Imam 29 i jos uvek sam nevin

Jehovin svedok a ovako ne moralan! Ne trazim od 40 ne go neku mladju od mene ili mojih godina! Kako su te primili kad si tako ne moralan?! Shalom! Amin!

- - - - - - - - - -



Jesam glup i ruzan! Lazem da sam lep i pametan! Kazi!

- - - - - - - - - -



Sta da im pevam?! Daj neki link sa youtubeta! Ali nemogu da im pevam recimo na splavu kad neidem tamo!

Jehova, ja bih ti preporucio da krenes bas sa ovom pesmom, dok jos uvek piju rakiju, a za situaciju kad predju na pivo dobices nove klipove.
Idemo, op op op :maramica:

 
Ovako ljudi. Inam 29 i jos se ni sam ozenio. Nemam skim. Realno i zene i muskarci vise ni su ono sto su bili nekad. Sve se iskvarilo. Gleda se samo materijalna korist i ni sta vise. Vernik sam i to me dodatno sputava. Hteo bi da mi prvi put bude iz ljubavi. Inace nisam ni glup ni ruzan. Pametan sam i bas zgodan ali eto nikako da nadjem sebi zenu. I tako do gurah do 29. Nebi hteo da me pogresno razumete ali problem mi nije mali. Stvarno nebi hteo sa bilo kojom a opet bi se i ozenio nekom moralnom zenom vernicom pa da se lepo slazemo. Ne mojte se smejati i rugati sto sam iskren i sto sam vam otvorio dusu nego mi po mozite ako mi ima pomoci. Shalom. Amin!

Znaci, potrebno je da pronadjes vernicu istog razmisljanja i pogleda na svet i da vam to bude prvi put iz ljubavi,a onda lepo da se ozenis i da copor dece napravis, a kasnije ti radis,a zena cuva decu i priprema klopu za sve vas.
Kreni redom po pretestantskim zajednicama, mozda i pronadjes nesto,a mozes i nevernicu i mozda je preobratis u vernicu, ako Bog da, :)
 
Ali ja hocu pravoslavku ane nikoga iz protestantskih crkava! Shalom! AMIN!

Jehova, sta sad zezas, ubismo se da ti nadjemo neku po tvojoj meri a ti tako...
tooth.gif
 
Ја имам 27 и у истом сам проблему. Даћу колеги савет какав су мени другови дали-или да плаћамо ***** или да га одсечемо и бацимо мачкама кад већ ничему не служи...
 
Pa koji savet dati stipsi???
Alo bre,pa ti direktno radiš protiv budžeta R.Srbije...
Tebi je žao da odeš na kaćku i otvoriš se za samo 500, ČITAJ 500 dindži...
Ti bi rešio svoj problem,tema bi odma mogla da se zatvori,a te radnice bi kintu zarađenu od tebe,indirektno uložile u razvoj privrede R.Srbije, jer bi za tu kintu kupile kilo viršli,kilo krompira,kilo luka i litru mleka.
Znači,kupile bi sve domaće proizvode,koje prodaje naš seljak i poneka naša industrija mesa.
Neka dnevno prođe samo 10 takvih stipsa kao ti,pa izračunaj sam,koliko bi na godišnjem nivou, te radnice popunile rupe u budzetu,potpomogle posrnulu srpsku privredu i na taj način podigle pokrajinski,a samim tim i republički prosek zarada.Da ne govorimo,koliko bi takav razvoj,uticao na iskorenje siromaštva i nezaposlenosti u R.Srbiji...
Zbog takvih kao što si ti,koji za ove probleme ne mare,i koji rađe onaninišu spolovilo pljuckajući po monitorima,i raznim ekranima,umesto da ulože minornu kintu za razvoj sebe i svoje zemlje,-tu smo gde i jesmo,na samom začelju Evrope po platama,razvoju,zaposlenosti...
Ne oskudevamo samo u drkadžžijama,koje na žalost,nemamo kome da izvezemo...
 
Pa koji savet dati stipsi???
Alo bre,pa ti direktno radiš protiv budžeta R.Srbije...
Tebi je žao da odeš na kaćku i otvoriš se za samo 500, ČITAJ 500 dindži...
Ti bi rešio svoj problem,tema bi odma mogla da se zatvori,a te radnice bi kintu zarađenu od tebe,indirektno uložile u razvoj privrede R.Srbije, jer bi za tu kintu kupile kilo viršli,kilo krompira,kilo luka i litru mleka.
Znači,kupile bi sve domaće proizvode,koje prodaje naš seljak i poneka naša industrija mesa.
Neka dnevno prođe samo 10 takvih stipsa kao ti,pa izračunaj sam,koliko bi na godišnjem nivou, te radnice popunile rupe u budzetu,potpomogle posrnulu srpsku privredu i na taj način podigle pokrajinski,a samim tim i republički prosek zarada.Da ne govorimo,koliko bi takav razvoj,uticao na iskorenje siromaštva i nezaposlenosti u R.Srbiji...
Zbog takvih kao što si ti,koji za ove probleme ne mare,i koji rađe onaninišu spolovilo pljuckajući po monitorima,i raznim ekranima,umesto da ulože minornu kintu za razvoj sebe i svoje zemlje,-tu smo gde i jesmo,na samom začelju Evrope po platama,razvoju,zaposlenosti...
Ne oskudevamo samo u drkadžžijama,koje na žalost,nemamo kome da izvezemo...

Joj! Koji nemoral! U pakao!
 

Back
Top