Интровертни или екстровертни мушкарци?

Шта мислите који тип мушкараца боље пролази код жена ?
Одговор се намеће сам по себи али шта мислите које су негативне, а које позитивне особине за један или други тип личности ?
:rotf: kao sto rece zena iz cirkusa , to nije bitno :zzzz:
 
А и то што кажеш
Možda da preformulišeš pitanje? :) Koji tip od navedena dva lakše i prije priđe ženi?
Lično smatram da oba tipa imaju svoje mane ali i vrline. Meni lično su privlačniji introvertni jer me svaki put iznenadi snaga i entuzijazam koji imaju ispod te svoje površine. Ekstrovertni je meni bliskiji jer je sa njima zagarantovana dobra zabava i puno smijeha, no to vremenom dosadi. Zna ići na živce ta lepršavost. Zaključak, kod mene oba tipa imaju skoro iste šanse. :P
 
Nisam žena,al su me uvek privlačili introverti tako,kao što sam i ja...Volim mir,tišinu,ušuškanu,intimnu atmosferu,nenametljivot...dejt sa ekstrovertnim momcima mi je obično užas za sva čula jer me običino vuču negde u neku gužvu i galamu sa previše ljudi,preglasnom muzikom i u isto vreme mi pričaju jedno milion stvari od jednom...i nekako se uvek završi tako što se totalno isključim i pravim se da ima nešto mnoooogo interesantno na telefonu.
 
Svakako bolje prolaze ekstravertni, pristupačniji su i lako ulaze u komunikaciju dok su introvertni dozirani. Lično volim kada je osoba pola-pola, ima potrebu da se osami ali i da je otvorena. Svakako da više naginje ka introverziji, malo se pomučiš dok se otvori ali isplati se. Sve je stvar ukusa kao i ostalih kvaliteta osobe, ali prolaze i jedni i drugi...
 
Ne znam da li je postojao i jedan ekstrovertan muškarac koji je kod mene prošao, pa makar i samo za sex
Misliš, a da je On hteo...
jer, kako je to neko ovde rekao, nekima i flert dopunjava ego,..
tj, dovoljan im je,.. msm da je puno takvih, na forumima naročito..
A za sex mora intravertna verzija.. to je već nešto dublje.. i vremenski prihvatljivije..
Lično sam bio intravertno smotan, dok se nisam navežbao u prosveti,. jer za upoznati intravertnog (pa i da se svidi) treba puno vremena...
 
Nisam žena,al su me uvek privlačili introverti tako,kao što sam i ja...Volim mir,tišinu,ušuškanu,intimnu atmosferu,nenametljivot...dejt sa ekstrovertnim momcima mi je obično užas za sva čula jer me običino vuču negde u neku gužvu i galamu sa previše ljudi,preglasnom muzikom i u isto vreme mi pričaju jedno milion stvari od jednom...i nekako se uvek završi tako što se totalno isključim i pravim se da ima nešto mnoooogo interesantno na telefonu.
Slično da ne kažem isto kod mene.
Čim vidim brbljivca odmah se odinteresujem
 
Poslednja izmena:
Ekstrovertni jer introvertne kao da ja muvam, a ne oni mene.
To što je muškarac intro ne znači da je neuspešan kod žena. Naprotiv.

Na primer, kako vam deluje James Bond? Svaki deluje, mada ima razlika, ali kao ISTJ tip muškarca. Introvert sa izraženim sensingom, thinking tip I vrlo planski i ciljno orijentisan. Takvih ima dosta među muškarcima.
 
Poslednja izmena:

Back
Top