Hoće li Izrael nestati?

hoce li nestati izrael

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
nista...........ali,nesto se prisecam nekih islamskih odreda smrti , iz tih arapskih zemalja koje obozavas.........bilo na TVu.......ono, odsecanje glava srbima po bosni, i slicne arapske vratolomije.............:think:

zaboravio???.............ili si kratkog pamcenja , ali bice pre kratke pameti........:???:

Axa vidis da mozes i ti malo manji mentol da budes.............:mrgreen:

Daleko od toga da ih ja volim,tema je otvorena kao kontra o RS a tamo nikog nisi nazvao mentolom,antisrbinom i rasistom sto zeli da unisti srbe........a izrael je nastao na genocidu i profiterskim parama to je cinjenica.:rtfm:

Video sam ja sve imas i na you tube,mada imas i slike jevrejskog bombardovanja.:rtfm:

Nego posto mi ovde obrisase poruku zato sto je nosila tvoj citat......zasto sam ja rasista i antisemita,ili si ti izgleda (ma kako glupo bilo) placen da pricas takve stvari.........samo placenici izgovaraju rec-antisemita,to svako ko se iole razume u to zna.

Mene zabole i za jedne i za druge ja sam lepo otvorio temu zato sto je doticni otvorio 10 antisrpskih tema,mada o tome treba raspraviti jer je sukob koji za sobom vuce ceo svet...........ali ti si odmah skocio da nekog nazoves antisemitom:thumbdown::thumbdown:
 
........zao mi je sto isto ne mogu da kazem za tebe...........:think:

tekst ti jeste antisemitski , iako ti , naravno pojma nemas ni o izraelu , ni o arapima , ni o bliskoistocnom sukobu izmedju njih.............:roll:

ne mozes jer je moje najgore stanje pozititivnije nego kada si ti raspolozen :mrgreen:

Po cemu si ti to zakljucio da ja nemam pojma o tome,i kakvog bi to trebalo da se ima pojma :dontunderstand:

a da li imam pojma o njihovom sukobu to nikako ne mozes znati........jel tako :rtfm:
 
........zao mi je sto isto ne mogu da kazem za tebe...........:think:

tekst ti jeste antisemitski , iako ti , naravno pojma nemas ni o izraelu , ni o arapima , ni o bliskoistocnom sukobu izmedju njih.............:roll:

Ne nije antisemitski jer-ja nisam antisemita i da jeste u cemu je problem:dontunderstand:
zar ti nisi antisrbin jesi:rtfm:,a i mnogi koji su protiv srba ne kaze se ti si antisrbin i neosudjuju ga zbog toga nego hvale ili se diskusija nastavlja :rtfm:

direktno mi reci sta je tu antisemitski:rtfm:

a i da jeste opet nema veze-kakva je razlika sto neki musliman iz bosne mrzi srbe to je cool,a kada neko mrzi jevreje to je lock,kraj,zatvaraj,osuda itd........ja ih ne mrzim.
 
ne mozes jer je moje najgore stanje pozititivnije nego kada si ti raspolozen :mrgreen:

Po cemu si ti to zakljucio da ja nemam pojma o tome,i kakvog bi to trebalo da se ima pojma :dontunderstand:

a da li imam pojma o njihovom sukobu to nikako ne mozes znati........jel tako :rtfm:

Pojma nemas, to se vidi iz aviona.......sem toga, nikada nisi presao ni u Grcku, a kamoli da si posetio bliski istok , izrael, liban, siriju ........pa da mozes da ostetis atmosferu, da vidis svojim ocima o cemu se radi.........koliko su izraelci spremni da odu u "icku ma" erinu , sa sve celim blistokom u slucaju napada mora arapa.........

Pojma nemas ni o tome da su za sest dana izraelci sami, bez icije pomoci, 66 te syebali tada najvece arapske armije , kao glinene golubove.........

ti si antisemita na nivou stripova o "zagoru" , i poznavaoc bliskoistocne krize, na nivou "poltikinog zabavnika":roll:
 
a i da jeste opet nema veze-kakva je razlika sto neki musliman iz bosne mrzi srbe to je cool,a kada neko mrzi jevreje to je lock,kraj,zatvaraj,osuda itd........ja ih ne mrzim.




kaze slucaj , koji je pre nekoliko minuta napisao sledece..........

