Ja, samo ja i jos neko.......

E sad, sve zavisi na čiji post odgovaram.....Kada je u pitanju neko od prijatelja, koristim pošalice, kada me neko uvredi ili je vulgaran i prost koristim ironiju, a kada me neko uvredi a pride je glup i misli da je Anštajn koristim sarkazam....jer takvima džaba objašnjavati bilo šta...
Tako da, kakav sagovornik, takav i post.....

tacno tako
stvarno niko ovde nije uvek ironican i maliciozan (sem ako je klon, otvoren upravo sa tim ciljem)
a, niko nije ni uvek dobronameran i iskren i posten u odgovoru
jer smo svi ljudi, sa sve svojim falinkama i kvalitetima
i, sto je najvaznije, sa svojim
RAZLICITOSTIMA
u shvatanjima, komunikaciji, sali, stavovima, vrednovanjima.....
 
e ajde dobre sam volje
cicbanko
u davnim danima interneta
emotikoni nisu postojali
da bi izrazili svoje raspoloženje ljudi su koristili znake interpunkcije i inače razne karaktere da bi napravili nešto što podseća na nasmejana/rastužena lica
to se zvalo smajli
posle se neko setio da bi možda bilo interesantno da umesto karaktera (to ti znači slova, brojebi, zarezi i slično) stoje male ćelave glave - emotikoni
što se može i videti, jer je šifra za smajlija dve tačke i zagrada, kao u stara vremena, jel

meni se male ćelave glave ne dopadaju
te ih i ne koristim
ali
emocija koju one nose sasvim je ista kao i emocija koju nose moji smajliji
koje nisam ja izmislila btw
mislim to što ti sad radiš je kao kad kažeš da neko ima nadmeno lice, te je sigurno loš čovek, zaboga. =I
 
mislila sam da sam preterala, ali smatram da nisam.
vidim, nastavlja se prica o fakin sortsevima.
GodessF...Da li, o da li ijedna tema moze da prodje bez tvog pominjanja sopstvenog fizickog izgleda, sortseva, zgodnoce, lepote, cipela, fakulteta koji studiras, mana koje posedujes, jer ipak si ljudsko bice, a ziv covek gresi jel tako, itd????
Nije nista licno, odnosno zvuci da jeste, ali bilo ko, ko bi onoliko puta postovao takve informacije, bi izazvao istu reakciju.
 
mislila sam da sam preterala, ali smatram da nisam.
vidim, nastavlja se prica o fakin sortsevima.
GodessF...Da li, o da li ijedna tema moze da prodje bez tvog pominjanja sopstvenog fizickog izgleda, sortseva, zgodnoce, lepote, cipela, fakulteta koji studiras, mana koje posedujes, jer ipak si ljudsko bice, a ziv covek gresi jel tako, itd????
Nije nista licno, odnosno zvuci da jeste, ali bilo ko, ko bi onoliko puta postovao takve informacije, bi izazvao istu reakciju.
ja sam devojka preopeterecena sobom i cipelama .. j.bg u tim sam godinama i pomalo sam narcis. uostalom o kome cu pisati ako ne o licnim iskustvima. bolje je da kritikujem druge ?:dontunderstand:
a i ko sto vidis ni sam ovde to prva spomenila.
jel to problem sto obozavam sebe?:)
 
Što se kultnog šorca tiče, kukanje nad zagorelom šerpom, kratkoća šorca, cipelice, i zamagljeno ogledalo...su zezalice po kojima bih prepoznala postove gospodične GF i da se prenikuje u PeraPerić.... Isto tako, niko ne pominje da dotična mlada dama otvara sjajne teme...
Isto tako, Mirku pamtim po fotografijama Lake, pričama o Nani vragolanki i isto tako zabavnim i pametnim temama.....
Svaka od nas ima nešto što je čini originalnom, pa čak i da se prenikujemo brzo bi nas prepoznali.... To se zove "osoben stil pisanja".... I naravno da ponekad preteramo, da smo svadljive ili nadrndane ili do suza osetljive.....stvari iz rl-a se projektuju ovde i boje naše postove humorom, cinizmom ili ljubavlju.....
 
