Islam će pobediti

bio mi ortak pre neko vreme u parizu . i kaze seta on tako parizom i u jednom trenutku nabasa na ulicu velicine eto tipa kneza milosa i cela ta ulica puna ljudi , zatvorena ne mozes da prodjes, klanjaju muslimani DZUMU (muslimanska molitva koja se odrzava u petak , najvaznija molitva u nedelji) . Eee mislim se kad im tako rade u Francuskoj , nema sta burazeru oni su ga ugasili.

:hahaha::hahaha::hahaha: jel ti to opisujes desavanja u Novom Pazaru ?!
 
Ma ajde, a ja mislio Austrija u to vreme bila monarhija, cas spominjes i neku caricu Mariju Tereziju, kad ono imali vladu ;)

Kao sto sam rekao iznad, isto kao sto Marija Terezija licno nije pokrstavala, tako je Vatikan to radio kroz nju, jer je Vatikan krunisao i nju i sve ostale kraljeve/kraljice tadasnje Evrope, postavljao i smenjivao kako mu je bilo u interesu. Vatikan je uvek imao i uvodnu i zavrsnu rec.

p.s. ako ti nesto nije jasno, mozes i slavoniju da pitas, ona ce ti to objasniti na licnom primeru, kako su njeni nekad bili Srbi, a vidis kolika je danas hrvatica...kako ide ona, ako je turcin krvav do lakta, poturica mora biti do ramena ;) :hahaha:

moje korijenje ide do stoljeca sedmog....:)
 
Zamalo sam pao sa stolice:P:P:P

Više puta sam bio u Pazaru i nikad nisam video da klanjaju po ulicama?!?

A što se obrezivanja tiče... I Jevreji se ubrezuju, pa yebu mater Arapima... Isto važi i za Amerikance...

Ko želi svoju decu da kasapi, neka to slobodno radi, ali ja bi to tretirao kao ugrožavanje ljudskih prava i nasilja nad decom i zakonom bi kažnjavao, istom merom kao i pedofiliju!!!....
 
Više puta sam bio u Pazaru i nikad nisam video da klanjaju po ulicama?!?

A što se obrezivanja tiče... I Jevreji se ubrezuju, pa yebu mater Arapima... Isto važi i za Amerikance...

Ko želi svoju decu da kasapi, neka to slobodno radi, ali ja bi to tretirao kao ugrožavanje ljudskih prava i nasilja nad decom i zakonom bi kažnjavao, istom merom kao i pedofiliju!!!....



Pogresna paralela,istovecivanje !!!
 
Poslednja izmena:
Više puta sam bio u Pazaru i nikad nisam video da klanjaju po ulicama?!?

A što se obrezivanja tiče... I Jevreji se ubrezuju, pa yebu mater Arapima... Isto važi i za Amerikance...

Ko želi svoju decu da kasapi, neka to slobodno radi, ali ja bi to tretirao kao ugrožavanje ljudskih prava i nasilja nad decom i zakonom bi kažnjavao, istom merom kao i pedofiliju!!!....

nesto oko 30% evropske muske populacije je "obrezano"...onih mladih (do 15 god.)oko 50 %, tendecija porasta...iz medicinskih i higijenskih razloga..
(bez da ulazim u pojedinosti muslimanskog obrezivanja, jer o tome nemam pojma)
 
ma kakav ce islam da pobedi, ma nema sanse.
moze jedino ako stavi pod kontrolu ljude koji ovaj svet cine naprednim, ali tako da ih stave pod kontrolu a da ih ne islinaziraju, jer ako p[rime islam, zaglupice momenatalno.

ozbiljo, za zavladati danasnjm svetom potrebni su ljudski resorsi, tehnologija i inventivnost.

islam, sem sirovog i nasilnickog sirenja (a to sirenje se rasirilo da ce uskoro doci do pucanja), nema sta da ponudi kao protivtezu tehnoloskim jakim nacijama.

nafte nece biti doveka.
gledaj katar, narihtali se sa parama i sta rade? pa dovode strance, nevernike da im naprave nesto normalno jer sami ne mogu, i nece moci ni za jos 1000 godina.

takva vera yebiga, ali nije ni to lose, da se zivi malo primitivnije, to je nesto sto svi trebamo definitivno, ali nema takmicenje sa tim, nema osvajanja sveta.
 
nesto oko 30% evropske muske populacije je "obrezano"...onih mladih (do 15 god.)oko 50 %, tendecija porasta...iz medicinskih i higijenskih razloga..
(bez da ulazim u pojedinosti muslimanskog obrezivanja, jer o tome nemam pojma)

Ako mi neki doktor medicinskih nauka sa svog aspekta objasni opravdanost obrezivanjau današnje vreme, ja ću podržati....

Ovako.... To je nasilje nad decom....

To sme da radi samo doktor, a nikako sveštenik!!!

Zakonom treba zabraniti u svim civilizacijskim zemljama, da to radi bilo ko, osim specijalizovanog dokktora!
 
To je svakako higijenskije.

Ali ne treba da bude pod obavezno.

uopste nije higijnskije niti je zdravo. cist mit.

engleski znas?