Da li medjunarodna zajednica treba da uzme stvar u svoje ruke i da za dobrobit covecanstva u miru ukine genocidnu tvorevinu izrael napravljenu na lesevima muslimana i parama od ratnog profiterstva,i da se izbegne sukob vecih razmera.

ti si zaista jedan jako bolestan decak........:roll:
 
[/SIZE][/B]


kaze slucaj , koji je pre nekoliko minuta napisao sledece..........



ti si zaista jedan jako bolestan decak........:roll:

Izvini ja to kazem.......ne razumem u cemu je problem.....ja to jesam napisao zato sto je doticni jesha otvorio istu temu o RS-ali shta tu nije istina :rtfm:
Nakon tvog posta da ja ne znam nista o tom sukobu pre bih rekao da ti neas pojma........izrael i jeste nastao na genocidu........ne znam u cemu je problem :rtfm:
 
Izvini ja to kazem.......ne razumem u cemu je problem.....ja to jesam napisao zato sto je doticni jesha otvorio istu temu o RS-ali shta tu nije istina :rtfm:
Nakon tvog posta da ja ne znam nista o tom sukobu pre bih rekao da ti neas pojma........izrael i jeste nastao na genocidu........ne znam u cemu je problem :rtfm:

na kakvom genocidu???.........napisi nesto o tome, da nas prosvetis, samo nemoj sa googla da skidas "cinjenice"........onako, svojim recima.........;)
 
na kakvom genocidu???.........napisi nesto o tome, da nas prosvetis, samo nemoj sa googla da skidas "cinjenice"........onako, svojim recima.........;)

Brate ako ti to ne znas mislim stvarno.........:roll::roll:
Nemoj da se foliras,naravno da mogu s googla da skidam,pa nije u pitanju moja adekvatnost nego istina.............
S druge strane ne sporim da jevreji ne trba da imaju prava na svoju drzavu,ako su odatle potekli i treba da imaju,ali je cinjenica da su pocinili genocid.......e sada bih ja nesto precutao zbog situacije kada su proterani-sve se vraca sve se placa.........ali ako cemo gledati realno samo ovaj vek,pocinili su brda zlocina,najpre su ko dhiptari sve pokupovali u izraelu(sto i nije zlocin) ali se posle pocelo...........sa svacim........znas li ti koji je prosek nastradalih muslimana od nastanka izraela?oko 20-ak dnevno........mada nije ni to problem(jeste) ali ovamo svaki lesh na balkanu racunaju puta 10 a tamo godinaa niko ne sme nista da kaze.........ZASTO-REPRIZU TOGA GLEDAMO I NAKOSOVU :rtfm:
NA KRAJU CE SHIPTARE NEKO DA PROGLASI ZA SVETI NAROD :rtfm:

Mada boli me pajko,izrael jeste genocidna drzava i bash me zanima kako ce to da se resi zbog stare-nove situacije jer ce taj sukob povuci citav svet
 
Pojma nemas ni o tome da su za sest dana izraelci sami, bez icije pomoci, 66 te syebali tada najvece arapske armije , kao glinene golubove.........

To da su ih izmlatili tu nema dileme i to žestoko,ali da tvrdiš da je to urađeno bez ičije pomoći....samo uporedi brojke,ko je kakvim naoružanjem raspolagao.

Great-Power Involvement and Israeli Battlefield Success in the Arab-Israeli Wars, 1948–1982 - Avi Kober

"Israel's success in wars against Arab states should not be attributed exclusively to its own military prowess and the relative incompetence of its enemies. Another important factor was great-power involvement in the Arab-Israeli wars.Despite Israel's early fears, such involvement in most cases either failed to deny Israel its military achievements or was an asset for two main reasons: lack of will or capability on the part of hostile great powers to intervene against Israel; and a friendly patron's support, without which Israel's own military skills might not have been sufficient to secure military success."
 
Pojma nemas, to se vidi iz aviona.......sem toga, nikada nisi presao ni u Grcku, a kamoli da si posetio bliski istok , izrael, liban, siriju ........pa da mozes da ostetis atmosferu, da vidis svojim ocima o cemu se radi.........koliko su izraelci spremni da odu u "icku ma" erinu , sa sve celim blistokom u slucaju napada mora arapa.........

