Hrvat prebio dvojicu irskih turista ...

И сад ће као форумаши да ти поверују на реч?! :mrgreen:

Ко год може, правац у Грчку, а ко има мало дубљи џеп на Кубу! :cool:

Дестинацију из наслова заобићи у широком луку.:sad2:

Ljudi, sto toliko imate gard prema letovanju u Hrvatskoj? Svi moji koji su bili, nikad im se nista nije desilo, i divno su se proveli. Mada, sad su poskupeli.
 
Ljudi, sto toliko imate gard prema letovanju u Hrvatskoj? Svi moji koji su bili, nikad im se nista nije desilo, i divno su se proveli. Mada, sad su poskupeli.

da stavimo na stranu sto je hrvatska kao drzava izgradjena na genocidu nad srbima - cene u hrvatskoj su previsoke za to sto nude, jer jednosatvno drugi nude istu takvu usluigu za daleko manje pare

grcka turska egipat tunis pa i spanija sve ove zemlje su jeftinije od hrvatske

tacnije za tipa smestaj u hotelu 4 zvezdice na bazi all inclusive usluge u hrvatskoj cete platiti 1500-2000 evra po osobi dok za tako nesto u egiptu i tunisu platite 3-4 puta manje...

prakticno , mozete citavu porodicu voditi u egipat i tunis za cenu letovanja 1 osobe u hrvatskoj

zato po meni samo oni sto nemaju pojma idu u hrvatsku i crnu goru. tacnije oni koji nemaju ni ukusa a ni pameti.
 
da stavimo na stranu sto je hrvatska kao drzava izgradjena na genocidu nad srbima - cene u hrvatskoj su previsoke za to sto nude, jer jednosatvno drugi nude istu takvu usluigu za daleko manje pare

grcka turska egipat tunis pa i spanija sve ove zemlje su jeftinije od hrvatske

tacnije za tipa smestaj u hotelu 4 zvezdice na bazi all inclusive usluge u hrvatskoj cete platiti 1500-2000 evra po osobi dok za tako nesto u egiptu i tunisu platite 3-4 puta manje...

prakticno , mozete citavu porodicu voditi u egipat i tunis za cenu letovanja 1 osobe u hrvatskoj

zato po meni samo oni sto nemaju pojma idu u hrvatsku i crnu goru. tacnije oni koji nemaju ni ukusa a ni pameti.

TAko se to radi...Kratko ali uebitačno!!!
 
Ultimatefighter Kristijan Perak u Dubrovniku prebio dvojicu irskih turista

kristijan_perak_MfcHr_300.jpg


"Tekst: I.Kri.
Foto: mfc.hr

DUBROVAČKA policija je podnijela kaznenu prijavu protiv 27-godišnjeg Kristijana Peraka zato što je u petak oko 3,30 sati prebio dvojicu irskih turista.

Perak je nedavno krenuo sa svojom profesionalnom ultimate fight karijerom. Dvojicu turista je ozlijedio u predjelu Ploče u "East West beach clubu". Tamo je policija i zatekla dvojicu ozlijeđenih Iraca, piše Jutarnji list.

23-godišnjem Donaldu B. je Perak izbio dva zuba dok je 36-godišnja Liama E. lakše ozlijedio. Obojici je pomoć pružena u dubrovačkoj bolnici iz koje su potom pušteni na kućno liječenje. Navodno se trojac potukao nakon svađe oko narudžbe pića.
"

http://www.index.hr/vijesti/clanak/...iku-prebio-dvojicu-irskih-turista/500133.aspx

Opet pitanje : zašto (ne)ići u Hrvatsku na more ?! :mrgreen:

Ma ovo mora da je neka srpska podmetacina,hrvati su poznati kao miroljubiv i gostoljubiv narod. :hahaha::hahaha::hahaha:
Nema Srba turista pa mogu i Irci da im posluze,,pa vi idite u lepu im njihovu na letovanje.
 
