Ispuni mi tri želje...

...zdravlje necu da racunam jer je ono preduslov svega...

1. da imam snage, volje i srece da izguram sama ono sto sam naumila u profesionalnom smislu...

2. da proputujem svet...

3. da ne izgubim veru u zivot, ljude, civilizaciju...da ostanem otvorena i tolerantna sto bi znacilo da me zivot ne isiba puno...

...covece nemam nijednu zelju vezanu za muskarce i decu, to dolazi samo po sebi valjda kada je coveku vreme...ne "odredjeno" vreme vec licno vreme i licni tajming...
 
Jeste,odlazak u starachki dom je pravo vreme za zhene,onda ches imati vremena za sve shto propustish na obilasku Zemljine kugle.

...jaoooooooj ovakav odomacen stav me odusevljava:roll:...svako neka zivi kako zeli a ja sasvim dovoljno poznajem sebe i ako kazem da bi mi trenutno dete i muz bili okov to zbilja i mislim...bez obzira na svu toleraciju, sto se braka i dece tice veoma sam svojeglava...postoji jos milion stvari koje zelim da uradim pre braka i zato sam kazala da svako postupa spram svojih zelja i zivotnih prioriteta...najgore je ulaziti u nesto tako ozbiljno jer "se mora, treba, vreme je, sta ces ako ostanes sama....etc"...ja nemam frku sa tim...trenutno su mi putovanja i upoznavanje sebe osnovni prioriteti, kako ce se situacija razvijati ne znam, ali sam skoro pa sigurna da pre 30. o deci necu ni da razmisljam a nije da ih ne volim, volim ih, ali su mi bebe druga dimenzija sada...
 
2.da postanem doktor nauka jednog dana,

Bar ti za ovo ne treba zlatna ribica ili šta već.



Ja nemam pojma.. nemam mnogo želja a i ostvarenje tih koje imam mahom zavisi od mene.

Naravno, zdravlje je na prvom mestu i nije kliše, toga se setim svaki put kad me i mala temperatura drmne :lol:

volela bih, eto, da dobijem jednu stipendijicu za koju sam se prijavila pre par meseci, ali shvatila sam da je super i ako je ne dobijem, tako da je dobro šta god da se desi :lol: a vala i da dobijem jedan posao za koji sam se prijavila. Pada mi ponekad na pamet da bih volela da imam tog nekog pored sebe, ali to je valjda normalno, isto kao što je i normalno da trenutno nemam.

Htela bih da budem organizovanija, da bolje raspolažem parama, da ispolažem sve ispite koje si zacrtam, da završim faks u roku, al kao što rekoh - to zavisi od mene. :)
 
hmmm... tri želje...
1. malo više mozga (ili da konačno shvatim kako ga upotrebiti :think: )
2. zdravlje, naravno bez zdravlja se ne može :)
3. sreća

za sve ostalo tu je master card koji ću imati jednog dana naravno ako mi se ove 3 želje ispune :mrgreen:
 
funny_comment_graphic_10.gif
 

Back
Top