ISPOVEST JEDNE KU(R)VE

istrazivach:
Neko se prodaje za kintu,neko za osecaj sigurnosti ,"ljubavi"... mozda neki drugi filing...
ipak imao sam vece razumevanje i bolje drugarstvo sa curama koje su proshle vishe toga u zivotu,kao i sa "slobodnijim" devojkama nego sa lazno moralnim "poshtenim domacicama"...to su moja iskustva ne moraju biti vasha...

Pa normalno!!!, ali kod nas ih zovu pocenjivacki ***** ili PROSTITUTKE, neznam kad ih tako zovu, na koje oni to misle?, nije valjda na ove ulicarke. Moje iskustvo je veoma pohvalno o tim zenama. Kad ste sa njima u drustvo nema te takav, los osecaj, to su devojke koje se placaju pre svega za druzenje, a seks je ono najzadnje, tako da se ima osecaj da ste se slucajno sreli. Samo da vas upozorim radi se o veoma zgodnim zenama. Masu momaka je zelelo neku od tih zena za celi zivot, te zene ne rade to zbok toga sto se ne mogu snaci na drugim poljima, nego sto su izuzetno zgodne i to se trazi od njih. Nebih zeleo da mi se ljute forumasi/ce, malo ko od vas je bilo sa takvim zenama. One su mnogo skupe, tako da je to tesko sebi priustiti, i uglavnom 90% momaka se sentimentalno vezu za njih. Tako da se one ne mogu pocenjivati u nijednom smislu, tu cak ima i visoko skolovanih zena, i ne vidim smisao za pocenjivanje.
 
Aleksej-Baso---- IZVINI, ali ne slazem se sa tvojim stavom u vezi tih zenskih. Pre svega, ti te zenske ne kupis sa ulice(valjda ne mislis na te kamenjarke)nego ides u agencije, gde ne mozes da udjes u patike i farmerke, nego moras imati odelo, i onda prijavis svoje zahteve. Oni ti na racunaru prema tvoim zahtevima, pokazu zensku, i u dogovoreno vreme, dolazis na dogovoreno mesto. Upoznajes se sa njom, idete na rucak, na izlet, u zoo, jednostavno "MUVAS JE". VERUJ MI, nemas osecaj da je upoznajes na neki ruzan nacin. One su kulturne, i da znas, kad udjes u agenciju, odmah si skeniran, tako da i one biraju, nemoj da mislis da ce svaka da pohita, i one tebe stave na vagu. I tek ako im se dopadne tvoj sarm i stas, pristaju. Pa neki put upoznas zensku preko nekog prijatelja, smuvas je odmah, i nemas neko takvo ruzno misljenje o njoj, a ona moze biti pet puta gora, zar ne?
 
HeBePoBaTaH_:
hottix_tracy.jpg


O, da...platio bih da budem jedno veče sa njom, ali ja nisam bogat...
I da, bilo bi mi oprošteno što se tiče prevare..
Izvinite, a vi ne radite za kintu, volontirate?

E, HeBe da se tu zadrzimo malo, ti bi platio TREJSI, a takvih i ljepsih od nje ima na hiljade, po agencijama o kojim sam pricao, i sve one pokusavaju da se proslave na takav ili slican nacin kao TREJSI, ali ne uspevaju, i zavrsavaju po ovim agencijama. Moras jos ovo da znas, da je klijentela ovih agencija, izuzetno visoko drustvo, razni politicari, sportisti, biznismeni i slicno. Tim curama stizu na poklon skupi parfemi, boket od sto ruza, znaci da ipak nesto vrede, i da se ne mogu tako pocenjivati, i nazivati!!!
 
Aleksej_BASO:
Znaci sada citam i ne verujem...

Vama je to OK? Mislim gazdarici i kompaniji. kao ono, posao ko posao... Svako nesto prodaje....

Ma muka im je od takvih stavova.

Sex se daje i dobija za dzabe, tako je kod mene.

