Из ЗОО врта послата 161 животиња у Обреновац као ДОНАЦИЈА!!!

Poruka
20.103
Испред улаза у "Врт добре наде“ јуче је у Београду одржан протест и потписивање петиције да се врате животиње које је управа зоо-врта у сарадњи с Градом Београдом и општином Обреновац поклонила породицама угроженим у поплавама.


vuk-bojovic-jelena-tinska-zoo-vrt-obrenovac-zivotinje-foto-zorana-jevtic-1415583140-588489.jpg


ЈЕЛЕНА ТИНСКА: Вук Бојовић се преврће у гробу!

Потписивана је петиција да се врате животиње дате Обреновчанима да не би отишле под нож

Међу онима који су тражили да се од клања спасе 60 коза и оваца, 100 кокошака и једно теле била је и списатељица и балерина Јелена Тинска.
- Вук Бојовић се преврће у гробу. Пре свега зато што би он као директор овог зоолошког врта у оваквој прилици изашао да саслуша људе. Он је био вук. Не би седео сакривен унутра - рекла је Тинска, прозивајући ново руководство.

- Не дамо да се животињама располаже на начин на који то тренутно раде зоо-врт и градска управа. Негде мора да се подвуче црта. То нису животиње за клање. Са њима су се играла деца и оне су пријатељи људи.




ОРКА О ДОНАЦИЈИ ОБРЕНОВЦУ: Срамота, шаљете животиње из зоо-врта на клање!


Информација да је 161 животиња из „Врта добре наде“ у Београду прекјуче послата као донација у Обреновац дигла је велику прашину у јавности.

Зоолошки врт града Београда је, у сарадњи с Градом Београдом и Општином Обреновац, поклонио 60 коза и оваца, 100 кокошака и једно теле Обреновчанима који су у мајским поплавама остали без свог сточног фонда. Забринути грађани су на Фејсбуку основали групу „Спасимо животиње из зоо-врта“ уз организовање потписивања петиције и коментар да је „прича да ће се чувати због млека и јаја ноторна лаж јер врло добро знамо да ће да их кољу“.


- Ново руководство није схватило да је њихова основна улога да брину о добробити становника врта, те животиње су ту у образовне сврхе и није требало да их поклањају за клање!



*******************************************************************************************************************************


Хтели су Вука Бојовића да смене. Када то нису успели, онда су му `ударили` на породицу. Тако су га, скоро па сломили, али никако нису могли да га отерају из `његовог` ЗОО врта. Онда је изненада умро! И није прошло ни два месеца од смрти овог племенитог човека, политичке аждаје су кренуле у свој давно осмишљени наум.

Из ЗОО врта ПОКЛАЊАЈУ животиње унесрећенима од поплава.
Е, стварно шта све нећемо да чујемо и видимо ШТА ОНИ СВЕ РАДЕ!!! Понестало некретнина, новца, опљачкано све, па хајд` сада и ЗОО врт да опељеше. ЧИСТИ КРИМИНАЛ И БЕСТИЈАЛНОСТ!!!
 
Ново руководство није схватило да је њихова основна улога да брину о добробити становника врта, те животиње су ту у образовне сврхе и није требало да их поклањају за клање!

:eek::dash:

Ово мора да су кадрови СНС. Тако надахнути, а пре свега интелектуалци високообразовани, са све докторским дипломама, а очију ГЛАДНИХ за новцем!!!
 
Људи или животиње​

"Животиње ме никад нису разочарале. Оне на добро узвраћају добротом. У то сам се уверио милион пута. Уосталом и Сенека је рекао: Што више упознајем људе, све више волим животиње..." ..не тако давно ово је рекао Вук Бојовић.
 
Jel' dotle dogorelo !?
Da se jedu eksponati ?
Neka nam je Bog u pomoći.

A, njima ?
Udeli zrno pameti !


