Iza digitalne zavese - ceo svet je pozorište

Dragi moji, 12. maja ove godine, sva beogradska pozorišta, pa i ovo naše pozorištance, su dobila sledeće obaveštenje:

"Na inicijativu Sekretarijata za kulturu grada Beograda, u planu je da tokom leta (od 25. juna do kraja jula 2020.) beogradska pozorišta igraju predstave na otvorenoj pozornici stadiona Tašmajdan, ukoliko epidemiološka situacija u zemlji to bude dozvoljavala, a u skladu sa merama Kriznog štaba grada Beograda..."

Da ovo obaveštenje nije ostalo mrtvo slovo na papiru, vidi se i po repertoaru koja su načinila beogradska pozorišta i za čije predstave su karte već u prodaji... Pa dok ne kupimo karte za teatre na otvorenom, deder da pogledamo kroz "jupu" na zavesi, da vidimo zašto nam se uzburkala javnost...

Screenshot_130.png


Tamo se sve talasa, dragi moji... Upravo je na programu predstava "Eine kleine Perversionen", iliti ko je u beogradskom high society zaražen covid 19, ko ne... ko pripada našem visokom društvu, ko ne... ko je klasa, kome viri praziluk...

Odavno me žuta štampa nije ovoliko zabrinula vestima kojima je preplavljena, kao ova današnja...

Screenshot_131.png


Oboleli frizer je centralna, fatalna, zaražena tačka (sveCke) naše elite, rado viđen gost svih sega-mega žurki beogradskog asfalta i Dedinja, ukrašenog plavim i belim balonima... naročito belim...

Naša obožavana mega šund folk diva se zarazila covidom u želji da svoju frizuru dovede do savršenstva, ali i naslednik plemenite loze plave krvi, dragi nam Veljko...

Bogu hvala, najlepša, najbogatija, najtalentovanija Anastasia, nije dobila covid 19... dobila je samo predivan buket praziluka, stigao tog jutra sa Kipra...

Još jedan razlog da neutešno lijemo suzice je epilog predstave u kome "srpska majka" poručuje ljudima severne hemisfere da joj je žao što neće moći kao i uvek svoj rođendan ovog vikenda da proslavi sa njima, već će ga proslaviti usamljena sa sinom i covidom 19...Šmrc...

Dragi moji, "Eine kleine Perversionen" je zadovoljilo znatiželju prisutnih...
I dok glumci nastavljaju da glume uloge svojih životića, mi ćemo im poželeti brzo ozdravljenje i sve najlepše...pa ćemo se vratiti iza naše lepe digi zavese, gde možemo u miru da danemo dušom od "belosvetske elite"...

:vzagrljaj: :heart2::vzagrljaj::heart2::vzagrljaj::heart2::vzagrljaj::heart2::vzagrljaj:
 
Poslednja izmena:
Pogledajte prilog 711575
Na ovoj temi se baš puno toga događa...
Kako kažu-nisam stručnjak ali mogu da bacim pogled.
Slika... well, nekako mi se slaže uz ovih par nekoliko postova koje sam pročitala... @Soradze :cvet:
Naravno, lepojka moja, da treba da baciš pogled... videćeš, ima lupetačina... ali, bogme, ima i pametnog napisanog... onako da se čovek ne postidi... ni ja, ni moji "gosti"...
Hvala na divnoj slici!
Slika za uživanje i maštanje...
grlim te, dobra moja!
:vzagrljaj: :zag::cmok2:
 
@Soradze , ja bih tražila malo pojašnjenje ove teme jer mi uvek bode oči, drag domaćin,čitam uvod neki put... a i dalje pojma nemam šta sa njom da radim.
Šta je ta digitalna zavesa koju ste postavili, kako da se orjentišemo?
Zvuči mi intrigantno, ali nemam receptore ako mi se ne pojasni o čemu je tu reč malo više.
Nastupamo ovde zaklonjeni avatarom, sa raznim slikama, a pravi mi smo iza monitora, digitalne zavese...
Eto od mene ukratko...
 
Inače, na vulgarne i nesuvisle komentare nemam šta da odgovorim jer sam po sistemu da lepa reč gvozdena vrata otvara, a ružna reč ili uzgaja ružan odgovor, ili postoji nesporazum koji se da rešiti, svakako ružne reči se upućuju samo onima koji unapred žele ružan odgovor.
Dakle, malo to suptilnije (ne prema meni nužno, meni ni za šta ne trebate jer sam došla na temu zbog domaćina a ne zbog vas.)
@Indigo3 Izvini nemo se ljutis. Miroljub je svetski mga car. Idol. Jel imas neku njegovu sliku duramim da ga obozavam?

Gospodin dr. Miroljub Petrović je gospodin čovek koji ima idealan odgovor za nemoralne poruke-vas lome demoni, bojte se za sebe, morate naći put iz tog lavirinta u koji ste zapali.
 

Back
Top