Hoće li Izrael nestati?

hoce li nestati izrael

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Decko ja sam otvorio temu o ......vidi naslov...........i zar zbog toga ispadam glup........izgleda da ti samo tako hoces da me nazoves i nista drugo.
Odakle tebi da ja ne znam kada su ratovali arapi i jevreji.........znam sve.........mada ne treb da znam tacnu godinu jer to nije ni bitno,nego period.
Kakve argumente,pa ja sam bio u pravu braneci slobu,ja sam tebe totalno potukao na toj temi(mada mi je iskreno ponizavajuce da se sa tobom raspravaljam)
ja sam ti na temi o slobi davao pisane dokumente,jedan za jednim a ti si i dalje neke gluposti trazio.
prvo si rekao da je pokrao pa da je izdao-nista nisi dokazao a svo vreme si lupao glavom o monitor-jel tako.
potom si mi trazio dokaze o djindjicu jel tako-JA SAM TI DAO a ti si mi postavio pitanje......jesam li ja to preveo.......klasicna odbrana nesrecnika.
Potom si trazxio dokaze za udavljene sudije-JA SAM TI DAO a ti si opet nesto lupa.......i ne razumem sta vise hoces od mene.......nije ovo tema o slobi da iskazujes svoje komplekse sto si ispao inferioran tada.

Ovako-lepo te pitam gde sam ispao glupav,ti samo vredjas bez argumenata a kada ti trazim argumente ti trazis imena nekih plaza :hahaha::hahaha:
Pritom bi da te pitam da li si retardiran ili bolestan-kad vidi cuda ti to mene pitash.........nema svrhe.......

KOJIM DOKAZIMA-KAZES STA GOD DA SE POTKREPI DOKAZIMA-KOJE SI TI TO DOKAZE DAO U OVOJ TEMI-DIREKTNO.........napisao si 10 postova samo prozivas i laprdas a pojma nemas........

EVO pogledah 2,3 stranu sta mi je idi pisa-da sam rasista,da shimpu racku i da pojma nemam ono isto sto i ti,ali argumenti i normalna rasprava nigde.........ti cenis ako si mi rekao da sam retard a ididetedebil inace najveci mentol na forumu,da je to argument.......pa i nisi za bolje ti i ididetedebil ste ista sorta samo sto mu ti dodjes kao prikolica iliti podguxna muva:super:

Ne zanima me ko je otvorio temu. Nije poenta u tome (posto nista ne kapiras, tesko je to za tebe).
Koliko je ratova bilo, ko je dobio? Ne znas godine, i to je nesto za pocetak o tvome neznanju. Dakle prvo smo utvrdili.... Idemo dalje...
Koji si pisani dokument dostavio? Gde je pisani dokaz da je DS pokrao izbore? Gde je sporazum iz Rambujea, sporazum iz Kumanova? Nema jel da? Dakle pukao si sa dokazima i ispao glupav... Isecak iz novina na nemackom nista ne znace.... Jer ni ti sam ne znas o cemu se radilo tamo u tom isecku. tako da, i to ti pada u vodu.... Budi i dalje u pravu kao i tada i uveseljavaj ljude....Ti ne mozes bez Slobe, ja sam te nazvao samo glupavim SPS-ovcem, Slobu nisam spomenuo... Tako da, opet si ispao glup.:dash:
Izneo sam cinjenice da si glup i da o Izraelu nista ne znas, kao ni o sukobu sa Arapima... I naravno dobio sam ovakav post. Bio sam u pravu....
Zaboravio si sta ti je pisao o nastanku Izraela o 1966. godini, to nisi video. Izmaklo ti, e pa izvini opet si ispao glupav.... Jbgf takav je zivot.... Sam si kriv.... Em lazes, em nista ne znas, em citas samo ono sto tebi odgovara....
 
Nisi ni usao u raspravu a zakljucujes da ne znam............ne pravim se pametan ja znam da sam pametan.......tacno znam svoj IQ :super: a on se kvalifikuje kao-superioran ;) mislim direktno u evidencijama gde se to merilo,tako da ne treba ti da mi solis pamet ,to su radili strucni ljudi koji su za razliku od tebe zavrshili fax za to.

Znam sve o tim ratovima-mada to nije osnovno ali ajd.....

kao 1-nisi ti tu mene da ispitujes to moras da shvatish,dao sam anketu ti odgovaraj ne razumem sta hoces od mene(na ovo ako moze odgovor)
ja sam postavio temu o mogucem i verovatnom sukobu koji tinja godinama i ne razumem sta ja tu treba da dokazujem:roll::roll::roll: pogotovu nekoj budali kojoj sam mnogo toga okazao bezbroj puta :rtfm::mrgreen::rtfm:

Ocekujes slican post ako nisam glupan-gle ja tebi pre neki dan objasnio-pricacu sa tobom kad postanes pristojan i kulturan.........a sada kada mi se izvines za uvrede.
Dok se ne izvinesh necu sa tobom da pricam ni o kakvom stanju nigde.
.......a i dalje vodim 2-0.....za ono oko slobe i sudija-ne zaboravi ;)

Znao sam... Ipak si glup... Nema tebi leka... Vazno da ti znas da si pametan... To ti rekli oni u Kovinu ili medicinsko osoblje pored tebe... Koji broj cipela nosis? Kazi mi pa da vidimo koliki ti je IQ, ili ti je isti jednak broju godina? Sto se faksa tice, zavrsi glupo moje ekonomiju u roku, pa mi se javi.... Do tada, cekaj da tatica i mamica prime platu... Pa da obuku i nahrane sina debila...
Onda nas nauci sve o ratovima, ali ti ne znas o tome nista.... Dokazao si to....
Postavio sam normalna pitanja ali nenormalnom coveku, ali se ipak nadam da ces skupiti snage i odgovoriti, koliko je bilo ratova, koliko zemalja je ucestvovalo,ko je dobio i slicno...
Sta znaci okazao? Svi tebi kazu da si glupava budala i retard, a ti mislis da si pametan... pa nema smisla da zivis u lazi...
Vodis 2:0? :rotf::rotf::rotf::rotf::rotf: Gde je sporazum iz Rambujea, gde je dokaz o kradji izbora DS, gde je sporazum iz Kumanova? I jos dokazi da znas nesto o Izraelu...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top