Imam 29 i jos uvek sam nevin

Jao, još jedan koji traži nevinu! :fdlan:
Sad me više ne čudi što se toliko priča o obnavljanju himena... :aha:


a,rekao bih da to tebi smeta?

zašto ti smeta?
aj, malo razmisli, ne žuri, pa nam napiši, ali samo ako odlučiš da odgovor bude iskren, nemoj neku repliku radi replike
ili, recimo, ako nećeš, napiši nam zašto to toliko smeta drugim ženama?
Da si samo maaaalo manje ocigledno trolovao imao bi za 5 sati jedno 25 strana odgovora.

pa,valjda je tema važna, pa dajmo odgovore kao da je najozbiljnija
ako se i zeza, zašto misliš da neko ovo ne čita sa stvarnim takvim problemom, možda nije ni registrovan, li će ovu temu iguglati tek za nekoliko godina?
ovo mi liči na onaj grupni rad od opšteg interesa u kojem niko neće da stvarno radi, sve da ne bi ispao glup što radi za opšti interes, nego pametan zato što zanosi jaja u krivini, a posle se raskuka što je dvorište zgrade tako zapušteno
 
a,rekao bih da to tebi smeta?

zašto ti smeta?
aj, malo razmisli, ne žuri, pa nam napiši, ali samo ako odlučiš da odgovor bude iskren, nemoj neku repliku radi replike
ili, recimo, ako nećeš, napiši nam zašto to toliko smeta drugim ženama?


....
Ja mogu da pričam samo u svoje ime, ne znam šta misle druge žene.
Znači, ja ovako to vidim...
Svet ide nekim svojim tokom. Svako treba po svojim merilima da živi svoj život. Meni nije rupa na nebu ako devojka nije nevina, to mi je više za neko vreme pre pola veka. Razmišljam sad, i znam samo jednu devojku za koju sumnjam da je nevina. Ona se boji da ode u radnju sama ili tako neke stvari... Nikad ni ne priča sa momcima. Eto, po tim merilima ona je poželjna. Ali eno, sedi kod kuće i gaji mačke...
Skrenula sam malo... Ali, traženje nevinosti je neravnopravno, jer kako on može da dokaže da je nevin, a ako traži, red je i da da isto. A to ocenjivanje karaktera pomoću gatanja u himen, meni liči na pregled konjskih zuba pre prodaje.
Jesam li objasnila ili ima još nedoumica? :ceka:
 
Ja mogu da pričam samo u svoje ime, ne znam šta misle druge žene.
Znači, ja ovako to vidim...
Svet ide nekim svojim tokom. Svako treba po svojim merilima da živi svoj život. Meni nije rupa na nebu ako devojka nije nevina, to mi je više za neko vreme pre pola veka. Razmišljam sad, i znam samo jednu devojku za koju sumnjam da je nevina. Ona se boji da ode u radnju sama ili tako neke stvari... Nikad ni ne priča sa momcima. Eto, po tim merilima ona je poželjna. Ali eno, sedi kod kuće i gaji mačke...
Skrenula sam malo... Ali, traženje nevinosti je neravnopravno, jer kako on može da dokaže da je nevin, a ako traži, red je i da da isto. A to ocenjivanje karaktera pomoću gatanja u himen, meni liči na pregled konjskih zuba pre prodaje.
Jesam li objasnila ili ima još nedoumica? :ceka:

on svoju nevinost dokazuje na više načina:

1) svrši dok ti skida brushalter i onda odustane
2) svrši dok skida svoje gaće i onda odustane
3) svrši kad ga nasloni slučajno na tvoj stomak i onda odustane
4) namešta ga pola sata a iebe 2 sekunde i onda odustane

znam ja a ti se osećaj iebanom
 
Mane bre! Nije film u pitanju! Kako jedan jos uvek mlad pametan i lep covek da nadje sebi moralnu zenu? Voleo bi da nam bude prvi put. Mislim i ja i ona da budemo prvo onom drugom.

ja sam imao srecu da to dozivim

voleo sam je svim srcem , oboje nevini

dal je ona mene volela - nisam siguran

doduse imao sam mnogo godina manje nego ti

skoro duplo


to si trebao da trazis do 22 najvise

posle da platis par puta dok ne udjes u fazon
 
on svoju nevinost dokazuje na više načina:

1) svrši dok ti skida brushalter i onda odustane
2) svrši dok skida svoje gaće i onda odustane
3) svrši kad ga nasloni slučajno na tvoj stomak i onda odustane
4) namešta ga pola sata a iebe 2 sekunde i onda odustane

znam ja a ti se osećaj iebanom

A ne znam ja to, još sam little... :lol:

- - - - - - - - - -

Mane bre! Nije film u pitanju! Kako jedan jos uvek mlad pametan i lep covek da nadje sebi moralnu zenu? Voleo bi da nam bude prvi put. Mislim i ja i ona da budemo prvo onom drugom.

