Istraumatizirani neljudi tukli mog prijatelja, noževima prijetili njemu i meni i razbijali po stanu poznanice

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Maeeeestro

Aktivan član
Poruka
1.179
Znači, prijatelji ja prvi put vidimo dvojicu krajnje bahatih patnika, čije se priče te večeri vrte na njihovim traumama iz djetinjstva i mladosti i o tome kako su oni jadni nesretni imali teško djetinjstvo, kako je tom jednom umro brat, ali obojica su kockari i povremeno kradu.


Prijatelj i ja nismo znali da će se oni pojaviti u tom stanu zajednicke poznanice mene i mog prijatelja, mi smo prije toga imali ugodnu večer izvan tog stana, a prije nego što smo došli na to druženje iza ponoći, mi smo još i kupili i za jelo i piće.

Ta dvojica krajnje nekulturnih likova su došli na nagovor jedne mlađe ženske nekulturnjakinje, inače se ta povremeno družila s mojim prijateljem, koji je došao na par dana, jer nije iz ovog grada, a poznanica koja ju je pozvala u stan iz onu dvojicu - poznanica ju zna vrlo kratko.


Večer je tekla na način da je nekulturnjakinja skretala pozornost na sebe kukanjem oko toga kako joj jedan dečko ne želi odgovarati na poruke, a da je taj dečko navodno zaljubljen i neku curu mlađih od 15 godina, nekulturnjakinja ima oko 25 godina, a taj decko oko 30, medjutim, nekulturnjakinja se počela nabacivati liku koji je bio u sobi , lik oko 25 godina, u početku prosječnom koji nije bio toliko napet, a nesto stariji lik koji ima oko 35 godina je mog prijatelja koji ima 35 godina u početku doživljavao vrlo dobro. Ja imam 34 godine.

Poznanica u čijem se stanu to dogadja ima malo više od 40.


U jednom dijelu noći, moj prijatelj je imao neke malo nespretne šale na nacionalnoj razini, što se onom starijem liku nije svijedjlo i tad je taj lik otišao do sudoperi i izvadio veliki nož i krenuo nožem prema prijatelju, a onaj mladji je takodjer uzeo nož i počeo je cipelariti prijatelja....poznanica je molila da se situacija smiri, a ona nekultuenjakinja je mom prijatelju rekla da je ***** .....moj prijatelj se ispričavao, ali ovaj mladji kreten nije stao, noževi su bili sve bliže, ja sam gitarom uspio obraniti prijatelja, medjutim ta gitara je bila razbijena na stolu, i oni su iz glasne i mrziteljska poruke izasli iz stana, njih dvojica i ta cura, ali su vratili noževe u sudoper.




Nakon višesatne rasprave o tome kako je moj prijatelj ipak pretjerao, došli smo do zaključka da su njih dvojica s noževima, kao i ta cura psihopati , medjutim par sati još nakon, moja poznanica se i dalje dopisuje s njima, a kap koja je prelila čašu je bila kad je ta cura koja je bila s njima.nazvala poznanicu i preko desetak minuta na veseo način pričala s njom, a desetak sati prije je moj prijatelj umalo bio izboden nožem, a i ja sam bio blizu toga.



Sto reci o toj poznanici koja je prakticki podrzala one koji nozevima napadaju ljude?

aśto se neljudima s noževima opraštaju napadi s noževima - pod opravdanjem da su imali teško djetinjstvo?
 
Nismo prijavili policiji jer takvi to ni ne zaslužuju.

Takvima bi zatvor bio nagrada
Slusaj vamo bato.
Ti ili nas ovdje zaiebavas i smijes se somovima koji se pecaju...
ili imas tezak traumatski sindrom i treba ti pomoc.
Nisam nadlezan ni za jedno ni za drugo.
Napad nozem na drugu osobu je krivicno djelo i treba da se priajvi ODMAH.
Ne znam sta ce ovo na Psihologiji.
Potrazi pomoc ali NE NA FORUMU.
 
