Hrvat prebio dvojicu irskih turista ...

Rekli su mi da se okrecem samo za Arapima koji rade u teretani. :mrgreen: A da se sa ostalima ne petljam.



Cula sam da su im sankcije vrlo visoke, cak iako te uvrede. Imaju turisti mogucnost da ih tuze i da im bukvalno fali dlaka s glave. Nacuh da su navalentni, a plavusa sam. :mrgreen:
Elem, ovo je bila samo ironija na racun bezbednosti. :) Ne plasim se, jedva cekam da odem.

jesu navalentni kao trgovci , a i napadaju zene radi sexa dosta, jer kod njih u vecini slucajeva nema sexa pre braka pa kidisu na turistkinje koje su bez muske pratnje - kao ludi. al dovoljno je da ih pogledas popreko i odmah odustaju . da ne pricam sta bi im se desilo da slucajno pozoves policajca kojih bukvalno ima na svakom cosku , i prijavis ga zbog uznemiravanja.

svo to "uznemiravanje" tj navalentnost je u granicama normalnog tj u onoj meri u kojoj ti dozvolis da bude.
 
A možda mi imamo veći nego oni ? :eek:

Тако једна Хрватица каже другој, Јао стара била сам у Босни/Србији(како вам драже:mrgreen:) и видјела сам к*рац, јао как је лијеп. Другарица је пита, а кај је то к*рац? Па исто што и пимпек, само веће.:lol:
 
a šta reći o ljudima koji pored milion turista od kojih su pola miliona žene od kojih je jedno sto hiljada napaleno kao kreka peć u sred zime...a oni jure da uebu kobile po hipodromu....teraj ih u tri lepe...

Тако једна Хрватица каже другој, Јао стара била сам у Босни/Србији(како вам драже:mrgreen:) и видјела сам к*рац, јао как је лијеп. Другарица је пита, а кај је то к*рац? Па исто што и пимпек, само веће.:lol:

:hahaha: :zcepanje: :brus:

A da napravimo "prihvatilište" za Hrvatice ? :whistling:
 
jesu navalentni kao trgovci , a i napadaju zene radi sexa dosta, jer kod njih u vecini slucajeva nema sexa pre braka pa kidisu na turistkinje koje su bez muske pratnje - kao ludi. al dovoljno je da ih pogledas popreko i odmah odustaju . da ne pricam sta bi im se desilo da slucajno pozoves policajca kojih bukvalno ima na svakom cosku , i prijavis ga zbog uznemiravanja.

svo to "uznemiravanje" tj navalentnost je u granicama normalnog tj u onoj meri u kojoj ti dozvolis da bude.

Bacis pogled na neki artikal, i spremni su da ti pokazu celu radnju. :D
S obzirom da su mali, barem sam tako cula, mogu sve u zubima da ih nosim. :mrgreen:

Osim TiXog mislim da niti jedan forumas nije ljetovao u Egiptu ove godina.

Da slucajno i ti nisi bila tamo?

Nisam, bila moja drugarica pre mesec dana, odusevljena je, kaze da kamila vredi sve pare.
 
A to sto su meni Crnogorci zatvorili sopstveni suncobran, pa ja izgorela kao rak, eto vam razloga zasto da ne idete ni u Crnu Goru.
U Tursku nemojte da idete zato sto je pivo devet eurica.
U Bugarsku... pfff, nije dovoljno elitno za Srbe.
U Grckoj su nemiri, i to zaobidjite.

I tako... otidite na Adu.

U Turskoj je 9 evrica pivo ako si dovoljno nesposoban da se ne cenjkas:hahaha:
 
A za uzvrat komšijama pošaljemo kobile? Mada kakvi su neverujem da bi i konjima manisali....

Од када су комшије откриле ''оно'' позади где се ноге престају пристојно звати, не треба им више ништа. Позната вам је прича о војнику ХВ који је погинуо у саобраћајки са вибратором у задњици.:lol:
 
Rekli su mi da se okrecem samo za Arapima koji rade u teretani. :mrgreen: A da se sa ostalima ne petljam.



Cula sam da su im sankcije vrlo visoke, cak iako te uvrede. Imaju turisti mogucnost da ih tuze i da im bukvalno fali dlaka s glave. Nacuh da su navalentni, a plavusa sam. :mrgreen:
Elem, ovo je bila samo ironija na racun bezbednosti. :) Ne plasim se, jedva cekam da odem.

He...ma ja sam bila u zenskom drustvu, jedva 20 godina, u centru Susa sto je velika greska bila, krenula da se ponasam kao u Grckoj...posle dva dana su mi izbili iz glave vecernje setnje i visoke stikle...mene je napao samo jedan ali kada izadjes da setas svi sede na zidicima i bulje u devojke...neprijatno je kada te toliko gledaju, meni je neprijatno i decko tako da me gleda kamoli masa muskaraca...elem vratila bih se ali u Port i sa nekim muskim primerkom do mene...Tunis je prelepa zemlja...:ok:
 
Од када су комшије откриле ''оно'' позади где се ноге престају пристојно звати, не треба им више ништа. Позната вам је прича о војнику ХВ који је погинуо у саобраћајки са вибратором у задњици.:lol:

sa sve brusom i tangama....nekakav narodni hrvatski heroj...da,da....
:rotf::rotf::rotf::rotf:
 

Back
Top