Eh... jos da se i ti provedes u Egiptu kao dvojica irskih turista u Dubrovniku :hahaha:

tako nesto je nemoguce u egiptu barem u sharm el sheiku gde sam ja boravio

jer tamo imas pandure bukvalno skoro na svakih 100 metara, ispred ulaza u svaki hotel je pravi policijski punkt sa metal detektorima , sigurnost je stvarno maksimalna a egipcanin ne sme da te pogleda ni popreko a kamoli da te udari, jer mu onda egipatska policija obija bubrege i salju ga nazad u vukojebinu iz koje je dosao da radi u sarm el sheik

obican egipcanin NE MOZE da dodje u sharm el sheik osim ako za to ne dobije dozvolu egipatske policije.

znaci ne moze da tipa zapuca u autu iz kaira i da dodje da se kupa u sharm . u sharm dolaze samo bogati egipcani , i to prvenstveno kopti , i to u samo neke hotele , jer je u 90% hotela u egiptu boravak dozvoljen samo stranim turistima ....

od kaira do sharma imas najmanje 50 policijskih punktova

egipat ima 100 miliona stanovniak i mnogo sirotinje a u sharmu mogu da zive i rade samo ODABRANI EGIPCANI

NIKo ali bukvalno NIKo od egipcana koji rade u sharmu nije odatle jer je sharm el sheik pre nego je postao svetsko turisticko mesto , bio jedno obicno ribarsko selo od par stotina stanovnika beduina.

u slucaju da egipcanin koji radi u sharmu napravi neko sranje automatski mu znzaci obijaju bubrege i salju ga nazad kuci sto je najgora moguca kazna jer egipcanin koji radi u sharm el sheiku zaradjuje vise nego 10 PUTA VISE nego onaj sto radi u kairu

pricao sam par puta sa taksistima i bas mi taksista koji je iz kaira kaze , u kairu mogu da zaradim maksimum 400-500 egipatskih funti za mesec, sto je ekvivalent nekih 50-60 evra, dok u sharmu mlatim 4-5000 mesecno BEZ PROBLEMA znaci 10 puta vise

zato egipcanin NIKADA nijedan nece podici ruku na nekog turistu a kamoli povisiti glas jer je boravak i rad u sharm el sheiku TESKA PRIVILEGIJA i u slucaju da neko zgresi drugi jedva cekaju da zauzmu njegovo mesto.
 
Poslednja izmena:
Ultimatefighter Kristijan Perak u Dubrovniku prebio dvojicu irskih turista

kristijan_perak_MfcHr_300.jpg


"Tekst: I.Kri.
Foto: mfc.hr

DUBROVAČKA policija je podnijela kaznenu prijavu protiv 27-godišnjeg Kristijana Peraka zato što je u petak oko 3,30 sati prebio dvojicu irskih turista.

Perak je nedavno krenuo sa svojom profesionalnom ultimate fight karijerom. Dvojicu turista je ozlijedio u predjelu Ploče u "East West beach clubu". Tamo je policija i zatekla dvojicu ozlijeđenih Iraca, piše Jutarnji list.

23-godišnjem Donaldu B. je Perak izbio dva zuba dok je 36-godišnja Liama E. lakše ozlijedio. Obojici je pomoć pružena u dubrovačkoj bolnici iz koje su potom pušteni na kućno liječenje. Navodno se trojac potukao nakon svađe oko narudžbe pića.
"

http://www.index.hr/vijesti/clanak/...iku-prebio-dvojicu-irskih-turista/500133.aspx

Opet pitanje : zašto (ne)ići u Hrvatsku na more ?! :mrgreen:

na granicnom prelazu rvatske od danas stoji natpis ; ako vas ugrize pas, ako vas prebiju, ako vas siluju,pokradu,obezglave,bace u more,psuju.....ne ljutite se ,napeti su :mrgreen:
 
na granicnom prelazu rvatske od danas stoji natpis ; ako vas ugrize pas, ako vas prebiju, ako vas siluju,pokradu,obezglave,bace u more,psuju.....ne ljutite se ,napeti su :mrgreen:
Будите спокојни,ако доживите суђење праведно ће вам судити и осудити вас доживотни судија Славко Лозина.
 