Slusaj vamo bato.
Ti ili nas ovdje zaiebavas i smijes se somovima koji se pecaju...
ili imas tezak traumatski sindrom i treba ti pomoc.
Nisam nadlezan ni za jedno ni za drugo.
Napad nozem na drugu osobu je krivicno djelo i treba da se priajvi ODMAH.
Ne znam sta ce ovo na Psihologiji.
Potrazi pomoc ali NE NA FORUMU.
Nije bio ubod nožem, nego prijetnja


Zašto se o takvim slučajevima ne bi razgovaralo na anonimnom forumu?
 
Nije bio ubod nožem, nego prijetnja


Zašto se o takvim slučajevima ne bi razgovaralo na anonimnom forumu?
Nije goMno nego se pas posro.
Ja svoje rekoh.
Ti ako ne razumijes tvoj problem.
Potrazi pomoc VAN FORUMA ovdje je ne mozes dobiti.
Svako dobro!!!
 
Nije goMno nego se pas posro.
Ja svoje rekoh.
Ti ako ne razumijes tvoj problem.
Potrazi pomoc VAN FORUMA ovdje je ne mozes dobiti.
Svako dobro!!!
Ja ne pričam o pomoći, nego o raspravi.

Čemu vaša ljutnja na ideju o tome da se prica o tome.


Da li podržavate nasilnike općenito?
 
Ja ne pričam o pomoći, nego o raspravi.

Čemu vaša ljutnja na ideju o tome da se prica o tome.


Da li podržavate nasilnike općenito?
Nema tu sta da se prica kad neko preti i vadi nozeve tu se odmah razbija glava i lome kosti, umesto da je ta gitara bila razbijena o sto.
 
Svaka se škola plaća, a večernja najskuplje.
Računajte da ste ovu prošli dosta povoljno.
Ko se meša s pomijama, umažu ga svinje.
Ma, ovi likovi su bili ljubomorni na prijatelja i mene i zato su se htjeli na ekstremno agresivan nacin dokazati pred ženama, a neke žene se ionako pale na nasilje
 
Bitno je jedino da ti i dalje nalaziš u krajne čudnim i zbunjujućim situacijama. Mislim da bi se moglo reći da si prilično opskurna osoba( jesam li se dobro izrazio?)? Moj ti je savjet da se ostaviš ikakvog društva jer stvarno tvoje situacije postaju sve čudnije i bizarnije!!!! I ja malo gledam situaciju malo drukčije, taj tvoj nekakav frend ruga se na nacionalnoj osnovi Albanci i Ciganu koje prvi put vidi u životu, koji debil!!!! Prvo što trebaš učiniti je prekinuti kontakt s tim nekakvim prijateljem
 
U kojem smislu opskurdna:

. koji nema dovoljno svjetla, do kojeg ne dopire dovoljno svjetla; mračan, taman
2. koji se ne može lako razumjeti ili je nerazumljiv, nejasan [opskurni argumenti]
3. pren. a. koji je malo ili slabo poznat, potajan, prikriven b. koji je moralno problematičan [u tu birtiju zalazi opskuran svijet]


A frend je Dalmatinac, ali npr nije hajdukovac, već se trudi u životu , radi,prosjecan čovjek koji voli glazbu, a i svira
 
U kojem smislu opskurdna:

. koji nema dovoljno svjetla, do kojeg ne dopire dovoljno svjetla; mračan, taman
2. koji se ne može lako razumjeti ili je nerazumljiv, nejasan [opskurni argumenti]
3. pren. a. koji je malo ili slabo poznat, potajan, prikriven b. koji je moralno problematičan [u tu birtiju zalazi opskuran svijet]


A frend je Dalmatinac, ali npr nije hajdukovac, već se trudi u životu , radi,prosjecan čovjek koji voli glazbu, a i svira
I malo glupast taj prijatelj, ako ti oćeš izgubiti glavu radi nečije gluposti, tvoja stvar 😎
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top