Hvala na prijem u Forum krstarica.

Hvala na prijem u Forum krstarica. Nešto malo o meni. Bavim se već nekoliko godina religijom, a naročito hrišćanstvom, radi moje vere u Isusa Hrista, ali i radi hobija jer volim jevanđelje Isusa Hrista. Nadam se da ću ovde mnogo čega naučiti od vas i da ćemo moći da govorimo o našim ličnim iskustvima, povezanim sa Isusom Hristom.
Dobro dosao.
 
videcemo kad progovori.

Ово је неко млад,
види се по несигурности ...

Ја ћу му одмах рећи:

Дете, иди са својом генерацијом,
мани се религије,
она је опијум за масе !

И друге ствари су, али ти гледај шта твоји вршњаци гањају ! ;)
 
Ово је неко млад,
види се по несигурности ...

Ја ћу му одмах рећи:

Дете, иди са својом генерацијом,
мани се религије,
она је опијум за масе !

И друге ствари су, али ти гледај шта твоји вршњаци гањају ! ;)
mladi danas vise nose krstove nego stariji. To je danas kul.
 
mladi danas vise nose krstove nego stariji. To je danas kul.

Вала наносио сам их се и ја као последњи изданак Хипи покрета.
То је био знак наше толеранције, та идентификација са пацифистичким идејама Господа нашег Исуса Христа.

Данас су млади жељни да ратују па те симболе носе да би изазвали нечију љутњу и бес,
углавном, из навијачких разлога приступају некој групи ...
 
Ово је неко млад,
види се по несигурности ...

Ја ћу му одмах рећи:

Дете, иди са својом генерацијом,
мани се религије,
она је опијум за масе !

И друге ствари су, али ти гледај шта твоји вршњаци гањају ! ;)

Ја сам члан Цркве Исуса Христа светаца последњих дана.
 
a oni su sekta?
ja sam mislio verska zajednica jer sam cuo docsta o njima ali nemam pojma nista o njima.
Crkva Isusa Hrista svetaca poslednjih dana nije sekta, niti se ponaša kao takva. Ali postoji i nekoliko manjih grupa koji se nazivaju Mormonima i imaju tipične karakteristike jedne sekte. Oni ne pripadaju Crkvi, zato je naziv Mormoni netačan za nas. Mi smo u mnogim zemljama sveta priznati keo verska zajednica pa i u Srbiji takođe.
 
Crkva Isusa Hrista svetaca poslednjih dana nije sekta, niti se ponaša kao takva. Ali postoji i nekoliko manjih grupa koji se nazivaju Mormonima i imaju tipične karakteristike jedne sekte. Oni ne pripadaju Crkvi, zato je naziv Mormoni netačan za nas. Mi smo u mnogim zemljama sveta priznati keo verska zajednica pa i u Srbiji takođe.
upisani ste u registar verskih zajednica?
 
Crkva Isusa Hrista svetaca poslednjih dana nije sekta, niti se ponaša kao takva. Ali postoji i nekoliko manjih grupa koji se nazivaju Mormonima i imaju tipične karakteristike jedne sekte. Oni ne pripadaju Crkvi, zato je naziv Mormoni netačan za nas. Mi smo u mnogim zemljama sveta priznati keo verska zajednica pa i u Srbiji takođe.

Увек прегледај свој текст и исправи грешеке,
јер и најпаметније речи губе на важности када се поткраде штампарска грешка.

Овде то не ради чак ни админ Средоје,
али ти немој да се угледаш на њега, угледај се на мене.
 

Back
Top