inace prilikom mog poslednjeg boravka u crnoj gori imao sam prilike da gledam kako obezbedjenje lokala trokadero iz cista mira prebija 5 beogradjana, i onda dolazi dzip interventne policije i mesto da uhapsi obezbedjenje trokadera , on hapsi ovih 5 mladica i jos ih ubijaju od batina pendrecima gore nego sto su ih prebili ovi iz trokadera.

mogu da mislim koliko su ih jos prebili u stanici kad su ih onako odvalili od batina na sred setalista ispred hiljada ljudi

tada sam ja rekao sebi = OVDE NIKAD VISE

tako nesto je nemoguce da se desi u egiptu
 
inace prilikom mog poslednjeg boravka u crnoj gori imao sam prilike da gledam kako obezbedjenje lokala trokadero iz cista mira prebija 5 beogradjana, i onda dolazi dzip interventne policije i mesto da uhapsi obezbedjenje trokadera , on hapsi ovih 5 mladica i jos ih ubijaju od batina pendrecima gore nego sto su ih prebili ovi iz trokadera.

mogu da mislim koliko su ih jos prebili u stanici kad su ih onako odvalili od batina na sred setalista ispred hiljada ljudi

tada sam ja rekao sebi = OVDE NIKAD VISE

tako nesto je nemoguce da se desi u egiptu

Tihi, svuda od policije dobiješ ako praviš sranja...........šta bi trebalo da si video pa da opet ideš u CG? kako 5 Beogradjana tuče 100 do zuba naoružanih Milovih pandura?:hahaha:
 
Tihi, svuda od policije dobiješ ako praviš sranja...........šta bi trebalo da si video pa da opet ideš u CG? kako 5 Beogradjana tuče 100 do zuba naoružanih Milovih pandura?:hahaha:
Не бих рекао.У ЦГ вреди ићи једино ако си цео живот зарађивао паре оружјем,па оно...да мало вежбаш.
 
Tihi, svuda od policije dobiješ ako praviš sranja...........šta bi trebalo da si video pa da opet ideš u CG? kako 5 Beogradjana tuče 100 do zuba naoružanih Milovih pandura?:hahaha:

ne dobijas batice.

u drugim drzavama turista je car. on donosi pare od kojih zive svi. i takav tretman ima

a u crnoj gori se kao turista osecas odprilike kao posteni porodicni covek kad ga negde na putu presretnu razbojnici i trkeljisu i prebiraju mu po dzepovima....
 
ne dobijas batice.

u drugim drzavama turista je car. on donosi pare od kojih zive svi. i takav tretman ima

a u crnoj gori se kao turista osecas odprilike kao posteni porodicni covek kad ga negde na putu presretnu razbojnici i trkeljisu i prebiraju mu po dzepovima....

Pa jel znaš ti bre kakvi su Grčki panduri, kako vole da mlate?
 
Ultimatefighter Kristijan Perak u Dubrovniku prebio dvojicu irskih turista

kristijan_perak_MfcHr_300.jpg


"Tekst: I.Kri.
Foto: mfc.hr

DUBROVAČKA policija je podnijela kaznenu prijavu protiv 27-godišnjeg Kristijana Peraka zato što je u petak oko 3,30 sati prebio dvojicu irskih turista.

Perak je nedavno krenuo sa svojom profesionalnom ultimate fight karijerom. Dvojicu turista je ozlijedio u predjelu Ploče u "East West beach clubu". Tamo je policija i zatekla dvojicu ozlijeđenih Iraca, piše Jutarnji list.

23-godišnjem Donaldu B. je Perak izbio dva zuba dok je 36-godišnja Liama E. lakše ozlijedio. Obojici je pomoć pružena u dubrovačkoj bolnici iz koje su potom pušteni na kućno liječenje. Navodno se trojac potukao nakon svađe oko narudžbe pića.
"

http://www.index.hr/vijesti/clanak/...iku-prebio-dvojicu-irskih-turista/500133.aspx

Opet pitanje : zašto (ne)ići u Hrvatsku na more ?! :mrgreen:

Sad je sve jasno...posto je silovao kobilu u Zagrebu doticni je izvrsio ubistvo u Makarskoj ....na plazi.....a zatim je u Dubrovniku pretukao te Irce. :D
 

Back
Top