Хрватски војници долазе у Србију на вежбе???!!!

Srbi,hvala vam sto ste unistili SFRJ,mi to nismo bili u stanju napraviti,a nije da nismo pokusavali.....
kroatien.gif

Sta se se zahvaljujes...Hteli ste cistu drzavu u krvi
dobili ste ,a kako kaze vas povIJesnicar ,Srbima
trebate biti zahvalni kaj su vas spasili ,jer biste nestali
sa karte sveta...Ugari,Austri,Zabari ...Bi vas podelili,uzeli
ono sto im pripada i vi bi ugasili svetlo za vecnu ,laku noc:lol:
 
Sta se se zahvaljujes...Hteli ste cistu drzavu u krvi
dobili ste ,a kako kaze vas povIJesnicar ,Srbima
trebate biti zahvalni kaj su vas spasili ,jer biste nestali
sa karte sveta...Ugari,Austri,Zabari ...Bi vas podelili,uzeli
ono sto im pripada i vi bi ugasili svetlo za vecnu
,laku noc:lol:

I onda netko pita tko je poceo rat. :hahaha:

Eto, 90ih Srbi krenuli uzeti ono što im pripada.

:hahaha:
 
Srbi su veci, i imaju dvije drzave, a mi samo ovu zgoljavu propalu i nikakvu kiflicu! :D

SVJEDOK OBRANE RATKA MLADIĆA: Srbi su genetski jači, ljepši i pametniji od Muslimana :lol:
Srpanj 9, 2014 kategorija Naslovna, Vijesti

Pukovnik Dragičević: Znam to iz iskustva, a bavio sam se biologijom, fitogenezom, etnogenezom. To nije rasizam.

Na haaškom suđenju generalu Ratku Mladiću svjedok obrane pukovnik Luka Dragičević kazao je da su Srbi “genetski jači, bolji, ljepši, pametniji od bosanskih Muslimana“ tvrdeći da to nije rasizam.

Unakrsno ispitujući svjedoka, tužitelj Adam Weber citirao je dokumente koje je Dragičević tijekom rata uputio podređenim postrojbama, da su Muslimani, odnosno “poturice genetski inferiorni”. Dragičević je komentirao da je to “u suštini tako, da to zna iz vlastitog iskustva”, dodajući da se “bavio biologijom, fitogenezom, etnogenezom” i da stoji iza te tvrdnje. Na tvrdnju zastupnika optužbe: “To je rasizam, a vi ste rasist”, svjedok je uzvratio: “Naravno da nije”.
“Kažem da su vrlo često mijenjali vjeru i naciju i da vrlo lako mogu izmisliti neku novu vjeru i naciju. Znao sam kako treba voditi borbu protiv njih da bi bila uspješna”, kazao je Dragičević.

http://www.maxportal.hr/svjedok-obr...ci-ljepsi-i-pametniji-od-bosanskih-muslimana/

Samo vi nastavite prezentirati svijetu svoj RASIZAM, neka svi čuju vaša zatucana rasistička mišljenja, pa da svi znaju kakvi ste. :lol: :ok: :super: :rotf:
 
SVJEDOK OBRANE RATKA MLADIĆA: Srbi su genetski jači, ljepši i pametniji od Muslimana :lol:
Srpanj 9, 2014 kategorija Naslovna, Vijesti

Pukovnik Dragičević: Znam to iz iskustva, a bavio sam se biologijom, fitogenezom, etnogenezom. To nije rasizam.

Na haaškom suđenju generalu Ratku Mladiću svjedok obrane pukovnik Luka Dragičević kazao je da su Srbi “genetski jači, bolji, ljepši, pametniji od bosanskih Muslimana“ tvrdeći da to nije rasizam.

Unakrsno ispitujući svjedoka, tužitelj Adam Weber citirao je dokumente koje je Dragičević tijekom rata uputio podređenim postrojbama, da su Muslimani, odnosno “poturice genetski inferiorni”. Dragičević je komentirao da je to “u suštini tako, da to zna iz vlastitog iskustva”, dodajući da se “bavio biologijom, fitogenezom, etnogenezom” i da stoji iza te tvrdnje. Na tvrdnju zastupnika optužbe: “To je rasizam, a vi ste rasist”, svjedok je uzvratio: “Naravno da nije”.
“Kažem da su vrlo često mijenjali vjeru i naciju i da vrlo lako mogu izmisliti neku novu vjeru i naciju. Znao sam kako treba voditi borbu protiv njih da bi bila uspješna”, kazao je Dragičević.

http://www.maxportal.hr/svjedok-obr...ci-ljepsi-i-pametniji-od-bosanskih-muslimana/

Samo vi nastavite prezentirati svijetu svoj RASIZAM, neka svi čuju vaša zatucana rasistička mišljenja, pa da svi znaju kakvi ste. :lol: :ok: :super: :rotf:

Pa domoljube kako se moze jedan (1) covjek porediti sa cijelom drzavom ciji je glavni cilj kako 1941 tako i 1991 bio rjesiti se Srba? :aha:
 
SVJEDOK OBRANE RATKA MLADIĆA: Srbi su genetski jači, ljepši i pametniji od Muslimana :lol:
Srpanj 9, 2014 kategorija Naslovna, Vijesti

Pukovnik Dragičević: Znam to iz iskustva, a bavio sam se biologijom, fitogenezom, etnogenezom. To nije rasizam.

Na haaškom suđenju generalu Ratku Mladiću svjedok obrane pukovnik Luka Dragičević kazao je da su Srbi “genetski jači, bolji, ljepši, pametniji od bosanskih Muslimana“ tvrdeći da to nije rasizam.

Unakrsno ispitujući svjedoka, tužitelj Adam Weber citirao je dokumente koje je Dragičević tijekom rata uputio podređenim postrojbama, da su Muslimani, odnosno “poturice genetski inferiorni”. Dragičević je komentirao da je to “u suštini tako, da to zna iz vlastitog iskustva”, dodajući da se “bavio biologijom, fitogenezom, etnogenezom” i da stoji iza te tvrdnje. Na tvrdnju zastupnika optužbe: “To je rasizam, a vi ste rasist”, svjedok je uzvratio: “Naravno da nije”.
“Kažem da su vrlo često mijenjali vjeru i naciju i da vrlo lako mogu izmisliti neku novu vjeru i naciju. Znao sam kako treba voditi borbu protiv njih da bi bila uspješna”, kazao je Dragičević.

http://www.maxportal.hr/svjedok-obr...ci-ljepsi-i-pametniji-od-bosanskih-muslimana/

Samo vi nastavite prezentirati svijetu svoj RASIZAM, neka svi čuju vaša zatucana rasistička mišljenja, pa da svi znaju kakvi ste. :lol: :ok: :super:


Kakav je optuženi takav i njegov svjedok obrane!!
Ništa čudno.:rotf:
 

Back
Top