Како су кренули, можда и људе почну да премештају из места у место и да их уновчавају, размењују, ПОКЛАЊАЈУ:roll:
 
:eek::dash:

Ово мора да су кадрови СНС. Тако надахнути, а пре свега интелектуалци високообразовани, са све докторским дипломама, а очију ГЛАДНИХ за новцем!!!

Како не разумете људи........ ЏУКЕЛА ЈЕ - ЏУКЕЛА ....... и то се не може променити...

- - - - - - - - - -

Како су кренули, можда и људе почну да премештају из места у место и да их уновчавају, размењују, ПОКЛАЊАЈУ:roll:

Све је могуће....... па и да отимају људе и ПОКЛАЊАЈУ ИХ ШИПТАРИМА НА КЛАЊЕ, СЕЦКАЊЕ И КОМАДАЊЕ РАДИ ПРОДАЈЕ ОРГАНА..... ништа ме више зачудити не може.........
 
Како не разумете људи........ ЏУКЕЛА ЈЕ - ЏУКЕЛА ....... и то се не може променити...

- - - - - - - - - -



Све је могуће....... па и да отимају људе и ПОКЛАЊАЈУ ИХ ШИПТАРИМА НА КЛАЊЕ, СЕЦКАЊЕ И КОМАДАЊЕ РАДИ ПРОДАЈЕ ОРГАНА..... ништа ме више зачудити не може.........


Веруј, да сам исто ово помислила када сам писала коментар, па се опет предомислих, да не будем баш толико груба, али иду језива ВРЕМЕНА.
(Мало, мало па нека навлакуша преко медија, како је добро да ЗАВЕШТАВАМО органе...а онда ћемо преко ноћи да нестајемо к`о ове јадне животиње,.... а неко ће да добије срце, неко бубрег, неко.....а неко НОВАЦ!!!)
 
Веруј, да сам исто ово помислила када сам писала коментар, па се опет предомислих, да не будем баш толико груба, али иду језива ВРЕМЕНА.
(Мало, мало па нека навлакуша преко медија, како је добро да ЗАВЕШТАВАМО органе...а онда ћемо преко ноћи да нестајемо к`о ове јадне животиње,.... а неко ће да добије срце, неко бубрег, неко.....а неко НОВАЦ!!!)

Позната је ствар ДА ЈЕ УНАЗАД ВЕЋ 5-6 ГОДИНА ПОСТАЛО ОПАСНО ПО ЖИВОТ ОТИЋИ У БИЛО КОЈУ БОЛНИЦУ - јер ако те процене да могу нешто од органа да ти мазну - има да те прогласе мртвим тј.убију без пардона и да твоје делове препродају.......није тема - али знам за неке случајеве од којих се човеку диже коса на глави.....(саопште породици да некоме нема спаса - и готовооооооо...... зато свако треба написмено свом доктору да поднесе ЗАБРАНУ УЗИМАЊА ОРГАНА мада и то не мора да значи да ће онај ко то уради преживети и најбезазленију интервенцију).........
 
Alo cobani, u pitanju su ovce, koze, tele i kokosi.
Rec je o domacim zivotinjama koje se razmnozavaju i niti su sve potrebne ZOO, niti za sve ima mesta.
Hebote koji ste vi teletabisi. :)


Немој ми рећи да је ово ПАМЕТАН потез ове власти?

Човек који је СТВОРИО овај ЗОО врт се још није такорећи ни `охладио` у гробу, а они нашли БАШ ТУ, У ВРТУ, `ИЗВОР`, СА КОГ ЋЕ ДА `НАПОЈЕ ЖЕДАН, ПОПЛАВЉЕНИ НАРОД`.


Па, шта ако су домаће животиње, зар оне одувек нису биле у овом ЗОО врту? Многа деца једино тако имају прилику да их виде. Од када постоји ЗОО врт, те животиње су биле ту, не сећам се да сам икада чула да су ПОКЛАЊАНЕ у домаћинства да буду једног дана заклане.:roll:


п.с.
(Чобан си ти, пошто се тако обраћаш дискутантима.:rtfm: )
 
Немој ми рећи да је ово ПАМЕТАН потез ове власти?

