Hrvatski policajci pljačkali i krali posle ''Oluje''

Ostavljam ti tvoj Bg, u svakom slučaju ne želim imati ništa s njim. Gadi mi se.

Što se duga tiče, to je samo jedan od ekonomskih pokazatelja, a sam za sebe ne govori ništa (USA je najzaduženija zemlja planete, Britanija prezadužena, najnoviji primjer - Dubai se razvaljuje od dugova). Mnogo su važniji proizvodnja, izvoz, inflacija, a tu svo vrijeme debelo kasnite.

PS - ne može standard biti napuhan kreditima, nisu krediti otišli u javnu potrošnju nego u izgradnju i sl.. Ove lekcije ne naplaćujem (ionako mi se gotovo svaki kontakt sa modovima završi tragično).

pa sinko nisi nista novo rekao ahahhahhahh. kakve veze ima poredjenje sa usa,dubai i britanijom sem sa onim sto sam ja rekao. sa BDP, pa ti dalje retoricki nastavljas : proizvodnja, inlfacija...itd
e, de ti meni sad uporedi bdp hrvatske sa bdp britanije i isto uradi sa dohotkom po glavi stanovnika. e onda to ubaci u jednacinu pa izbaci koeficijent odnosa duga i bdp u hr i odnosa duga i bdp u britanijiz:lol: ako ti je tesko, potrazi na guglu, ovi iz economicsa su vec racunali. provjeri koliki je udio duga u bdp u cjeloj regijiz:)
 
Objektivno, kriza je. Također objektivno, cijelo vrijeme ste iza nas u svim privrednim i ekonomskim pokazateljima.



Za mene je upravo taj tvoj Beograd jedno veliko selo. Prije rata je i ličio na nešto, sad je apokaliptičan.

Dakako, imaš pravo na svoje mišljenje i na stav da je Bg nešto najbolje što ti se u životu može desiti, no ja ne mislim tako.

Beograd je u odnosu na Zagrab ,jedna prava mtropola . Ne , naravno najbolje na svetu , al u odnosu na Zagreb , zaista je velegrad . Krajnje otvoren grad , u kome sve slobode uzivaju svii , bez obzira na veru i naciju .

Tolko o tome . E sad , druga je stvar , stio vi stojite zaista bolje . Em vas ima manje , em imate 1000 km obale , em imate vase politicare , koji vole hrvatsku i hrvatski narod , em imate nase politicare , koji vole hrvatsku i hrvatski narod . I jos pride , imate sve anacionalne srbe , kokji su anacionalni samo deklerativno a u stvari su pravi hrvatski nacionalisti .
 
Slažem se. Istina i samo istina. Nećemo ništa brisati. Evo, uzet ćemo samo 20 vijek. Pa ako su Srbi zgriješili i zaslužili 5 godina zatvora, vi ste bogami zaslužili ako već ne smrtnu kaznu, onda doživotnu robiju.

Ne generaliziraj..

Zločinci i žrtve imaju ime i prezime.



Vješto podgrijavaš stereotipe o zločestim Hrvatima. To ovdje na forumu to pali samo tako. Ti si buduća zvijezda. Zamisli, hrabro živi među ustašama, Srpkinja od glave do pete.z:poz:
 
Djelimično, no više od toga mi ide na nerve mentalitet i stil življenja, a (ne)čistoću da i ne pominjem.

Grad jeste prljav i to... al' mi za metalitet i stil zivota nisi jasan, pa to je ono zbog chega nas najvishe hvale, josh malo pa brend bre. z:D Ono, kako smo otvoreni, gostoljubivi i to, i kako Beograd nikada ne spava, bash kao Moskava... z:D A chini mi se da smo nedavno i zvanichno proglasheni kao destinacija za provod broj 1 u svetu. z:D Nego shta ti tachno smeta kod nasheg mentaliteta i stila zivota? Neozbiljnost, neodgovornost, nedisciplina? Bice da je to, kao i svakom pragmatichnom zapadnjaku shto smeta. z:lol:

Гади се и Загрепћанкама.Ко ноћу шета пристаништем поред оних хангара или како ли се већ зову они ''клубови'' у пристаништу,не може да живи од пургерки.Још само да поставе неку мало бољу ''стазу'' да прошетају кад долазе и одлазе.z:lol:

Ma one dolaze po srpski... aj da ne budem nepristojan. z:lol:
 
Prema posljednjim podacima Fine koje prenosi HGK, ukupne prijavljene neplaćene obveze pravnih osoba koje su u blokadi dulje od 60 dana krajem listopada dosegnule su vrtoglavih 19,8 milijardi kuna, što je razina posljednji put zabilježena na prijelazu desetljeća, kad se hrvatsko gospodarstvo tek počelo oporavljati od krize nelikvidnosti krajem devedesetih.
oko 3 mlrd e
Napomenuo je kako po nastupima ostalih kandidata Hrvatska izgleda kao da je sređena zemlja, te ustvrdio da u ovom trenutku Republika Hrvatska ne može platiti ni jednu lipu kamata na vanjski dug. "Na pragu smo bankrota. Ako to ne shvaćamo onda ništa ne razumijemo", dodao je Vidošević.

