Шојгу у разговору отворено запретио Макрону: Француска ће нестати са лица земље!

Šta ima još da se kaže da bi se shvatilo da je Rusija agresor i da zemlja koja je napadnuta ima pravo da pozove koga god hoće i da svako ima pravo da joj pomogne? Samo Rusija nema pravo da bude u Ukrajini.
Da li ti znaš svojom glavom da razmišljaš ili, kao papagaj, stalno, samo ono što i kako su te dresirale zapadnjačke hijene, ponavljaš? Znaš li da razlikuješ šta je uzrok, a šta posledice? Uzrok je taj da su nacisti u Ukrajini, uz pomoć Amerike i njenih satelita, pučem preuzeli vlast 2014. godine u Ukrajini, činili ogromne zločne na nevinim i nenaoružanim Rusima u njihovoj iskonskoj svetoj zemlji - Novoj Rusiji. Rusija je morala da reaguje iz tri razloga:

1. još na Jalti 1945. godine su se sile pobednice u 2. svetskom ratu (USA, Britanija i SSSR) dogovorile da se permanentno bore protiv nacista, sve do njihovog totalnog istrebljenja,

2. Rusija je morala da zaštiti Ruse na njihovim vekovnim ognjištima i

3. Rusija je morala da otkrije i uništi laboratorije smrti (tamo su se pravili otrovi za uništenje celokupne ljudske populacije, prisetimo se epiloga COVID-a) Bajdenovog sina u Ukrajini ...

Da li ti je sada nešto jasnije? Da li sada shvataš da je Rusija morala da reagije?
 
3 godine rata stigli do avdivke i pri tome im desetkovali armiju, potopili flotu, popalili rafinerije i baze....
kida ali ne medved :D
Lupaš, polupismeni zastavniče ... To što se događa u svetoj ruskoj zemlji Ukrajini je samo predigra onoga što se mora dogoditi - uništenje zapadnjačkih krvoločnih hijena, totalno istrebljenje nacista, uništenje svih laboratorija smrti, diljem sveta, Bajdenovog ljubljenog sina i, naravno, konačno oslobođenje ljudske civilizacije od zapadnjačkih zveri ...
 
Lupaš, polupismeni zastavniče ... To što se događa u svetoj ruskoj zemlji Ukrajini je samo predigra onoga što se mora dogoditi - uništenje zapadnjačkih krvoločnih hijena, totalno istrebljenje nacista, uništenje svih laboratorija smrti, diljem sveta, Bajdenovog ljubljenog sina i, naravno, konačno oslobođenje ljudske civilizacije od zapadnjačkih zveri ...
hahahahahahahahaaaa
aaaaaaa hahahahha
rusi nemaju svete zemlje izvan moskve
 
Problem vaš je što medveda zamišljate da je pas.
I tako godinama dok vas ne samelje.
medved20a20cigan.jpg
 
Dogovara se "ja tebi rafale po full ceni +provizija za brata, ti meni koji rudnik a moze i eps za kikiriki, ostalo nam iz afrike dok smo se povlacili. Možda i penkalo dam da zadržiš"

Znaju francuzi sa domorodačkim poglavicama...bez brige.
Svatka Ti je dični općilišni sine, tko u

gorskog srpskog tića, Njegoša.

Svatka Ti, srcu draga dala.
 
Pa tom vašom logikom ima da vas Ruski medved iskida po sve.
jel ti drogirani Kosovaru čitaš šta pišeš?!
koga to "nas"?! ko smo to "mi"?!
jel ti kapiraš da ako dođe do nuklearnog rata između Rusije i NATO/EU da ćeš i ti (ti, lično) da budeš time pogođen? da ćeš vrlo verovatno kao i mi svi drugi da umreš od radijacije?
mislim... tebi je verovatno jsvejedno dal ćeš da umreš od šiptarskog horsa ili od radijacije, ali možda treba da misliš na svoju porodicu, svoje bližnje... možda oni ne bi bas da umru uzalud!
mnogo na ovoj temi su toliko ostrašćeni, potencijalni sukob Rusija-NATO posmatraju kao neku zabavu, kao fudbalsku utakmicu, zvezda-partizan, partizani-četnici i sl. besmislene diskusije. kao da ne mogu uopšte sa zamisle koje bi posledice takvog rata bile?
radijacija ne zna da li si ti za Ruse Il za NATO, pocrklali bi svi!
jel bi ti bilo drago da se to desi?!
 
a ti imaš atomsko sklonište u dvorištu, pa kad baci Putin nuklearku, tebi neće zračenje ništa?!
drugo, rekao sam ti na drugoj temi već... i da dođe do toga (a neće, jer koliko god Putin bio retard, toliki baš idiot nije da izazove uništenje sopstvenog naroda), ali uzmimo hipotetičku situaciju da stvarno dodje do rata, jel zaista misliš da bi zemlje NATO-a mirno stojale kao za streljanje i pustile da Putin sipa nuklearke po njima?!
dobila bi Rusija preko p*čke istom merom kao i oni koje bi Rusi napali!

A ovo što kažeš:

ko to MI??! :dash:
a da te podsetim jer izgleda živiš u paralelnom univerzumu... Rusija je napala Ukrajinu!
nije niko krenuo na "najjaču nuklearku silu"!

jel ti drogirani Kosovaru čitaš šta pišeš?!
koga to "nas"?! ko smo to "mi"?!
jel ti kapiraš da ako dođe do nuklearnog rata između Rusije i NATO/EU da ćeš i ti (ti, lično) da budeš time pogođen? da ćeš vrlo verovatno kao i mi svi drugi da umreš od radijacije?
mislim... tebi je verovatno jsvejedno dal ćeš da umreš od šiptarskog horsa ili od radijacije, ali možda treba da misliš na svoju porodicu, svoje bližnje... možda oni ne bi bas da umru uzalud!
mnogo na ovoj temi su toliko ostrašćeni, potencijalni sukob Rusija-NATO posmatraju kao neku zabavu, kao fudbalsku utakmicu, zvezda-partizan, partizani-četnici i sl. besmislene diskusije. kao da ne mogu uopšte sa zamisle koje bi posledice takvog rata bile?
radijacija ne zna da li si ti za Ruse Il za NATO, pocrklali bi svi!
jel bi ti bilo drago da se to desi?!
drugari "stručnjaci za geopolitiku" @Тихи @nesko101 šta bi? pojela maca jezik?
nikakav odgovor?
dakle da počne nuklearni rat koji toliko priželjkujte, vas dvojica rusovola bi bili zaštićeni od radijacije? vas bi preskočila? ili bi pocrklali kao i svi ostali?
 

Back
Top