to mi je asocijacija.
Posebo sto je ovaj sneg cista prevara jer ce do veceras od njega ostati samo ruzan zvuk vode u olucima...A sljapkanje naradnih dana i kapanje sa krovova...Bljaaaak!
Od ovog snega ni Sneska necemo napraviti samo ce nam navuci nervozu,psovanje u saobracaju i pominjanje svih svetaca,gradskih vlasti i sire familije putara..
 
meni smeta sto mi je temperatura u dnevnoj sobi 14, 5 i sto klima nece da greje


...i kod mene ista temperatura u detetovoj sobi...povukli se kao vojska u dnevnu...sa svim uljnim, i kvarcnim...a i klime pochele da me zahebavaju u stanu...ni jedna od 3 kom necce da se pokrene...
...a meni smeta Ruski bezobrazluk...jer se preko 100 mil zhivota (minimum) "prebijaju" sa Hohlima...i boli ih ona stvar...al'...sve se vracca...tako kazhu...
 
Poslednja izmena:

Back
Top