Nego je tsko normalno zaraditi a nekima je lako samo rasiriti noge i onada moze posle okolo da prica da je ona casna zena i da samo "radi svoj posao"???

Ajde vi sto mislite da je to posao kao i neki drygi, da vas pitam: Bilo bi vam svejedno da vam je sestra ili cerka sutra postane prostitutka????


Daj im ga po logici, tebra !...
 
Gazdarica:
Mislis li da je ljepota jedini faktor, koji tu odlucuje?
Da je tako, sve bi one bile na njenom mjestu...
Jedna je Trejsi...!

Pusti ti Trejsi, da li bi volela da ti "jedna od njih" bude (daleko ga bilo i to ti NE ZZELIM), majka, sestra ili ccerka ???

Deder, priznaj !

I joss ne moj recci da misliss da bi kao one (kad bi bile, ne bilo primenjeno) bile sreccne kao takve, ako bi se u tome "nassle" ?!

Hajmo malo iskreno...
 
Prilicno povrsno rezonovanje i sustinsko nerazumijevanje napisanog...
Stvarno me smara da se ponavljam kao Svabo tralala... Vec rekoh - procitaj postove od raindog, Istrazivaca i Hebe-a... Tamo ima sve sto je potrebno, onome ko hoce da razumije... Ili, ko moze...
Za ostale me, iskreno, uopste nije briga...
 
Gazdarica:
Prilicno povrsno rezonovanje i sustinsko nerazumijevanje napisanog...
Stvarno me smara da se ponavljam kao Svabo tralala... Vec rekoh - procitaj postove od raindog, Istrazivaca i Hebe-a... Tamo ima sve sto je potrebno, onome ko hoce da razumije... Ili, ko moze...
Za ostale me, iskreno, uopste nije briga...

7E80+E ssto si arogantna. Uostalom i pissess tako, nadmeno i nehajno. Ma boli te. Ali i ja DUBOKO stojim iza toga. Nema povrssnosti. Chist pravoslavan stav. Gde ti je SvetoSavlje sestro !?

Nije te briga chisto da operess savest. Kao tolerantni smo i ne osudjujemo, a gadljivi smo samo kad se to desi nekom nama bliskom. Ostavi ti tu hipokriziju, to licemerje pod tonama sslaga. Pogledaj se u ogledalo i priznaj sebi koliko si u biti iskrena ?! Potpisujem i podvlachim, bez zavlachenja !!!
 
Ni jedna zena ne moze biti srecna ako nije emotivno ispunjena, a ne moze biti emotivno ispunjena ako svaku vece mjenja partnere i jos to radi za pare! Ljubav je zaista izuzetno osjecanje i svi tezimo k tome i svako ko kaze drugacije laze prije svega sebe a zatim i sve ostale!

Predpostavljam da je djevojka koja je ovo napisala u tom trenutku zaista to i mislila i da bi se svakog trenutka zaklela u istinitost svojih rijeci (predpostavljam da veliki dio i jeste istinit) ali ono sto je mene zainteresovalo u citavoj prici jeste cinjenica da se ona brani i opravdava, a niko nema potrebu da se brani ako smatra da radi nesto sto je ispravno!

Ona je ovu pricu napisala da bi na taj nacin pokusala naci opravdanje za svoje postojanje, ne osudjujem je (niko nema pravo da sudi) ali mislim da je prica napisana iz cistog ocaja i ne opravdavam postupke ove djevojke jer je kako i sama kaze pametna i skolovana sto znaci da bi dovoljno novca mogla da zaradjuje na neki drugi nacin ali ona ne zeli da se izvuce i to opravdava time sto osudjuje tudje licemjerje i razotkriva tudje zivote i pri tome uziva smijuci se tim ljudima u lice na svjetlosti dana!
Ona je jako nesrecna osoba!
 
mAximA:
Ni jedna zena ne moze biti srecna ako nije emotivno ispunjena, a ne moze biti emotivno ispunjena ako svaku vece mjenja partnere i jos to radi za pare! Ljubav je zaista izuzetno osjecanje i svi tezimo k tome i svako ko kaze drugacije laze prije svega sebe a zatim i sve ostale!

