Izgled je zapravo najvažniji

Sve traze samo sto ne mogu sve realizovati svoje interese jer nema toliko bogatih a konkurencija cini svoje, zato se prave kompromisi ali iz ugla zena uvek je na prvom mestu materijalni status muskarca prilikom izbora. Zato uglavnom u taj neki krug izbora za bogate udju najlepse i najzgodnije devojke, koje onda svi zovu sponzorusama a zapravo bi bili u njihovoj kozi da mogu.
Muskarac koji nije bogat ali je iznad proseka sto se tice materijalnog stanja takodje ce imati bolji izbor nego neki obican momak koji radi za 300 evra ma koliko ovaj drugi bio lepsi i zgodniji.
Jednostavno pandam materijalnom kod muskarca je izgled kod zene.

Pa ima tu istine, ali opet mislim da ne treba toliko generalizovati.
Imas i zene koje ne razmisljaju tako, koje su ambicioznije, zele same da postignu nesto i da ne zavise od druge osobe.
 
Sve traze samo sto ne mogu sve realizovati svoje interese jer nema toliko bogatih a konkurencija cini svoje, zato se prave kompromisi ali iz ugla zena uvek je na prvom mestu materijalni status muskarca prilikom izbora. Zato uglavnom u taj neki krug izbora za bogate udju najlepse i najzgodnije devojke, koje onda svi zovu sponzorusama a zapravo bi bili u njihovoj kozi da mogu.
Muskarac koji nije bogat ali je iznad proseka sto se tice materijalnog stanja takodje ce imati bolji izbor nego neki obican momak koji radi za 300 evra ma koliko ovaj drugi bio lepsi i zgodniji.
Jednostavno pandam materijalnom kod muskarca je izgled kod zene.

To je u celom zivotinjskom svetu tako...

Zeneke radije idu kod muzjaka koji imaju dobru jazbinu, lepse gnezdo ili bolje mesto...

To je normalno jer imaju vecu mogucnost da odgaje mlade i da nastave vrstu.
 
Pa ima tu istine, ali opet mislim da ne treba toliko generalizovati.
Imas i zene koje ne razmisljaju tako, koje su ambicioznije, zele same da postignu nesto i da ne zavise od druge osobe.

Navescu ti jedan primer koji mi se nedavno desio a zapravo govori mnogo o zenama, znam jednu koleginicu sa faxa. Devojka je da kazem blago iznad proseka, izlazila je sa momcima normalnog materijalnog stanja, uvek pljuvala sponzoruse. Nedavno cujem raskinula sa momkom koji je po izgledu bio bolji od nje, razlog upoznala je lika koji je ruznjikav ali ima dobra kola, primanja, nije bogatas ali je situiran. Sada ovaj momak sa kojim je raskinula , 10 X ima bolji izgled od ovoga drugoga, radio je, imao solidnu platu ali najmanje 3X manju od ovoga lika, to je bilo sasvim dovoljno da ova raskine.
Dakle ukazala joj se prilika i oberucke je iskoristila, ranije nije imala prilika jer ne spada u te izrazito lepe devojke, tako vecina razmislja i ukoliko moze da bira, nece imati dilemu izmedju izgleda i materijalnog.
Moc ljude ne kvari ali ih ogoljuje jer pokazuje kakvi su tek kada imaju mogucnost izbora.
 
Navescu ti jedan primer koji mi se nedavno desio a zapravo govori mnogo o zenama, znam jednu koleginicu sa faxa. Devojka je da kazem blago iznad proseka, izlazila je sa momcima normalnog materijalnog stanja, uvek pljuvala sponzoruse. Nedavno cujem raskinula sa momkom koji je po izgledu bio bolji od nje, razlog upoznala je lika koji je ruznjikav ali ima dobra kola, primanja, nije bogatas ali je situiran. Sada ovaj momak sa kojim je raskinula , 10 X ima bolji izgled od ovoga drugoga, radio je, imao solidnu platu ali najmanje 3X manju od ovoga lika, to je bilo sasvim dovoljno da ova raskine.
Dakle ukazala joj se prilika i oberucke je iskoristila, ranije nije imala prilika jer ne spada u te izrazito lepe devojke, tako vecina razmislja i ukoliko moze da bira, nece imati dilemu izmedju izgleda i materijalnog.
Moc ljude ne kvari ali ih ogoljuje jer pokazuje kakvi su tek kada imaju mogucnost izbora.

To je sasvim normalno, prirodno i nema nista lose u tome.

Neprirodno bi bilo da nije tako.
 