Pojma nemas ni o tome da su za sest dana izraelci sami, bez icije pomoci, 66 te syebali tada najvece arapske armije , kao glinene golubove.........

ti si antisemita na nivou stripova o "zagoru" , i poznavaoc bliskoistocne krize, na nivou "poltikinog zabavnika":roll:

Decko kao 1 znam sve o izraelskoj vojnoj akciji..........i nemoj ti mene uciti to je sve bilo podrzavano i naoruzavano od usa-jevreji licno su velike kukavice(u borbi) i zato mi nemoj palamuditi,nista oni nisu syebali nego samo arapi nisu smeli zbog sad da odgovore.......znam mnogo vise od tebe sine.......

a vec sam ti odgovorio bio sam u tel avivu zato ne palamudi,a i to sto sam bio nije mi nesto pomoglo u rasudjivanju situacije jer poseta tim zemljama nista ne znaci,jer ja nisam tamo da prosudjujem njihovu vojnu snagu :mrgreen::mrgreen:

5 puta sam ti rekao retardinjo da nisam antisemita,da jesam to bih otvoreno rekao,ali ti izgleda neas pojma o jevrejima ali si skoro cuo da se antijevrejsvo zove antisemitizam-pa ga koristis u svakoj reci........da li sam ja antisemita ili nisam tebe savrsheno treba da boli ona stvar i da jesam pa sta :super:
 
Brate ako ti to ne znas mislim stvarno.........:roll::roll:
Nemoj da se foliras,naravno da mogu s googla da skidam,pa nije u pitanju moja adekvatnost nego istina.............
S druge strane ne sporim da jevreji ne trba da imaju prava na svoju drzavu,ako su odatle potekli i treba da imaju,ali je cinjenica da su pocinili genocid.......e sada bih ja nesto precutao zbog situacije kada su proterani-sve se vraca sve se placa.........ali ako cemo gledati realno samo ovaj vek,pocinili su brda zlocina,najpre su ko dhiptari sve pokupovali u izraelu(sto i nije zlocin) ali se posle pocelo...........sa svacim........znas li ti koji je prosek nastradalih muslimana od nastanka izraela?oko 20-ak dnevno........mada nije ni to problem(jeste) ali ovamo svaki lesh na balkanu racunaju puta 10 a tamo godinaa niko ne sme nista da kaze.........ZASTO-REPRIZU TOGA GLEDAMO I NAKOSOVU :rtfm:
NA KRAJU CE SHIPTARE NEKO DA PROGLASI ZA SVETI NAROD :rtfm:

Mada boli me pajko,izrael jeste genocidna drzava i bash me zanima kako ce to da se resi zbog stare-nove situacije jer ce taj sukob povuci citav svet

Izraelci su doseljeni u zemlju koja je oduvek bila njihova......., i doseljeni su odlukom ujedinjenih nacija, da se nikada vise ne bi ponovio genocid takvih razmera, nezabelezen u ljudskoj istoriji................

Ako to nije bila njihova postojbina, sto se ne naselise u neko zelenije, pitomije i lepse podneblje???.......na neka fckn pacificka ostrva , npr???.......verovatno bi im bilo bolje i lepse.........ali oni su dosli u izrael, zemlju njihovih predaka...........

Sukob sa palestincima je izbio dan nakon dolaska prvih jevreja , jer su arapi smatrali da imaju legalno pravo da nastave ono sto su nemci utom zapoceli.......dok nisu dobili po gogoguziji..........a onda je drzava izrael, a to sam cuo nebrojeno puta od izraelaca, upravo tamo, na licu mesta........kupovala imanja palestinaca, koja su oni, alavo prodavali sve se sutirajuci nogom u boolju od srece........za saku peska je placano suvim zlatom.........kada je doslo vreme da se ta imanja preuzmu, kukavni palestinci su poceli da vriste , piste, cicche i kukaju , ali pare ne vrchu.........:roll:

Ostatak price je poznat...........
 
Decko kao 1 znam sve o izraelskoj vojnoj akciji..........i nemoj ti mene uciti to je sve bilo podrzavano i naoruzavano od usa-jevreji licno su velike kukavice(u borbi) i zato mi nemoj palamuditi,nista oni nisu syebali nego samo arapi nisu smeli zbog sad da odgovore.......znam mnogo vise od tebe sine.......

Koliko sam upućen u te ratove,postojala je "crvena linija" koju Izrael nije smeo da pređe,odnosno nije smeo da ratuje sa onim Arapskim režimima koji su bili pod patronatom SSSR-a a ostali režimi... čorba :mrgreen:

Takođe,ne bih se složio da Izrael nema sposobnu vojsku,ali daleko od toga da bi ostvario sve te pobede bez ičije pomoći ---> SAD.
 
To da su ih izmlatili tu nema dileme i to žestoko,ali da tvrdiš da je to urađeno bez ičije pomoći....samo uporedi brojke,ko je kakvim naoružanjem raspolagao.