mislila sam da sam preterala, ali smatram da nisam.
vidim, nastavlja se prica o fakin sortsevima.
GodessF...Da li, o da li ijedna tema moze da prodje bez tvog pominjanja sopstvenog fizickog izgleda, sortseva, zgodnoce, lepote, cipela, fakulteta koji studiras, mana koje posedujes, jer ipak si ljudsko bice, a ziv covek gresi jel tako, itd????
Nije nista licno, odnosno zvuci da jeste, ali bilo ko, ko bi onoliko puta postovao takve informacije, bi izazvao istu reakciju.

GF nista licno ali tvoj shorts se provlaci i kroz ovu temu slucajno ili namerno neznam .....a rekli smo bez spamovanja

Parka aj jos jednom ....

na ovom forumu imas odgovarajuci smajli i koristi ga ....
 
Što se kultnog šorca tiče, kukanje nad zagorelom šerpom, kratkoća šorca, cipelice, i zamagljeno ogledalo...su zezalice po kojima bih prepoznala postove gospodične GF.... Isto tako, niko ne pominje da dotična mlada dama otvara sjajne teme...
Isto tako, Mirku pamtim po fotografijama Lake, pričama o Nani vragolanki i isto tako zabavnim i pametnim temama.....
Svaka od nas ima nešto što je čini originalnom, pa čak i da se prenikujemo brzo bi nas prepoznali.... To se zove "osoben stil pisanja".... I naravno da ponekad preteramo, da smo svadljive ili nadrndane ili do suza osetljive.....stvari iz rl-a se projektuju ovde i boje naše postove humorom, cinizmom ili ljubavlju.....
:)
kome su dosadni nek preskoci moje postove :hvala:
 
Što se kultnog šorca tiče, kukanje nad zagorelom šerpom, kratkoća šorca, cipelice, i zamagljeno ogledalo...su zezalice po kojima bih prepoznala postove gospodične GF i da se prenikuje u PeraPerić.... Isto tako, niko ne pominje da dotična mlada dama otvara sjajne teme...
Isto tako, Mirku pamtim po fotografijama Lake, pričama o Nani vragolanki i isto tako zabavnim i pametnim temama.....
Svaka od nas ima nešto što je čini originalnom, pa čak i da se prenikujemo brzo bi nas prepoznali.... To se zove "osoben stil pisanja".... I naravno da ponekad preteramo, da smo svadljive ili nadrndane ili do suza osetljive.....stvari iz rl-a se projektuju ovde i boje naše postove humorom, cinizmom ili ljubavlju.....

:besna: Molim da udej u zapisnik da sam ja prva cipelomanka ovog foruma :rtfm:


Godinama sam gradila svoj imidz breeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :besna:
 
o boze.
uopste ne mislim da je ja, samo ja i jos neko sindrom vredan spomena.

kad si dugo na forumu, kao ja, ukapiras da ce te neko prozvati, sta god da pises.
ako pises o sebi dobro, foliras se, lazes i hranis bolesni ego
ako pises o sebi lose, nezreo si, jadan i patetican, moras da se boris i da odrastes..:mrgreen:
ako si individualac, uobrazeni si skot, koji smatra sebe boljim od drugih
ako imas prijatelje, onda si u klanu, vi nemate stavove, nego ideologiju, i to druzenje apsolutno potire vase postenje, iskrenost, to je bre rat do istrebljenja
ako si lep, i volis da se negujes, izvestacen si i povrsan, hrane te mama i tata, nesposoban si i glup
ako si ruzan, onda si nedojeban, iskompleksiran i nesposoban da osmisli ista vredno paznje
i mogu ja ovako do sutra.
sve u svemu, smorilo me do koske to neprestano medjusobno pljuvanje..:confused:
 

Back
Top