Predpostavljam da je djevojka koja je ovo napisala u tom trenutku zaista to i mislila i da bi se svakog trenutka zaklela u istinitost svojih rijeci (predpostavljam da veliki dio i jeste istinit) ali ono sto je mene zainteresovalo u citavoj prici jeste cinjenica da se ona brani i opravdava, a niko nema potrebu da se brani ako smatra da radi nesto sto je ispravno!

Ona je ovu pricu napisala da bi na taj nacin pokusala naci opravdanje za svoje postojanje, ne osudjujem je (niko nema pravo da sudi) ali mislim da je prica napisana iz cistog ocaja i ne opravdavam postupke ove djevojke jer je kako i sama kaze pametna i skolovana sto znaci da bi dovoljno novca mogla da zaradjuje na neki drugi nacin ali ona ne zeli da se izvuce i to opravdava time sto osudjuje tudje licemjerje i razotkriva tudje zivote i pri tome uziva smijuci se tim ljudima u lice na svjetlosti dana!
Ona je jako nesrecna osoba!

Ljubim te za tu ISTINU od rechi do rechi (i izmedju) ! : P
 
Maxima, ma tekst je bio mnogo dugacak, ko da cita sve. Slabo ko u zivotu je potpuno srecan, kao sto ti kazes. U zemljama gde je to zakonski reseno, ne izgleda to tako kao sto vi mislite, vi ste navikli na zenske koje staju pored puta i nude se, to je malo ruzno. Ali kad je to organizovano, to izgleda dosta otmeno i covek nema takav utisak. vi ni sami neznate kako je njihovo ponasanje, VI MISLITE DA SE ONE STALNO NUDE, i tu gresite, ma to su finansijski neopterecene osobe ne oskudevaju u nicemu, one biraju da li da krenu sa nekom osobom il ne. NJihove usluge su skupe i nemogu biti ispod 48 sati. To je ruzno na taj nacin na koji vi svatate," kao kad udjes u prodavnicu vidis cipele, platis, i nosis". Nije to tako, ili mi ne pricamo o istom. Ove zenske, o kojim ja pricam, nemozes da upotrebis na sat vremena(shor-time)sa njima mora da se druzis. pa masu poznatih su tako startovale, imale su klijente bogate ili neke diplomate, i tako su pocele da se probijaju.
Vise bih volio da imam takvu sestru, nego sestru koja ima muza, i ujtro iz njegovog kreveta podje na posao i yebe se sa nekim direktorom ili nekim drugim administrativnim radnikom, sto je svakodnevna praksa. Mene drug koji radi u opstini kaze, da 75% zena koje rade tamo, varaju svoje muzeve, to su prave curve, i zbok toga ja ne cenim curve.
 
paradizo:
, i uglavnom 90% momaka se sentimentalno vezu za njih. Tako da se one ne mogu pocenjivati u nijednom smislu, tu cak ima i visoko skolovanih zena, i ne vidim smisao za pocenjivanje.
Hehe komedija....
Nikad vecu glupost nisam cuo...
Te devojke su obicno dno dna... i koliko ja vidim kad prodjem putem ugalvnom romkinje sto je tamo... naravno iz neke obliznje cerge...
A svaka iole obrazovana ce uvek pre naci neki normalan posao... a ove nemaju ni treci srednje...
I ako neka dozvoljava da joj svaki ali svaki saban od ko zna koliko godina svrsava po faci onda tu ima debelog razloga za potcenjivanje...
Ja takve ne cenim uopste...
Takodje mislim da one sluze za trenutno praznjenje a nikako za nesto emocionalno... kako ti kazes...

