Hrvatski policajci pljačkali i krali posle ''Oluje''

Susjed mojne da se kurchish previshe, znash i ti dobro da ste go qooraz i bez turizma isto shto i Kuwajt bez nafte...otprilike vas on josh drzi da ne padnete pod duznicko ropstvo lolz:D

Nategnuto poređenje, no dobro. Da može bolje, može, ali da ste vi još gori - jeste.

Као сваки прави кукавица,побегао си са свог форума и дошао на наш аико нас не подносиш.То довољно говори о теби.

Ne, nego kad me Srbi "tamo" smore svojim teorijama, dođem "ovdje" da se malo odmorim. z:mrgreen:

Немаш ништа паметније да кажеш о лоповским ''инструментима'' твоје лијепе?z:D

Pametnije? Naravno da imam, kad budem imao pametnije sugovornike.
 
Slažem se. Istina i samo istina. Nećemo ništa brisati. Evo, uzet ćemo samo 20 vijek. Pa ako su Srbi zgriješili i zaslužili 5 godina zatvora, vi ste bogami zaslužili ako već ne smrtnu kaznu, onda doživotnu robiju.

Лепо речено, хрвати су показали у 20 вијеку само како се злочини врше...
 
Bojim se da ćeš se veoma neprijatno iznenaditi ovih dana kad se pusti vest, ko je šta kupio, i gde je to kupio. :whistling:

Vijesti su već bile o kupnjama u Srbiji, ne pratite ili prisilno potiskujete negativna sjećanja?

Ma pusti, taj ti nema ni za ratu kredita. ;) Kakav turizam i bakrači. Prodali su se za male pare.

Hehehe... Ovako mlada forumašica, a tako obećava.
 
Ма шта рече толико те сморе да мораш да бежиш ко п**** на други форум уместо да браниш своје ставове !

Stavove? "Tamo" se uopće ne krećem na politici. Ne bi mi profil nikad prepoznao.

Значи,само кад краду тебе онда су лопови?Хрватска правда.z:lol:

Je li, ima li još na pijacama oko Loznice i Šapca hladnjaka, polovnih perilica rublja i televizora bez daljinskih, "ratnog plijena" iz Bosne?
 
Neko nash kupio neshto u Cro? z:D A Reefer? z:D
То су бачене паре,осим ако није купац неки домаћи Хрват.Они су током ових година покрали и опљачкали и летовалишта у српском власништву,фалсификовали власничке листове и пријавили као власништво државе Хрватске а онда продавали даље.Све по закону.:ok:
 

Back
Top