Islam će pobediti

pazite sta mi izlazi u google reklamama kad otvorim ovu temu:

How to Convert to Islam
How to convert and become a Muslim with Live Help by chat

stoka islamska placa google reklame da konvertuje ljude u islam

A istovremeno stoka islamska muslimane koji predju u drugu veru OSUDJUJE NA SMRT

Ne znam jel se secate onog Avganistanca sto je radio za jednu humanitarnu agenciju u Avganistanu i predje on na hriscanstvo u medjuvremenu i avganistanske vlasti ga uhapse i osude na smrt.

Tek posle nevidjenog pritiska zapada, vlasti su popustile, i proglasile ga ludim - i eno ga covek camice do kraja zivota u ludari samo zato sto se usudio da postane hriscanin.
 
bio mi ortak pre neko vreme u parizu . i kaze seta on tako parizom i u jednom trenutku nabasa na ulicu velicine eto tipa kneza milosa i cela ta ulica puna ljudi , zatvorena ne mozes da prodjes, klanjaju muslimani DZUMU (muslimanska molitva koja se odrzava u petak , najvaznija molitva u nedelji) . Eee mislim se kad im tako rade u Francuskoj , nema sta burazeru oni su ga ugasili.

Pa nije to Srbija da ima 20% muslimana (siptara) pa da su ga "ugasili", Francuska je zemlja sa 65 miliona stanovnika i od toga muslimani cine smesnih 4%.
 

Da da, a Rusija ima 10 miliona tj. 6% ;)

Nije problem u muslimanima vec u ekstremistima, bilo da su muslimani, hriscani, budisti, hindusi....sve vrste ekstremizma su opasne.

pa znas kako nisu svi muslimani teroristi ali su svi teroristi muslimani

generalno misljenja sam da su islam i hriscanstvo nespojive kulture i da islam ne moze ni sa kim da koegzistira

svugde u svetu gde imas dodir islama sa drugim religijama i kulturama vode se ratovi .
 
pa znas kako nisu svi muslimani teroristi ali su svi teroristi muslimani

generalno misljenja sam da su islam i hriscanstvo nespojive kulture i da islam ne moze ni sa kim da koegzistira

svugde u svetu gde imas dodir islama sa drugim religijama i kulturama vode se ratovi .


Za svaku hriscansku zemlju koju navedes da ju je napala islamska drzava, ja cu ti navesti 3 hriscanske da su napali islamsku u zadnjih 100 i kusur godina, a o odnosu zrtava da ne govorim.

Jos jednom ponavljam, ekstremisti su ti koji prave probleme, a to boldovano sto si napisao je glupa izjava...musliman se raznese i ubije 300 ljudi, a predsednici hriscanskih drzava stvore koaliciju uvedu sankcije od kojih indirektno umre milion, a u vojnim udarima jos nekoliko stotina hiljada muslimana...sta su oni ?

Sta tebe boli qita sta se desava u svetu, a ako ces realno da pogledas vise zla je Srbiju snaslo od hriscanske EUrope i Amerike nego od islamskih zemalja.

:thumbdown:
 
Islamizacija je vršena na Balkanu od pojave Osmanlija. Međutim, opstanak pravoslavlja u Srbiji omogućio je upravo Islam, jer da smo kojim slučajem bili pod Austijom, Italijom ili nekom drugom katoličkom zemljom, u Srbiji danas ne bi bilo pravoslavlja...

Paradoksalno, ali istinito, da nije bilo Islama, ne bi bilo ni Pravoslavlja na Balkanu!
 
bio mi ortak pre neko vreme u parizu . i kaze seta on tako parizom i u jednom trenutku nabasa na ulicu velicine eto tipa kneza milosa i cela ta ulica puna ljudi , zatvorena ne mozes da prodjes, klanjaju muslimani DZUMU (muslimanska molitva koja se odrzava u petak , najvaznija molitva u nedelji) . Eee mislim se kad im tako rade u Francuskoj , nema sta burazeru oni su ga ugasili.

pa sta ti je covjece ima ih koliko hoces
 
Islamizacija je vršena na Balkanu od pojave Osmanlija. Međutim, opstanak pravoslavlja u Srbiji omogućio je upravo Islam, jer da smo kojim slučajem bili pod Austijom, Italijom ili nekom drugom katoličkom zemljom, u Srbiji danas ne bi bilo pravoslavlja...