Mozda su neke od tih devojaka i imale tezak zivot.. me ne sumnjam da jesu... ali opet to u mojim ocima nije opravdanje za ku(r)vanje... Svako je nekad imao neki tezak momenat... i jel sad svi treba da se prostituisu.... ne bih rekao...
 
paradizo:
Aleksej-Baso---- IZVINI, ali ne slazem se sa tvojim stavom u vezi tih zenskih. Pre svega, ti te zenske ne kupis sa ulice(valjda ne mislis na te kamenjarke)nego ides u agencije, gde ne mozes da udjes u patike i farmerke, nego moras imati odelo, i onda prijavis svoje zahteve. Oni ti na racunaru prema tvoim zahtevima, pokazu zensku, i u dogovoreno vreme, dolazis na dogovoreno mesto. Upoznajes se sa njom, idete na rucak, na izlet, u zoo, jednostavno "MUVAS JE". VERUJ MI, nemas osecaj da je upoznajes na neki ruzan nacin. One su kulturne, i da znas, kad udjes u agenciju, odmah si skeniran, tako da i one biraju, nemoj da mislis da ce svaka da pohita, i one tebe stave na vagu. I tek ako im se dopadne tvoj sarm i stas, pristaju. Pa neki put upoznas zensku preko nekog prijatelja, smuvas je odmah, i nemas neko takvo ruzno misljenje o njoj, a ona moze biti pet puta gora, zar ne?
Ovo opet nije istina....
Koliko ja znam... ima 3 verzije price...
1. Pokupis je sa puta u kola... odradi te i opet stane pored puta... I to gleda da odradi za sto krace vreme... kakvo crno muvanja... za 5 sekundi ti otvara slic... tako da sve sto si rekao je neistina...
2. U nekim striptiz barovima... Odaberes devojku... Odvedes je gore u sobu i ako ne zavrsis za pola sata dolazi izbacivac da te izbaci napolje... Opet ni m od muvanja... jedino ako joj pre toga platis "pice za damu" koje je na meniju i obicno 10 puta skuplje od obicnog ****... jer njima vreme ide...
3. Preko telefonskih oglasa... Nazoves i oni ti posalju neku sabanku... koju nemas pojma kako izgleda... dok ti ne zazvoni na vrata... A njen pimp je ceka ispred kuce, zgrade... Isto varijanta pola sata...
Ovako to ide koliko sam ja informisan... Tako da nema tu ni m od muvanja ni u od upoznavanja....
I tvoja recenica da "upoznas zensku preko nekog prijatelja, a ona moze biti pet puta gora" je vrlo logicna... samo reciprocno...
 
mAximA:
jer je kako i sama kaze pametna i skolovana sto znaci da bi dovoljno novca mogla da zaradjuje na neki drugi nacin ali ona ne zeli da se izvuce i to opravdava time sto osudjuje tudje licemjerje i razotkriva tudje zivote i pri tome uziva smijuci se tim ljudima u lice na svjetlosti dana!
E da uvek im je neko drugi kriv za ono sto sami rade...
 
paradizo:
Maxima, ma tekst je bio mnogo dugacak, ko da cita sve. Slabo ko u zivotu je potpuno srecan, kao sto ti kazes. U zemljama gde je to zakonski reseno, ne izgleda to tako kao sto vi mislite, vi ste navikli na zenske koje staju pored puta i nude se, to je malo ruzno. Ali kad je to organizovano, to izgleda dosta otmeno i covek nema takav utisak. vi ni sami neznate kako je njihovo ponasanje, VI MISLITE DA SE ONE STALNO NUDE, i tu gresite, ...........



Ja nisam govorila o apsolutnoj sreci vec o sreci kada si voljen i kad volis!
Ja zivim u zemlji u kojoj je to zakonski rijeseno i ne vidiom bitniju razliku! Nije bitno gdje se zena prodaje vec cinjenica da se prodaje, a to sto je ***** premazano slagom ne cini ga nista manje govnetom (izvinjavam se zbog izraza)! Naravno da se nudi (sve sto prodajes moras prvo da ponudis) samo sto je citava prica mnogo suptilnija ali nista manje odurna! Na kraju se sve svodi na isto i to sto zaradjuje vise, nista ne mjenja u nacinu zaradjivanja, mjenja se samo scena a scenario je isti!