Човек који је СТВОРИО овај ЗОО врт се још није такорећи ни `охладио` у гробу, а они нашли БАШ ТУ, У ВРТУ, `ИЗВОР`, СА КОГ ЋЕ ДА `НАПОЈЕ ЖЕДАН, ПОПЛАВЉЕНИ НАРОД`.


Па, шта ако су домаће животиње, зар оне одувек нису биле у овом ЗОО врту? Многа деца једино тако имају прилику да их виде. Од када постоји ЗОО врт, те животиње су биле ту, не сећам се да сам икада чула да су ПОКЛАЊАНЕ у домаћинства да буду једног дана заклане.:roll:


п.с.
(Чобан си ти, пошто се тако обраћаш дискутантима.:rtfm: )

Pa vidim da ste se zabrinuli za ovce i koze, a njih najvise vole cobani, pa vam ja to od milja. :lol:

Ne ali ozbiljno, jel vam palo na pamet da se te zivotinje razmnozavaju, da je to ZOO a ne farma i da nema potrebe za 200 ovaca, koza ili krava.
Mislim ozbiljno, jel vi koristite tu lubenicu na ramenima. :D
 
Позната је ствар ДА ЈЕ УНАЗАД ВЕЋ 5-6 ГОДИНА ПОСТАЛО ОПАСНО ПО ЖИВОТ ОТИЋИ У БИЛО КОЈУ БОЛНИЦУ - јер ако те процене да могу нешто од органа да ти мазну - има да те прогласе мртвим тј.убију без пардона и да твоје делове препродају.......није тема - али знам за неке случајеве од којих се човеку диже коса на глави.....(саопште породици да некоме нема спаса - и готовооооооо...... зато свако треба написмено свом доктору да поднесе ЗАБРАНУ УЗИМАЊА ОРГАНА мада и то не мора да значи да ће онај ко то уради преживети и најбезазленију интервенцију).........

probaj da odeš na kontrolni pregled kod urologa...
naplati ti nabavljeni materijal i još da zaradi da ne bude na šteti
a odfikareno stavi u azot pa proda laboratorijama bez da ti refundira
opasno dobar biznis...
a majke pitaju često za sinove jel sve u redu pa deca završe pod nož ili pod laser (i to neki nabavili)
za eventualne greške i posledice ti kažu da je to zbog tvog organizma jer kod drugih sve bilo u redu
 
Pa vidim da ste se zabrinuli za ovce i koze, a njih najvise vole cobani, pa vam ja to od milja. :lol:

Ne ali ozbiljno, jel vam palo na pamet da se te zivotinje razmnozavaju, da je to ZOO a ne farma i da nema potrebe za 200 ovaca, koza ili krava.
Mislim ozbiljno, jel vi koristite tu lubenicu na ramenima. :D
Sta ste vi umislili? Kako se to obracas? Da li te je tako majka vaspitala neotesani stvore? Svi ste primitivci. Kao komunjare koje su dolse na vlast 45. Ti ne znas sta je wc solja. Peres noge u njoj.
 
Alo cobani, u pitanju su ovce, koze, tele i kokosi.
Rec je o domacim zivotinjama koje se razmnozavaju i niti su sve potrebne ZOO, niti za sve ima mesta.
Hebote koji ste vi teletabisi. :)

aaaaaaaaaa a ja mislio dali im životinje u EDUKATIVNE SVRHE
pa dok traje poplava a ono da se domaćin igra na krovu sa fokom, nilskim konjem i aligatorom...
a ono dali kokoške...

e pa vidi lepi, mnoga gradska deca ne znaju kako izgleda i obična krava
deca su ubedjena da ona nosi cvetić na rogovima jer su videla na pakovanju
a kada bi stvarno znala da su te krave kost i koža napumpane injekcijama...
kada ih vode na kraju na klanje to im ddje kao olakšanje i kraj patnjama

PITAM JA TEBE TELETABISU ŠTA JE SLEDEĆE?
Da kažu kako lav, tigar i medved jedu mnogo i da bi te pare bilo bolje preusmeriti recimo na gladne beskućnike

images

pa isteraju medveda da prosi na ulicu...
a one pare za gladne beskućnike nakako nestanu po ko zna koji put

JEL TAKO?
 