Paradoksalno, ali istinito, da nije bilo Islama, ne bi bilo ni Pravoslavlja na Balkanu!

pa kako su onda opstali pravoslavci u vojvodini i vojnoj krajni tj teritoriji nekadasnje RSK?

sto su pravoslavci bezali vekovima sa teritorije nekadasnje islamske Turske na teritoriju katolicke Austrougarske?

lupas mali , lupas

i nemas pojma o istoriji

recimo carica Marija Terezija je dala Srbima i u krajni i u vojvodini tj vojvodstvu srpskom kako se tada dalo, najveca moguca prava i autonomiju.....
 
pa kako su onda opstali pravoslavci u vojvodini i vojnoj krajni tj teritoriji nekadasnje RSK?

sto su pravoslavci bezali vekovima sa teritorije nekadasnje islamske Turske na teritoriju katolicke Austrougarske?

lupas mali , lupas

i nemas pojma o istoriji

recimo carica Marija Terezija je dala Srbima i u krajni i u vojvodini tj vojvodstvu srpskom kako se tada dalo, najveca moguca prava i autonomiju.....

Da nije bilo Turaka, ceo Balkan bi bio Austrougarska i ti bi se sad krstio otvorenom šakom, ko sa lopatom... Raspitaj sa malo kod istoričara...
 
pa kako su onda opstali pravoslavci u vojvodini i vojnoj krajni tj teritoriji nekadasnje RSK?

sto su pravoslavci bezali vekovima sa teritorije nekadasnje islamske Turske na teritoriju katolicke Austrougarske?

lupas mali , lupas

i nemas pojma o istoriji

recimo carica Marija Terezija je dala Srbima i u krajni i u vojvodini tj vojvodstvu srpskom kako se tada dalo, najveca moguca prava i autonomiju.....

Ti burazeru da znas bilo sta o istoriju na koju se pozivas bi znao da je upravo ta Marija Terezija ucinila vece zlo Srpskom narodu nego Turska imperija da su ostali 1000g a ne 350.
Ona (ne licno, vec za vreme njene vladavine) je prekrstila vise pravoslavaca (srba) u katolike (hrvate) nego iko u istoriji tih prostora, bas sa tim privilegijama koje si naveo, te danas imamo hrvate Jovanovice, Petrovice itd.
 
Ti burazeru da znas bilo sta o istoriju na koju se pozivas bi znao da je upravo ta Marija Terezija ucinila vece zlo Srpskom narodu nego Turska imperija da su ostali 1000g a ne 350.
Ona (ne licno, vec za vreme njene vladavine) je prekrstila vise pravoslavaca (srba) u katolike (hrvate) nego iko u istoriji tih prostora, bas sa tim privilegijama koje si naveo, te danas imamo hrvate Jovanovice, Petrovice itd.

pravoslavce u katolicanstvo nije prevodila austrija vec vatikan .

austrija i vatikan nisu jedno isto .

katolicka crkva je duboko centralizovana i to pokrstavanje nije pravila austrijska vlada vec su to cinili katolicki fratri po nalogu Vatikana.
 
Da bi pomogli u odbrani od Turaka, da nije bilo Turaka, mi bi se branili od Austrougara, a pošto se ne bi odbranili sad bi bili katolici... Prosto.

netacno. srbi jos od 14 veka su od turaka bezali na teritoriju tadasnje ugarske pa zatim austrougarske....

kad je djuradj brankovic izgubio smederevo ko poslednji srpski grad slobodni, sta mislis gde je pobegao ? pa u ugarsku...
 
Islamizacija je vršena na Balkanu od pojave Osmanlija. Međutim, opstanak pravoslavlja u Srbiji omogućio je upravo Islam, jer da smo kojim slučajem bili pod Austijom, Italijom ili nekom drugom katoličkom zemljom, u Srbiji danas ne bi bilo pravoslavlja...

Paradoksalno, ali istinito, da nije bilo Islama, ne bi bilo ni Pravoslavlja na Balkanu!

tocno..
i velika vecina muslimana nisu ekstremisti....
 
pravoslavce u katolicanstvo nije prevodila austrija vec vatikan .

austrija i vatikan nisu jedno isto .

katolicka crkva je duboko centralizovana i to pokrstavanje nije pravila austrijska vlada vec su to cinili katolicki fratri po nalogu Vatikana.

Ma ajde, a ja mislio Austrija u to vreme bila monarhija, cas spominjes i neku caricu Mariju Tereziju, kad ono imali vladu ;)

Kao sto sam rekao iznad, isto kao sto Marija Terezija licno nije pokrstavala, tako je Vatikan to radio kroz nju, jer je Vatikan krunisao i nju i sve ostale kraljeve/kraljice tadasnje Evrope, postavljao i smenjivao kako mu je bilo u interesu. Vatikan je uvek imao i uvodnu i zavrsnu rec.

p.s. ako ti nesto nije jasno, mozes i slavoniju da pitas, ona ce ti to objasniti na licnom primeru, kako su njeni nekad bili Srbi, a vidis kolika je danas hrvatica...kako ide ona, ako je turcin krvav do lakta, poturica mora biti do ramena ;) :hahaha:
 
Poslednja izmena:

Back
Top