Hvala na prijem u Forum krstarica.

Hvala na prijem u Forum krstarica. Nešto malo o meni. Bavim se već nekoliko godina religijom, a naročito hrišćanstvom, radi moje vere u Isusa Hrista, ali i radi hobija jer volim jevanđelje Isusa Hrista. Nadam se da ću ovde mnogo čega naučiti od vas i da ćemo moći da govorimo o našim ličnim iskustvima, povezanim sa Isusom Hristom.
nek ti je sa srecom.
 
Hvala na prijem u Forum krstarica. Nešto malo o meni. Bavim se već nekoliko godina religijom, a naročito hrišćanstvom, radi moje vere u Isusa Hrista, ali i radi hobija jer volim jevanđelje Isusa Hrista. Nadam se da ću ovde mnogo čega naučiti od vas i da ćemo moći da govorimo o našim ličnim iskustvima, povezanim sa Isusom Hristom.

Јеси ли наш или католик, адвентиста, мормон ...
Који си ?
 
Ја сам члан Цркве Исуса Христа светаца последнјих дана.

Зашто си приступио њима ?

Где си рођен, шта си по народности,
приближи нам мало свој пут до Цркве Исуса Христа и светаца последњих дана.
 
Hvala na prijem u Forum krstarica. Nešto malo o meni. Bavim se već nekoliko godina religijom, a naročito hrišćanstvom, radi moje vere u Isusa Hrista, ali i radi hobija jer volim jevanđelje Isusa Hrista. Nadam se da ću ovde mnogo čega naučiti od vas i da ćemo moći da govorimo o našim ličnim iskustvima, povezanim sa Isusom Hristom.
Pisem i ja na religiji... dobro dosao :heart:
 
Добро дошао Нефи. Драго ми је што си прихватио моју понуду да дођеш на Крстарицу и попричаш са нама.

Тренутно сам у процесу читања Мормонове књиге како бих се боље упознао са учењем ЛДС вјерске заједнице и могао о томе дискутовати са нашим новим чланом.
 

Back
Top