"

Izrael je imao, npr. manje aviona nego samo egipat , u to vreme..........

a o broju vojnika pod oruzjem je smesno i pricati.........kao u onoj partizanskoj.....sto na jednoga..........mooda Moshe Dajana su imala presudnu ulogu u tom ratu, kao i mooda izraelskih padobranaca.........
 
Decko kao 1 znam sve o izraelskoj vojnoj akciji..........i nemoj ti mene uciti to je sve bilo podrzavano i naoruzavano od usa-jevreji licno su velike kukavice(u borbi) i zato mi nemoj palamuditi,nista oni nisu syebali nego samo arapi nisu smeli zbog sad da odgovore.......znam mnogo vise od tebe sine.......

a vec sam ti odgovorio bio sam u tel avivu zato ne palamudi,a i to sto sam bio nije mi nesto pomoglo u rasudjivanju situacije jer poseta tim zemljama nista ne znaci,jer ja nisam tamo da prosudjujem njihovu vojnu snagu :mrgreen::mrgreen:

5 puta sam ti rekao retardinjo da nisam antisemita,da jesam to bih otvoreno rekao,ali ti izgleda neas pojma o jevrejima ali si skoro cuo da se antijevrejsvo zove antisemitizam-pa ga koristis u svakoj reci........da li sam ja antisemita ili nisam tebe savrsheno treba da boli ona stvar i da jesam pa sta :super:

..da li sam ja antisemita ili nisam tebe savrsheno treba da boli ona stvar i da jesam pa sta[/B][/SIZE] :super:

[/QUOTE]

pa naravno da me savrseno boli racku da li si ti antisemita ......idi leci se, to je tvoj, a ne moj problem..........:roll:

U tel avivu si bio, ali u panjevima , sto kazu klinci.......sto se da primetiti po nebulozama koje napamet lupetas.............

a to sto arapi nisu smeli da uzvrate..........:hahaha:

to te tek kvalifikuje za najglupana na ovu temu............oni koji znaju sta se tada desavalo, znaju i zasto........:hahaha:
 
Koliko sam upućen u te ratove,postojala je "crvena linija" koju Izrael nije smeo da pređe,odnosno nije smeo da ratuje sa onim Arapskim režimima koji su bili pod patronatom SSSR-a a ostali režimi... čorba :mrgreen:

Takođe,ne bih se složio da Izrael nema sposobnu vojsku,ali daleko od toga da bi ostvario sve te pobede bez ičije pomoći ---> SAD.

Svaki rezim koji ima potpunu slobodu(to je za nas nezamislivo) iam izvanrednu vojsku kao nalik nasij iz 98............jervreji nisu hrabri ali su mudri,a ovo moze da predje u neku drugu tematiku.......cudi me zato neki ljudi koji nisu jevreji podpadaju pod njihovu propagandu...........1 pitanje-izrael ima nuklearno oruzje-iraj je napadnud samo pod sumnjom da ima nulearne projekte :dontunderstand:

tu se samo po sebi postavlja pitanje-postoji li antisemitizam-NE jevreji ga sami prave......
 
Koliko sam upućen u te ratove,postojala je "crvena linija" koju Izrael nije smeo da pređe,odnosno nije smeo da ratuje sa onim Arapskim režimima koji su bili pod patronatom SSSR-a a ostali režimi... čorba :mrgreen:
Takođe,ne bih se složio da Izrael nema sposobnu vojsku,ali daleko od toga da bi ostvario sve te pobede bez ičije pomoći ---> SAD.

pa, pod cijim je patronatom bila sirija???........egipat???:mrgreen:..........kineskim??

cije su avione imali sirijci i egipcani???.........japanske???:mrgreen:
 
Koliko je Palestinaca zivelo na tom prostoru 1945 a koliko recimo 1970 ili danas na primer (...)
Palestinaca prije '45. nije bilo.
Bilo je Arapa (hrišćana i muslimana), Druza i Jevreja, al' Palestinaca nije bilo ni jednog.

Ne znam stvarno koliko ih je živjelo prije '45, ali interesantno je da se od 2000. broj Jevreja smanjio za 1,8%, a broj muslimana povećao za 1,1% (hrišćani-Arapi su ostali na istom postotku, dok je kod Druza došlo do povećanja za 0,7%)
(...) i kako se ta zemlja zvala ;)
Je l' misliš na zemlju ili državu?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top