Po riječima predsjedničkog kandidata Vidoševića, Republika Hrvatska, odnosno građani, imaju parcelu koja je upisana u europskom katastru ali nad njom je hipoteka.

"Nije istina da se ne mogu rasprodati još neke nekretnine, tu su otoci, vode, njive... Hoćemo li sve to prodati ?", upitao je
.
 
Vješto podgrijavaš stereotipe o zločestim Hrvatima. To ovdje na forumu to pali samo tako. Ti si buduća zvijezda. Zamisli, hrabro živi među ustašama, Srpkinja od glave do pete.z:poz:
Тренутно није реч о храбрости него о томе да код вас Срби могу да умру од повраћања ако читају вашу штампу и гледају ТВ.:zelenko:
 
pa sinko nisi nista novo rekao ahahhahhahh. kakve veze ima poredjenje sa usa,dubai i britanijom sem sa onim sto sam ja rekao. sa BDP, pa ti dalje retoricki nastavljas : proizvodnja, inlfacija...itd
e, de ti meni sad uporedi bdp hrvatske sa bdp britanije i isto uradi sa dohotkom po glavi stanovnika. e onda to ubaci u jednacinu pa izbaci koeficijent odnosa duga i bdp u hr i odnosa duga i bdp u britanijiz:lol: ako ti je tesko, potrazi na guglu, ovi iz economicsa su vec racunali. provjeri koliki je udio duga u bdp u cjeloj regijiz:)

Je li ti to mene ubjeđuješ da Srbija ekonomski stoji bolje od Hrvatske? :lol:

Kad sam prešao granu imao sam osjećaj da sam ušao u zonu sumraka. (a možda i jesam).
 
Ne generaliziraj..

Zločinci i žrtve imaju ime i prezime.



Vješto podgrijavaš stereotipe o zločestim Hrvatima. To ovdje na forumu to pali samo tako. Ti si buduća zvijezda. Zamisli, hrabro živi među ustašama, Srpkinja od glave do pete.z:poz:

Slažem sa ovim. Sve naše žrtve imaju imena, dok je ime zloćinca više puta napisano i dokazano, a ono je - Hrvatska. Neka starija, ili ova nova, svejedno je, jer se svelo na isto. Moram priznati da u tom zločincu ima i pojedinca koji ne zaslužuju da se tako zovu. Njima svaka čast i pozdravljam ih.
Što se tiče ovog dela o hrabrosti, moram da joj priznam tu hrabrost. Ako znamo koliko je Srba ubijeno ili proterano iz te Hrvatske, moramo priznati da je svako ko je ostao tu, hrabar.
 
Ne generaliziraj..

Zločinci i žrtve imaju ime i prezime.



Vješto podgrijavaš stereotipe o zločestim Hrvatima. To ovdje na forumu to pali samo tako. Ti si buduća zvijezda. Zamisli, hrabro živi među ustašama, Srpkinja od glave do pete.z:poz:

Па само човек нека погледа ваше коментаре..(вас толерантних :zelenko: ) и моментално та твоја теорија о стереотипу пада у воду.
Колико сте пута сви редом бановани због ширења мржње према Србима!
 
Grad jeste prljav i to... al' mi za metalitet i stil zivota nisi jasan, pa to je ono zbog chega nas najvishe hvale, josh malo pa brend bre. z:D Ono, kako smo otvoreni, gostoljubivi i to, i kako Beograd nikada ne spava, bash kao Moskava... z:D A chini mi se da smo nedavno i zvanichno proglasheni kao destinacija za provod broj 1 u svetu. z:D Nego shta ti tachno smeta kod nasheg mentaliteta i stila zivota? Neozbiljnost, neodgovornost, nedisciplina? Bice da je to, kao i svakom pragmatichnom zapadnjaku shto smeta. z:lol:

Otvorenost i gostoljubivost u Bg? Francuski navijač, ovo-ono?

Lolčina.
 
Ne generaliziraj..

Zločinci i žrtve imaju ime i prezime.



Vješto podgrijavaš stereotipe o zločestim Hrvatima. To ovdje na forumu to pali samo tako. Ti si buduća zvijezda. Zamisli, hrabro živi među ustašama, Srpkinja od glave do pete.z:poz:


z:mrgreen: Ovaj me zapadni susjed nasmijava, sori.


Elem, ne podgrijavam ja ništa, samo me maksimalno nervira konstantno uspoređivanje nečega što se usporediti ne može i ne smije. Ako je nekome teško priznati da su pripadnici njegova naroda činili zločine, jer ja to na ovom forumu od vas Hrvata još nisam niti jednom čula i usput se izrugivati žrtvama onda to zaslužuje da potpadne pod krivičnu kategoriju držanja ljestava (merdevina). Kapiraš ??? Ako se pozivaš na istinu, govori je !!!
 