10 razloga zasto se ne bi trebali obrezati:

1

Infection and sometimes death

2


Haemorrhage and sometimes death

3


*Pain / shock, and sometimes death

4


Meth[a]emoglobin[a]emia, brain damage and possibly death, if EMLA cream is used to anaesthetise a newborn

5


Necrotising fasciitis ("galloping gangrene")

6


*Damage (scarring, pitting) to the glans or *shaft. In the case of Dustin Evans Jr, the scarring caused a urethral stricture (narrowing of the urinary tube), and it was during an operation to relieve this that he died.

7


Urethral fissure/fistula

8


Scaphoid megalourethra

9


"Trapped/buried penis"

10


*Occlusion of penile venous system

11


Urinary Tract Infection

12


Meatitis

13


Meatal ulcer

14


Meatal stenosis

15


Multiple pyogenic [caused by pus] granuloma - a series of papillomatous [brushlike] growths around the circumcision wound

16


Eczema of the glans and meatus

17


Oedema of local tissue

18


Loss of *sensitivity / impotence

19


*Reduced volume of penis

20


May shorten the penis:
"Circumcised men had shorter erect penises than uncircumcised men (p<0.05)." - Richters J, Gerofi J, Donovan B. Are condoms the right size(s)? a method for self-measurement of the erect penis. Venereology 1995; 8(2): 77-81.

21


Painful erections

22


Wound re-opening (in adulthood)

23


Chafing from underwear
"Other circumcised men complain of life-long irritation of the exposed glans as it comes in contact with clothing during normal activity." - "Sensitivity is the Rising Issue on Circumcision" by Dr. Sandra Pertot, "Australian Doctor" 25 November 1994

24


Production of ugly scar tissue, skin-bridges, skin-tags, malapposition (rejoining on the twist) and/or suture holes

25


*Breach of bodily integrity

26


*Breach of human rights

27


*Breach of property rights

28


Psychological trauma, resulting in eg. elective muteness

29


Because he had had enough of a struggle just to be born, and deserved no more pain

30


*Loss of an organ for stimulating the partner and retaining semen in the vagina after ejaculation

31


*Greater need to use lubricant for masturbation or intercourse

32


Loss of an organ for *play, docking, etc.

33


Loss of skin for plastic surgery of hypospadias

34


Loss of skin for plastic surgery to eyelids

35


Loss of protection against frostbite.

36


Because the foreskin evolved over tens of millions of years and every male mammal has one. / Because God knew what S/He was doing when S/He put it there. / Because Nature knows best.

37


Because it aint broke: don't fix it

38


Because he will almost always be glad you didn't

39


*Cost (That's why Elvis was intact.)



Eight Debatable Reasons Not to Circumcise:

1


SIDS (Sudden Infant Death Syndrome - cot death)

2


Because circumcision hinders the establishment of breast-feeding

3


Increased risk of HIV

4


Prostate cancer, due to reduced innervation impairing prostate function on ejaculation

5


Impotence

6


Because balanitis may indicate diabetes

7


Because condoms slip off circumcised penes more easily.

8


Because he might be switched with another baby being circumcised at the same time (Memphis, TN, 16/4/98 (AP))

9


So that he can perform the full repertoire of "Puppetry of the Penis"

http://www.circumstitions.com/reasonsnotto.html
 
Ako mi neki doktor medicinskih nauka sa svog aspekta objasni opravdanost obrezivanjau današnje vreme, ja ću podržati....

Ovako.... To je nasilje nad decom....

To sme da radi samo doktor, a nikako sveštenik!!!
Zakonom treba zabraniti u svim civilizacijskim zemljama, da to radi bilo ko, osim specijalizovanog dokktora!



naravno....
ali sto sa djevojcicama rade, to je gore nego strasno...
osnovali neku grupu, pisemo pisma, protestiramo, ali jos nije doprlo do svijesti mocnika...uspijeli pridobiti i neke hodze, ali treba vremena...
 
[/B]


naravno....
ali sto sa djevojcicama rade, to je gore nego strasno...
osnovali neku grupu, pisemo pisma, protestiramo, ali jos nije doprlo do svijesti mocnika...uspijeli pridobiti i neke hodze, ali treba vremena...

Čitao sam o tim slučajevima, obrezivanja devojčica (u Africi)... Strašno.... Ne želim ni da komentarišem...:thumbdown:

Nadam se da toga nema na našim prostorima...
 
pa kako su onda opstali pravoslavci u vojvodini i vojnoj krajni tj teritoriji nekadasnje RSK?

sto su pravoslavci bezali vekovima sa teritorije nekadasnje islamske Turske na teritoriju katolicke Austrougarske?

lupas mali , lupas

i nemas pojma o istoriji

recimo carica Marija Terezija je dala Srbima i u krajni i u vojvodini tj vojvodstvu srpskom kako se tada dalo, najveca moguca prava i autonomiju.....

Jesi nekad bio u Vojvodini, jesi video u kom su stilu gradjene pravoslavne crkve? Jesi obratio pazhnju na ikone?
 

Back
Top