Imate li svoj tip?

Nekada sam sanjao da imam lepu plavušu pored sebe. Možda mi je dalje to neki san, ali mi se zadnjih nekoliko godina jako dopada jedna bivša koleginica koja je crvenokosa. I generalno mi se sviđaju sve crvenokose žene(slično je bilo i sa plavušama)
 
Dakle, kao sto tema kaze, tj. pita, da li imate svoj tip devojke odnosno muskarca, prevashodno mislim na fizicki izgled?

Ako imate, da li samo oči i interesovanje usmeravate prema takvima ili ih smatrate samo dominantnim u svojim preferencijama?

I da li verujete u ono nepisano pravilo koje kaže da te "na kraju" zapadne baš suprotno od onoga što si celi život jurio ili smatrao najprivlačnijim, tipa jurio sam crnke, zapatio sam plavušu na ludom kamenu...
jok imamo tvoj tip...
 
Dakle, kao sto tema kaze, tj. pita, da li imate svoj tip devojke odnosno muskarca, prevashodno mislim na fizicki izgled?

Ako imate, da li samo oči i interesovanje usmeravate prema takvima ili ih smatrate samo dominantnim u svojim preferencijama?

I da li verujete u ono nepisano pravilo koje kaže da te "na kraju" zapadne baš suprotno od onoga što si celi život jurio ili smatrao najprivlačnijim, tipa jurio sam crnke, zapatio sam plavušu na ludom kamenu...
Da se ne šlepa uz ženu kao dosta polumuških danas koji se ne maknu od materine suknje već da ima muškosti, odlučnosti s nekim osnovnim lijepim manirima u društvu. Da muškost ne pokazuje samo preko broja povaljenih žena a fizički izgled je manje važan ako je ovaj dio zadovoljen. Fizički: Svijetle oči, taman ten i volim da se smije
 
Pa zanimljivo je zapravo pitanje.
Ja ih zapravo smatram dominantnim. Fizicki, ako mi se bas bas bas dopadne, a to je obicno neka prepichka, automatski mi se sroza u glavi. A to je bas zbog toga, jer je isuvise dominantna fizicki. I mislim da sam s godinama stekao averziju prema fizickom izgledu generalno i brzo me smore takve osobe, bez obzira na skriveni karakter. Tako da obicno prihvatam osobe koje mi i nisu toliko fizicki dopadljive.
Nije da nisam probao sa takvom osobom. Ali ispostavi se da mi je karakterno nekako isuvise obicna, presocijalizovana. A to se odrazava i na krevet.
Tako da su mi te neke puslice, na koje mi je stajao dah pre, sada nekako mucne. I izbegavam ih, jer se obicno oseti u vazduhu da ja sad treba da se krivim pred njom, a ako ne, ispasce neki eksces i drama.
 
Kao žena sam par puta bila posramljivana što imam afinitet ka lepim muškarcima, ali naprosto imam, važna mi je lepota kao genetski kvalitet, kako zarad mog užitka, tako i da ne bih izlagala decu riziku ružnoće, društvenog otuđivanja, anksioznosti, poslovnog neuspeha, usamljenosti i samoće. Neću se reprodukovati sa ružnom osobom, osim pod pretnjom puškom, a i tad bih se pre ubila tom puškom nego proklela nevino stvorenje teretom ružnoće.

Takođe ne volim ni kad nema kosu, bez problema bih ostavila svog muža ako namerno krene da se šiša na robijaški kratko, ili krene da gubi kosu a ne želi da uradi nešto povodom toga. Nemanje kose je negativan efekat testosterona, a pozitivan je mišićna masa i veliki penis. Razvela bih se a da ne trepnem, ostavila i njega i decu da se snalaze, i započela novi život sa osobom koja ima bazičnog samopoštovanja dovoljno da poseduje kosu. Bog mi je dao fantastičnu kosu, i ti geni se neće razvodnjavati genima neke ćelave sirotinje.