Je li ti to mene ubjeđuješ da Srbija ekonomski stoji bolje od Hrvatske? :lol:

Kad sam prešao granu imao sam osjećaj da sam ušao u zonu sumraka. (a možda i jesam).

Ako misliš na granicu, onda si mogao samo sledeće da primetiš:
Auto put je kvalitetniji sa vaše strane. Sve ostalo, kompletna infrastruktura oko puta je daleko bolja sa naše strane. To se naročito vidi ako putuješ noću, jer imaš utisak da si ušao u Las Vegas kad pređeš u Srbiju. Sve svetli, benzinske stanice sa reflektorima i laserima, bilbordi svuda, odmorišta i restorani, dok sa druge strane, od Zagreba do granice ima nekoliko Ininih benzinskih stanica sa nekakavim restoranima od pre 30-ak godina, u kojima se odlazak u toalet plaća kod baba sere 2 kune. Jednom sam ušao i rekao da ću sledeći put platiti 2 kune da ne uđem unutra.
Nema potrebe da ovo negiraš, jer je svako ko je išao tim putem sve video.
Kad smo kod lepote gradova, Zagreb i Beograd nisu poredivi. Voleo bih da čuješ komentare svoje sugrađanke kad je bila u gostima kod mene prvi put. A i ona je verovala pričama o nekom ružnom i odvratnom Beogradu.
Inače, mi pored Beograda imamo još velikih i lepih gradova. Kreni samo sa severa, od Subotice pa lagano ka jugu.
 
Otvorenost i gostoljubivost u Bg? Francuski navijač, ovo-ono?

Lolčina.

Maaaaa daaaaaaaaaaaaaaj. Bagre ima svuda i ti to dobro znash Bobo. z:lol: Prichamo o normalnim ljudima. Mislim dobro, ok, poshto tebe pitam glupo je da ti se i mesham u odgovor. Znachi smeta agresivnost. OK, prihvatam, jesmo malo agresivniji. Izvoli dalje ako imash nekih primedbi? Mislim konstruktivna kritika je prvi korak da se stvari promene na bolje. z:)
 
Je li ti to mene ubjeđuješ da Srbija ekonomski stoji bolje od Hrvatske? :lol:

Kad sam prešao granu imao sam osjećaj da sam ušao u zonu sumraka. (a možda i jesam).

ne ubjedjujem, samo napominjem kako odusevljenje hrvatskom ekonomijom nema nikakav osnov. osim toga, srbija ce preteci hrvatsku u sledecih 5-10 godina. hebiga, resursi, ljudski prije svega. ili treba da i tu analizu potrazim , kako je protjerivanjem srba hrvatska odsjekla sama sebi 1/3 teritorije i pretvorila je u rupu bez dna, balast za ostatak hrvatske?
 
ne ubjedjujem, samo napominjem kako odusevljenje hrvatskom ekonomijom nema nikakav osnov. osim toga, srbija ce preteci hrvatsku u sledecih 5-10 godina. hebiga, resursi, ljudski prije svega. ili treba da i tu analizu potrazim , kako je protjerivanjem srba hrvatska odsjekla sama sebi 1/3 teritorije i pretvorila je u rupu bez dna, balast za ostatak hrvatske?

ne znan bi li se prije smija na ovo ili plaka :eek:
 
Beograd je u odnosu na Zagrab ,jedna prava mtropola . Ne , naravno najbolje na svetu , al u odnosu na Zagreb , zaista je velegrad . Krajnje otvoren grad , u kome sve slobode uzivaju svii , bez obzira na veru i naciju .

Tolko o tome . E sad , druga je stvar , stio vi stojite zaista bolje . Em vas ima manje , em imate 1000 km obale , em imate vase politicare , koji vole hrvatsku i hrvatski narod , em imate nase politicare , koji vole hrvatsku i hrvatski narod . I jos pride , imate sve anacionalne srbe , kokji su anacionalni samo deklerativno a u stvari su pravi hrvatski nacionalisti .


Zagreb je u usporedbi s Beogradom jedna velika sterilna epruveta. Ustvari neusporedivo.

I odkud ti to da Hrvati stoje bolje ??? Prihodi-rashodi, kad uzmeš prosjek prolazite bolje. Prolupao si. Zapadni susjed širi epidemiju. z:mrgreen: I kakvi te anacionalni Srbi spopali ??? :zimag:
 
ne ubjedjujem, samo napominjem kako odusevljenje hrvatskom ekonomijom nema nikakav osnov. osim toga, srbija ce preteci hrvatsku u sledecih 5-10 godina. hebiga, resursi, ljudski prije svega. ili treba da i tu analizu potrazim , kako je protjerivanjem srba hrvatska odsjekla sama sebi 1/3 teritorije i pretvorila je u rupu bez dna, balast za ostatak hrvatske?

You have given out too much Reputation in the last 24 hours, try again later.
:zimag: :zimag:
 

Back
Top