Шојгу у разговору отворено запретио Макрону: Француска ће нестати са лица земље!

Važi vidimo oni su kukavice a ti ratuješ umesto njih.
Ali samo preko svoje tastature.
Nisam napisao da su kukavice nego su 🍆💦 na 🚲

Ti si taj koji priželjkuj ratove, apolakipsu, nestašicu, glad... evo tvojih tema, niko normalan ovo ne piše....

1712388699146.png

a ti imaš atomsko sklonište u dvorištu, pa kad baci Putin nuklearku, tebi neće zračenje ništa?!
drugo, rekao sam ti na drugoj temi već... i da dođe do toga (a neće, jer koliko god Putin bio retard, toliki baš idiot nije da izazove uništenje sopstvenog naroda), ali uzmimo hipotetičku situaciju da stvarno dodje do rata, jel zaista misliš da bi zemlje NATO-a mirno stojale kao za streljanje i pustile da Putin sipa nuklearke po njima?!
dobila bi Rusija preko p*čke istom merom kao i oni koje bi Rusi napali!

A ovo što kažeš:

ko to MI??! :dash:
a da te podsetim jer izgleda živiš u paralelnom univerzumu... Rusija je napala Ukrajinu!
nije niko krenuo na "najjaču nuklearku silu"!

Krenuo je NATO na Rusiju.
Samo ste se malko preyebali .

Nisam napisao da su kukavice nego su 🍆💦 na 🚲

Ti si taj koji priželjkuj ratove, apolakipsu, nestašicu, glad... evo tvojih tema, niko normalan ovo ne piše....

Pogledajte prilog 1526539
Ja sam druže lik sa inteligencijom nezamislivom za tvoj um.
Ja koristim sarkazam da isprovociram vašu glupost i neznanje koliko ste se samo sa Rusima zaglibili u tolikim gomnima.

Što da ne mešam.
Neko se iz NATO oglasio glede Makronovih izliva?
sta ima da se oglasavaju? nije rusija napala francusku, vec obrnuto, francuzi su napali rusiju u odesi - rasturiti pariz raketama, i nato sa tim nema nista, makron je trazio i dobio po picci, kraj price, nema nikakvih oglasavanja, sve je jasno

isterani iz afrike, pa bi sad do odese? nemaju m-da, ali drzati pariz na nisanu sa sarmatom! za svaki slucaj, zlu ne trebalo

Poslednja izmena:
sta ima da se oglasavaju? nije rusija napala francusku, vec obrnuto, francuzi su napali rusiju u odesi - rasturiti pariz raketama, i nato sa tim nema nista, makron je trazio i dobio po picci, kraj price, nema nikakvih oglasavanja, sve je jasno
Greota bre.
Naš kako dobrih ljudi živi u Parizu.

Nego neki dogovor mora da se iznađe.
Da ljudi živu skromno a slobodno.

Greota bre.
Naš kako dobrih ljudi živi u Parizu.

Nego neki dogovor mora da se iznađe.
Da ljudi živu skromno a slobodno.
makron izazivac treceg svetskog rata - MORA DA ODE [S VLASTI]
i bas sad seronja vucic nasao da ga posecuje, da mu daje podrsku

Hijene se okupljaju no kako.
ja samo kazem da rat nije smesan, ww3 ce ponajmanje biti smesan, i krivo mi je sto nasedamo na duhovitost u bojne internetske, nego da se preti najjace moguce - jos ovo nisu prave i socne pretnje kako znaju na istoku za zaprete;
a hijene su valjda poljaci, koji su se ucutali od kada ih marija isproziva da su izasli iz natoa dok je ruska raketa preletala poljsku

*********, važno je da narodi ne ginu
ako se ne bude jace pretilo, ginuce
mora da se preti i vredja sa vrha, inace ode mas' u propas' izginuce veliko ce da bude, pa vec vidimo sta osta od ukrajine, samo dugmici, ceka se poljska, francuska, rumunija, koja je sledeca, a pretnje su nesto tanasne, umesto da se drekne dok ima vremena da se sve opozove

francuzi su drzali tamo domoroce u africi, a nisu, citiram:

Француска војска није била укључена у ратове високог интензитета са надмоћнијим непријатељским снагама“, рекао је он. Муније је најавио и улазак у редове Оружаних снага Русије.

Француз који се бори за Русију упозорио своју земљу да не шаље војнике у Украјину

dosao vagner i afriku, i francuske ckepi su samo zdimile... i sad ce da ulaze u odesu? trebalo im je jace zapretiti, mediji su ovo sojguovo malo naduvali, nista im nije zapretio, francuskoj da ce da bude satrvena sarmatima, legionari ce samo da upadnu u klopku, i ocas posla eliminisani, ali mora sama francuska da plati cenu njihovog slanja u odesu, to nije nato odlucio, nego makron sam!

Poslednja izmena:
Pa oni samo prete..prete...laprdaju nestaće ovi,nestaće oni
potopice neke
A jedina istina je da nestaje raspala rusija jedni ginu u Ukrajini,drugi beze iz raspale rusije
Koga briga šta laprdaju
Makarona.
Eno ga zgrčio pićku.

ма дај бре...
па како ти мислиш да онда Рус изађе на Дунав без нуклеарке?
Мени овај податак озбиљно смета ..
Budi optimista.
Šta je jedna baza u Rumuniji spram cele Francuske?

Back