Sto se tice zena koje varaju svoje muzeve nemam stav, i one su veoma nesrecne!
 
raindog:
joj pero, nikad se nesh odmaci od svog kontejnera :lol:
i nikad verovatno necesh imati ni novca ni shliha da platish bilo shta shto je high class , a posebno ne neshto shto je prostitutka od 1000$ za noc :lol:
Opet nesto vredjas neisprovocirana... jer vidis ti sta ti radis?
Prostitutke (i koje brane iste) me ne interesuju... pogotovo one koje ne bi imale nista protiv da im je cerka to....
A platu se mogu kladiti da imam barem duplo vecu nego ti. :razz:
(eto nisam te cak ni uvredio)

PS Ja to sve dobijem... od 5 puta kvalitetnije osobe za dz. :razz:
 
ljludi su skloni osudi drugih u ime morala ..to ne razumem...
eno sad na zdravlju pljuju po doktorima-nisu moralni
ovde po ku.rvama-nisu moralne

znaci,,,ne razumem....moralno je hebati se ali nije moralno hebati se za pare...ili nije moralno uopste se hebati...ili nije moralno prodavati sebe??? neko rece da se prodajemo svaki dan..upravu je...

e jedan je reko da je on ako vara svoju zenu "ambiciozan covek" a ne prevararant jer on ima potrebu za seksom,telo trazi on ispunjava...e a ja rekoh...da i onda tvoja zena kad se svaki dan hebe sa drugim nije ku.rva nego ambiciozna..a to sto ti trazis je leba preko pogace e na potreba za seksom.

mnogi normalni brakovi su puni licemerja ali je tesko osloboditi ga se...sve opet u ime morala.
ku.rve su po ustaljenim kriterijumima najnemoralnije ali po meni najpostenije..prema svima a narocito prema sebi..one sebe ne ubedjuju da to rade zbof ljubavi nego znaju da je to zbog para.

ma...lomi se to i u meni,,nisu to cista posla...nemam formirano misljenje...a svako ko ima i to ono apsolutno jednostrano ima neke velike barijere i komplekse i najverovatnije da ce jos koliko sutra u braku to raditi svojoj zeni...
 
Vragolasta Amfibija:
ljludi su skloni osudi drugih u ime morala ..to ne razumem...
eno sad na zdravlju pljuju po doktorima-nisu moralni
ovde po ku.rvama-nisu moralne

znaci,,,ne razumem....moralno je hebati se ali nije moralno hebati se za pare...ili nije moralno uopste se hebati...ili nije moralno prodavati sebe??? neko rece da se prodajemo svaki dan..upravu je...

e jedan je reko da je on ako vara svoju zenu "ambiciozan covek" a ne prevararant jer on ima potrebu za seksom,telo trazi on ispunjava...e a ja rekoh...da i onda tvoja zena kad se svaki dan hebe sa drugim nije ku.rva nego ambiciozna..a to sto ti trazis je leba preko pogace e na potreba za seksom.

mnogi normalni brakovi su puni licemerja ali je tesko osloboditi ga se...sve opet u ime morala.
ku.rve su po ustaljenim kriterijumima najnemoralnije ali po meni najpostenije..prema svima a narocito prema sebi..one sebe ne ubedjuju da to rade zbof ljubavi nego znaju da je to zbog para.

ma...lomi se to i u meni,,nisu to cista posla...nemam formirano misljenje...a svako ko ima i to ono apsolutno jednostrano ima neke velike barijere i komplekse i najverovatnije da ce jos koliko sutra u braku to raditi svojoj zeni...

mislish nece raditi...nego ce ici kod druge da joj radi;)
 

Back
Top