Poslednja izmena:
Kad bi hteli sve da ih podele i da više ne maltretiraju te životinje na asfaltu u centru Beograda. Ni životinje ni ljude koji žive u okolini zoo vrta.


Да ли си ти у близини тог врта, када ЗНАШ да су људи малтретирани, који живе у оклини?

Ја јесам, у непосредној близини станујем и ни мало ми не сметају животиње, али ми ЗАТО СМЕТАЈУ ОНЕ БАХАНАЛИЈЕ КОЈУ ЈЕ ГРАДСКА ВЛАСТ ДОЗВОЛИЛА (ОД РАЗНИХ МУЗИЧКИХ МАНИФЕСТАЦИЈА СА УЖАСНО БУЧНОМ МУЗИКОМ НА КАЛЕМЕГДАНУ, ОД ОНИХ НОЋНИХ ВАТРОМЕТА, КОЈИ СЕ ДЕШАВАЈУ БАШ У БЛИЗИНИ ЗОО ВРТА (НА РЕЦИ И НА КАЛЕМЕГАНУ)
Поред тих животиња, угрожен је и биљни свет, а и ЉУДИ КОЈИ ЖИВЕ У НЕПОСРЕДНОМ ОКРУЖЕЊУ!!!

Да ли ти заиста озбиљно пишеш да животиење тамо живе на "асфалту":?:


Видим ја... и ти си један од "ОНИХ" који заговарају да се ЗОО врт пресели ( да ли на `Ратно острво` или негде друго, не знам тачно и мислим да је то потекло управо од власти која је стигла након 2000.године)... а ДА ЛИ ТИ ЗНАШ ШТА СУ МУДРОСЕ*И ОСМИСЛИЛИ ШТА ЋЕ ДА ИЗГРАДЕ НА МЕСТУ КАДА БИ УСПЕЛИ ДА СКЛОНЕ ЗОО ВРТ:?:
 
Sta ste vi umislili? Kako se to obracas? Da li te je tako majka vaspitala neotesani stvore? Svi ste primitivci. Kao komunjare koje su dolse na vlast 45. Ti ne znas sta je wc solja. Peres noge u njoj.

Aaaaa to to sam cekao, sad cemo da predjemo na komuniste, jer to je krunski dokaz u ovoj imbecilnoj temi. :lol:
Mislim zasto darivati gladnima hebene kokosi, jer ZOO bez kokosiju nije ZOO. :hahaha:
Wc solja, ohh pa da, to je ono gde se goveda poje, jel to? :lol:

- - - - - - - - - -

aaaaaaaaaa a ja mislio dali im životinje u EDUKATIVNE SVRHE
pa dok traje poplava a ono da se domaćin igra na krovu sa fokom, nilskim konjem i aligatorom...
a ono dali kokoške...

e pa vidi lepi, mnoga gradska deca ne znaju kako izgleda i obična krava
deca su ubedjena da ona nosi cvetić na rogovima jer su videla na pakovanju
a kada bi stvarno znala da su te krave kost i koža napumpane injekcijama...
kada ih vode na kraju na klanje to im ddje kao olakšanje i kraj patnjama

PITAM JA TEBE TELETABISU ŠTA JE SLEDEĆE?
Da kažu kako lav, tigar i medved jedu mnogo i da bi te pare bilo bolje preusmeriti recimo na gladne beskućnike

images

pa isteraju medveda da prosi na ulicu...
a one pare za gladne beskućnike nakako nestanu po ko zna koji put

JEL TAKO?

Naravno, tako je. :)
 

Back
Top