A što stalno pričaš da si pametan i lep?
Meni to liči na ono kad ti neko sto puta ponovi da ne laže... :manikir:
 
Ovako ljudi. Inam 29 i jos se ni sam ozenio. Nemam skim. Realno i zene i muskarci vise ni su ono sto su bili nekad. Sve se iskvarilo. Gleda se samo materijalna korist i ni sta vise. Vernik sam i to me dodatno sputava. Hteo bi da mi prvi put bude iz ljubavi. Inace nisam ni glup ni ruzan. Pametan sam i bas zgodan ali eto nikako da nadjem sebi zenu. I tako do gurah do 29. Nebi hteo da me pogresno razumete ali problem mi nije mali. Stvarno nebi hteo sa bilo kojom a opet bi se i ozenio nekom moralnom zenom vernicom pa da se lepo slazemo. Ne mojte se smejati i rugati sto sam iskren i sto sam vam otvorio dusu nego mi po mozite ako mi ima pomoci. Shalom. Amin!

Snow, ti li si?
 
Ovako ljudi. Inam 29 i jos se ni sam ozenio. Nemam skim. Realno i zene i muskarci vise ni su ono sto su bili nekad. Sve se iskvarilo. Gleda se samo materijalna korist i ni sta vise. Vernik sam i to me dodatno sputava. Hteo bi da mi prvi put bude iz ljubavi. Inace nisam ni glup ni ruzan. Pametan sam i bas zgodan ali eto nikako da nadjem sebi zenu. I tako do gurah do 29. Nebi hteo da me pogresno razumete ali problem mi nije mali. Stvarno nebi hteo sa bilo kojom a opet bi se i ozenio nekom moralnom zenom vernicom pa da se lepo slazemo. Ne mojte se smejati i rugati sto sam iskren i sto sam vam otvorio dusu nego mi po mozite ako mi ima pomoci. Shalom. Amin!

evo sve te razumem brate napatjeni...ni ja se ne ozenih :(
stoga se obratih popu,kao svaki chestiti vernik
rachunam...ide to po kutjama...zna gde ima koje cheljade za brak
polazem nade da ce se neshto promeniti prvim bozitjem...bozjom voljom
 
Ja mogu da pričam samo u svoje ime, ne znam šta misle druge žene.
Znači, ja ovako to vidim...
Svet ide nekim svojim tokom. Svako treba po svojim merilima da živi svoj život. Meni nije rupa na nebu ako devojka nije nevina, to mi je više za neko vreme pre pola veka. Razmišljam sad, i znam samo jednu devojku za koju sumnjam da je nevina. Ona se boji da ode u radnju sama ili tako neke stvari... Nikad ni ne priča sa momcima. Eto, po tim merilima ona je poželjna. Ali eno, sedi kod kuće i gaji mačke...
Skrenula sam malo... Ali, traženje nevinosti je neravnopravno, jer kako on može da dokaže da je nevin, a ako traži, red je i da da isto. A to ocenjivanje karaktera pomoću gatanja u himen, meni liči na pregled konjskih zuba pre prodaje.
Jesam li objasnila ili ima još nedoumica? :ceka:

on po svojim merilima živi život i traži nevinu curu, ti se isčuđavaš kao da je masovni ubica
i šta tu ima neravnopravno, to su njegova merila za život, jedino su neravnopravne one koje nisu nevine i one nevine, zato što su, u ovom slučaju, nevine u prednosti
ima i savim normalnih devojka koje su u tridesetim i nevine su, a ne kao ta tvoja
eto, jednu od tih je pomenula i gospođa cocta pre nekoliko dana, na nekoj temi
jednu sam i lično poznavao
ako je njegovo razmišljanje za vreme pre pola veka, šta je sa devojkama koje žude za pisanim pismima i ophođenjem iz angleskih filmova čija radnja se dešava u 19-om veku? to je in, romantično i td?

- - - - - - - - - -

evo sve te razumem brate napatjeni...ni ja se ne ozenih :(
stoga se obratih popu,kao svaki chestiti vernik
rachunam...ide to po kutjama...zna gde ima koje cheljade za brak
polazem nade da ce se neshto promeniti prvim bozitjem...bozjom voljom

stvarno, dobra ideja
mislim i da bi autor teme mogao da nedeljom i praznicima ide na službu, pa da baci poneki diskretni pogled na levu stranu okupljene mase, možda i ugleda neku pobožnu devojku kojoj će uloviti pogled
ne zezam se, ozbiljno kažem
 

Back
Top