Vrline mi nisu bitne, nije mi važna dobrota kao ideal, važan mi je samo snažan unutrašnji osećaj za (ne)pravdu čak i kad nema analogije sa ličnim iskustvom, nezavisan od bilo kakvog filozofskog ili religijskog sistema, bez koncepta straha, kazne, karme, života posle smrti, itd. Ako bez Boga ne umeš ni da prdneš, otpleši od mene, poželjno u jarak. Time su isključene i mnoge druge stvari poput psihopatije, ali tu se spisak vrlina završava, štaviše, neke loše osobine su i poželjne, npr poželjno je da bude sklon utaji poreza i da mrzi državu.

Novac se podrazumeva, još od malena sam utvrdila da je život bez novca praktično bezvredan. Ne kažem da je tako za sve, ima ljudi koji sasvim lepo uživaju u životu i besplatno, ali ja ne mogu. U stanju sam da potrošim stravične količine novca za kratko vreme, i ako partner nije spreman da gulimo zajedno i pravimo pare... good riddance.
 
Dakle, kao sto tema kaze, tj. pita, da li imate svoj tip devojke odnosno muskarca, prevashodno mislim na fizicki izgled?

Ako imate, da li samo oči i interesovanje usmeravate prema takvima ili ih smatrate samo dominantnim u svojim preferencijama?

I da li verujete u ono nepisano pravilo koje kaže da te "na kraju" zapadne baš suprotno od onoga što si celi život jurio ili smatrao najprivlačnijim, tipa jurio sam crnke, zapatio sam plavušu na ludom kamenu...

Imam tip - melanholične, slatke, dosta mladje devojke. Može i malo starije, medjutim preko 22. godine teško. Što se tiče duhovnih kvaliteta, neka blaga introverzija je poželjna, interesovanje za filmove, umetnost, filozofiju, i blaga emotivna oštećenost, sklonost ekstremima nekim i duhovnim poremećajima, ali bez ludila koje onesposobljava čoveka za funkcionisanje.

Pored tog tipa gotivim i neke ozbiljne, povučene, pristojne devojke, a izgled je mlad, privlačan, melanholičan. To nije stvar izbirljivosti nego prosto preferencija, ko što neko gotivi neku tridesetu stvar. Što bi reko Tomi Šelbi glava Piki Blajndersa: "možeš da promeniš ono što radiš, ali ne i ono što želiš."

Poznavao sam par ovakvih osoba (iz prve kategorije)... veliki su to rollercoasteri i generalno nikad ne znaš na čemu si. A to je valjda i zanimljivo, a meni je bitno da mi bude zanimljivo. Podigne te iz učmalosti svakodnevice, ne misliš na budućnost i neko trajanje, sve se samo... dešava.

Evo jednog finog primera nečega što nisam nikad sreo, ali bi bilo dobro da postoji u realnosti. Ovaj simpatični devojčurak iz meni omiljene pesme Rammstein (pored brutalnog Sonne). Nije tu toliko bitan samo fizički izgled (koji je svakako sladak, nevin i simpatičan), nego i ta tajnovitost i sklonost perverzijama i manipulaciji. Prosto čitav kontekst, estetika, atmosfera i odnos su vrlo privlačni, da ne kažem izuzetni.

 
Dakle, kao sto tema kaze, tj. pita, da li imate svoj tip devojke odnosno muskarca, prevashodno mislim na fizicki izgled?

Ako imate, da li samo oči i interesovanje usmeravate prema takvima ili ih smatrate samo dominantnim u svojim preferencijama?

I da li verujete u ono nepisano pravilo koje kaže da te "na kraju" zapadne baš suprotno od onoga što si celi život jurio ili smatrao najprivlačnijim, tipa jurio sam crnke, zapatio sam plavušu na ludom kamenu...



Ako je samo za seks nemam svoj tip žene. Može plava, može crna, a i smeđa je dobra. Grudi mogu velike, mogu srednje a mogu i male. ..... (i da ne ispisujem dalje celu stranu...:mrgreen:)

Ako je za vezu mora prvenstveno da bude drago stvorenje, da je vesela, a oči, oči moraju da budu duboke da se "udavim" u njima. :)
 

Back
Top