Pa dobro ako je osobaa imalo normalna a privlačna to je to. A ružna može da bude duhovita, dobra nikad ti se neće svidjeti..

lepota je relativna stvar osimako nije bas bass ruzan,aretki su ultragabori..Jer recimo meni je bio ruzan momak neki od moje drugerice anjoj lep,takoda pitanje je prvo sta je ruzno a sta lepo...

- - - - - - - - - -

a imasi lepe;ljude koji su neprilacni..

- - - - - - - - - -

Navescu ti jedan primer koji mi se nedavno desio a zapravo govori mnogo o zenama, znam jednu koleginicu sa faxa. Devojka je da kazem blago iznad proseka, izlazila je sa momcima normalnog materijalnog stanja, uvek pljuvala sponzoruse. Nedavno cujem raskinula sa momkom koji je po izgledu bio bolji od nje, razlog upoznala je lika koji je ruznjikav ali ima dobra kola, primanja, nije bogatas ali je situiran. Sada ovaj momak sa kojim je raskinula , 10 X ima bolji izgled od ovoga drugoga, radio je, imao solidnu platu ali najmanje 3X manju od ovoga lika, to je bilo sasvim dovoljno da ova raskine.
Dakle ukazala joj se prilika i oberucke je iskoristila, ranije nije imala prilika jer ne spada u te izrazito lepe devojke, tako vecina razmislja i ukoliko moze da bira, nece imati dilemu izmedju izgleda i materijalnog.
Moc ljude ne kvari ali ih ogoljuje jer pokazuje kakvi su tek kada imaju mogucnost izbora.

dajer svi zivimo u tvom svetu sesirica...
 
lepota je relativna stvar osimako nije bas bass ruzan,aretki su ultragabori..Jer recimo meni je bio ruzan momak neki od moje drugerice anjoj lep,takoda pitanje je prvo sta je ruzno a sta lepo...

- - - - - - - - - -

a imasi lepe;ljude koji su neprilacni..

- - - - - - - - - -



dajer svi zivimo u tvom svetu sesirica...

Jes ku*ac, tih gabroa ima na tone.. Oni likovi što nabiju 150 kila pa se*u posle kako su drugi klošari ili sponzoruše.
 
Sve se gleda, i kako neko izgleda, i šta ima u glavi, šta u novčaniku, a šta u najavi, dal je međ vama kliknulo, i mnogo čega još, uvek sa težnjom da se uzme što bolje za sebe sa ovo malo jada što imamo da ponudimo. I opet, ko i kad kupuješ lubenicu, mož gledati, mož čukati, mož probati... dok ne doneseš kući i rasečeš nikad nisi siguran kakva je.
 
Najjače kad kažu "izgled nije važan" a niko neće da bude sa ruužnom/im ribom/momkom. To je najvažnije a posle ako nema hemije to neće trajati.

Frazu "izgled nije važan" su izmislili gabori, jbg, vrana vrani oči ne kopa..

glupost.. zamisli riba izgleda baš ono ful, ali recimo ne vodi računa o ličnoj higijeni i zamisli kako bi divno vonjala na ovih +40.. pa je ti jebbi ako možeš..
ili recimo lik koji je ful, ali glup ko tukki.. pa mene bi bilo sramota da se sa njim pojavim bilo gde..
a na kraju krajeva i lepota je relativan pojam.. i često količina keša radi kao pojačivač lepote, naročito kod uspešnih sportista, muzičara, biznismena.. vidiš ga u odelcetu od dva soma i kao vidi ga kako je lep i elegantan, a on recimo visok metar i žilet ili ćelav ili ima krive zube ili veliko dupe ili mu smrde noge..
 
zavisi sta je za koga ruzno :confused:

da, ali postoje univerzalni reperi ružnoće tojes lepote složićemo se

- - - - - - - - - -

na istoj ovakvoj istoj temi sam pisao misim jedno 5,6 puta na ovom pedefeju :lol:
pa mi sad prođe kroz misli e moj konju i posle 10 godina na ljisu i dalje prežvakavaš jedne iste priče, pristaješ da budeš deo toga...aj što oni, njima zanimljivo, al što ti konju jedan
 
jeste izgled bitan, ali ako on nema pojma o zivotu moze da izgleda ko bog al za mene ce biti ruzan i odvratan pa nek prica sta ko oce:rtfm:
tacka:rtfm:

- - - - - - - - - -

i obrnuto, ako on meni drzi paznju dok prica on je meni lijep pa taman cijeli svijet mislio da je naruznija osoba na svijetu:evil:

- - - - - - - - - -

i opet tacka :evil:
 

Back
Top