Hm....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo svi koji zele da me osude zvanicno mogu.... Zbog sledeceg, ali prvo... Za Topmodelsicu:Imam bivseg koga sam ostavila i koji me smara da se pomirimo.. salim se nemam, trenutno sam single. izasli smo na pice, ostao je bez jackpot-a nije da ga nije ocekivaot.. Pricali smo nesto i ja koja sam tu dosla sa planom da budem fina i ne napadam niciju vezu (iako to zelim), na njegovo:"Pa, znas ja ne mogu mnogo da ti pruzim, sta ti uopste ocekujes od mene?" sam odgovorila:"Ako hoces da budes sa mnom, ostavi devojku". Alea iacta est, sta ce dalje biti... On se sokirao, kao odakle mi hrabrost da kazem tako nesto, ja sam mu rekla da je to samo odgovor na njegovo pitanje i da mi javi sta je odlucio, mada je verovatno nece ostaviti... A i zasto bi? Postoji verovatno neka koju lakse moze da ima i koja ce pristati na sve.. Mada mi je danas poslao sms:"Lep izazov...", ali ja mislim da je to samo ono kao da odrzava kontakt. Znaci rado bih kada bi postojale sanse srusila tu vezu, da li postoje videcemo...
:-(

malo previse narcisoidno citiram sama sebe.. pa znam da nece to sam i napisala ko i zasto bi.. to je odgovor na tvoje pitanje.. znam da ne postoje nikakve sanse, ja sam napisala da bih volela.. zasto? Jednostavno mi se on svidja i volela bih da je slobodan. To je sve..
 
Dragi forumasi, imam problemcic... Muva me duze vreme decko koji ima dugu vezu, negde oko 3 god i ja bih rekla da je ozbiljna... On je dosta stariji od mene i svidja mi se. Upoznali smo se u jednom klubu , razmenili brojeve, posle sam slucajno saznala da je u vezi, naravno ne od njega, preko nekih zajednickih prijatelja i tada sam prekinula svaki kontakt sa njim na mesec dana. Medjutim pre par nedelja smo se slucajno sreli, prica je pocela opusteno, ja popustila. Od tada se dopisujemo gotovo svakodnevno on mi predlaze da se vidimo ali ja odbijam. Ne volim nikada nedefinisane odnose, pa vise ne znam sta cu... Da li ste nekada bile nekome "druga", i da li muskarci uopste izlaze iz ozbiljnih veza zbog druge devojke?! Da li uopste vredi ulaziti u takve odnose koji se sastoje od konstantnog preispitivanja? Da ste na mom mestu...? Hvala...:heart:

pusti glavu,srce bira:)
 
Znaci rado bih kada bi postojale sanse srusila tu vezu, da li postoje videcemo...
Pa evo i ja tebe da citiram..zasto ti se ne bi svideo neko ko je vec slobodan..sutra ako mu dodje neka treca isto tako ce mu biti zanimljiva..kapiras da ti njemu nisi izazov..kakvu god vezu da ima..ima vise nego sad sa tobom.
 
Pa evo i ja tebe da citiram..zasto ti se ne bi svideo neko ko je vec slobodan..sutra ako mu dodje neka treca isto tako ce mu biti zanimljiva..kapiras da ti njemu nisi izazov..kakvu god vezu da ima..ima vise nego sad sa tobom.


Јбт, јеси ли ти цео живот провео само са једном девојком???
Никад ниси оставио једну и смувао се са другом?
По твојој логици никада не смемо променити партнера јер је то ''рушење везе''??
Па увек неко пати, ебем му миша, то је живот!
Зашто да неко остаје у вези којом није задовољан и ако жели неку другу везу? Зар није поштено и логично да остави прву девојку ако му ова нова више значи???
И зар није врло поштено то што је она рекла да изабере коју хоће и да се одлучи за једну?

Толико година сам на форуму а никако да схватим да је форум стециште самих моралних величина! :mrgreen::lol:
 
Hellen opet izvrte..ona mu nije druga devojka..vec coek hoce kres kombinaciju..i + je kukavica..ako nece prvo prekinuti sta ima s prvom nego prvo trazi backup.;)
 
Она му ЈОШ није друга девојка, али МОЖЕ да буде...ако прекине са првом...
А шта он хоће...верујем да још ни сам није баш рашчистио...(што је опет сасвим људски, и за то треба времена и вагања)...
 
У име Правде не крши право.
То је пре свега морална дилема, али ја Вам рекох, после тога нећете моћи мирно да спавате.
Друго: његова девојка Вама није рушила везу! А зашто она да пати због његових бубица и Ваше слабости на њега? Ако ћемо по праву и правди, здравом разуму и логици људској она на њега има право, а не Ви- prior in tempore, potior in iure. Према томе даље руке од њега, мој Вам је савет, и завршићу још једном народном- отето проклето.

Нарцисоидно?
 
Kako je pametan kad je nasao ovakvu smaracicu koja pise u 135 postova pricu koja se svodi na to kako on ima devojku? Sad ce devojke da gledaju na njega kao na ozenjenog coveka i to kao da je u konzervativnom braku i nece biti zanimljiv ni jednoj devojci.
 
Не ради се о томе како ће неко бити посматран, већ о принципу. Ако је нека спремна да отме заузетог дечка, то ће урадити сутра са ожењеним човеком.:!:
 
Слажем се
 

Prilozi

  • bravoid7.gif
    bravoid7.gif
    23,7 KB · Pregleda: 31
Не ради се о томе како ће неко бити посматран, већ о принципу. Ако је нека спремна да отме заузетог дечка, то ће урадити сутра са ожењеним човеком.:!:


Опет прича о отмицама јадних, малих, незаштићених мушкараца који немају своју вољу него те женетине витлају њима како хоће! :mrgreen::lol:

(Зар вам не смета толико потцењивање мушког рода?)
 
Опет прича о отмицама јадних, малих, незаштићених мушкараца који немају своју вољу него те женетине витлају њима како хоће! :mrgreen::lol:

(Зар вам не смета толико потцењивање мушког рода?)

:mrgreen: i opet poznata forumska logika: "Onaj ko jednom (stavi sta god ti padne na pamet) uvek ce (prebaci ono iz prve zagrade)....takvog/takvu valja (spaliti na lomaci, odrubiti mu vugla, streljati, odseci mu yaya, baciti sodu u ochi, upucati sitnom sachmom itd)

:-P
 
Опет прича о отмицама јадних, малих, незаштићених мушкараца који немају своју вољу него те женетине витлају њима како хоће! :mrgreen::lol:
(Зар вам не смета толико потцењивање мушког рода?)
Bar nas neko razume:roll::D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top