Beloruski novinar u Beogradu: Ne izručujte me, završiću kao Navaljni

Po tvojim merilima? Samo ti znaš jesu li po tvojim merilima slobodniji, a pošto ništa ne znaš po merilima ljudi, niko ne može da oceni to bolje od tebe...:) bolest ne bira, a bio si tako normalan...
Ti si bolestan jer ti bi više voleo da živiš u Severnoj Koreji nego u Holandiji. Glupost je tvrditi da samo ja znam da li su slobodniji po mojoj definiciji.
 
Ti si rekao da u svetu ne postoji zemlja u kojoj su ljudi slobodni po mojoj definiciji. Na tebi je da pružiš dokaze da stanovnici Finske nisu slobodni ljudi po mojoj definiciji. Čekam..

Ti si bolestan jer ti bi više voleo da živiš u Severnoj Koreji nego u Holandiji. Glupost je tvrditi da samo ja znam da li su slobodniji po mojoj definiciji.
Po kojoj definiciji:per:
 
Gebelsova definicija slobode " ne dozvoli da tudji mediji govore o tebi" " Ponavljaj laž dok ne postane istina" streljaj neposlušne....čista sloboda....
Aj što ubijaju predsednike to mu nekako ide, ali ubijaju cela sela po tim "slobodnim " državama....
Da li su mediji u Rusiji, Kini, Iranu i Severnoj Koreji slobodniji od medija u zapadnim zemljama?
 
Da je ovo normalan forum ti bi zbog napisanog bio uklponjen trajno sa istog.
A da je ovo normalna zemlja ti bi zbog napisanog bio pozvan na razgovor i trazenje informacije o onome sto si napisao u ovoj poruci.
Kakva smešna priča! Da li ti je mozak uopšte povezan s tvojim primitivnim jezikom ili samo izbacuješ ovakve besmislene pretnje? Tvoje izmišljene fantazije o "normalnosti" su smešne kao tvoja ličnost. Samo ti sebe obmanjuješ, jer niko ozbiljan ne bi trošio vreme na tvoje neosnovane optužbe. Umesto što bulazniš besmislice ovde, idi prati sudbinu nekog smislenijeg, jer ti očigledno nisi sposoban ni za šta drugo osim za bacanje beskorisnih uvreda.
 

Back
Top