Hm....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
:mrgreen: i opet poznata forumska logika: "Onaj ko jednom (stavi sta god ti padne na pamet) uvek ce (prebaci ono iz prve zagrade)....takvog/takvu valja (spaliti na lomaci, odrubiti mu vugla, streljati, odseci mu yaya, baciti sodu u ochi, upucati sitnom sachmom itd)

:-P

Budes odsutna 2h i vec te ljudi proglase otimacicom muzeva, a ti pritom nikom ni decka nisi maznuo... A onda te neko drugi proglasi smaracicom sto imas dilemu pa trazis tudje misljenje... svetu se ne moze ugoditi..
 
Опет прича о отмицама јадних, малих, незаштићених мушкараца који немају своју вољу него те женетине витлају њима како хоће! :mrgreen::lol:

(Зар вам не смета толико потцењивање мушког рода?)


Ма не потцењујем ја мушки род, далеко од тога. Ја само покушавам да овај проблем доведем у оквире етичког питања.
Он је самим тим, што је себи дозволио толики луксуз, показао да није прави мушкарац, али чињеница је да се данас такав више цени тј. има много оних који воле такве.
 
Ма не потцењујем ја мушки род, далеко од тога. Ја само покушавам да овај проблем доведем у оквире етичког питања.
Он је самим тим, што је себи дозволио толики луксуз, показао да није прави мушкарац, али чињеница је да се данас такав више цени тј. има много оних који воле такве.

Nema ovde mesta za takva pitanja, i da nista nije 100% crno ili belo, dobro ili lose...:)
 
Nema ovde mesta za takva pitanja, i da nista nije 100% crno ili belo, dobro ili lose...:)

Па ако ћемо тако, онда можемо СВЕ, буквално све да релативизујемо, и где ће нас то одвести? Неке ствари морају да се знају, а нека правила морају да се поштују.
 
Pa ja sam u prvom postu stavila (ili u nekom od sledecih) da se niko tu ne pravi naivan.Ali topik je postavljen iz drugih razloga... Iz kojih se jasno vidi sa su ta neka pravila,( mada ne znam ko ih propisuje) prekrsena ili ce biti. Ja uvek igram samo po svojim pravilima, sa drugim nisam upoznata. A i ovo sam napisala, da ko zeli da me osudi slobodno moze, ja znam ko sam i sta sam...
 
Pa ja sam u prvom postu stavila (ili u nekom od sledecih) da se niko tu ne pravi naivan.Ali topik je postavljen iz drugih razloga... Iz kojih se jasno vidi sa su ta neka pravila,( mada ne znam ko ih propisuje) prekrsena ili ce biti. Ja uvek igram samo po svojim pravilima, sa drugim nisam upoznata. A i ovo sam napisala, da ko zeli da me osudi slobodno moze, ja znam ko sam i sta sam...

Јел ти тако, лутко моја, мислиш да идеш главом кроза зид читав живот?
 
Nisam trazila pomoc vec misljenje, razlika je ogrooomna.. A naravno da cu na kraju uraditi sta ja smatram da je najbolje, kao i svi.Takodje i ako zakljucim da neko bolje vidi tu situaciju od mene da cu poslusati...
 
Dragi forumasi, imam problemcic... Muva me duze vreme decko koji ima dugu vezu, negde oko 3 god i ja bih rekla da je ozbiljna... On je dosta stariji od mene i svidja mi se. Upoznali smo se u jednom klubu , razmenili brojeve, posle sam slucajno saznala da je u vezi, naravno ne od njega, preko nekih zajednickih prijatelja i tada sam prekinula svaki kontakt sa njim na mesec dana. Medjutim pre par nedelja smo se slucajno sreli, prica je pocela opusteno, ja popustila. Od tada se dopisujemo gotovo svakodnevno on mi predlaze da se vidimo ali ja odbijam. Ne volim nikada nedefinisane odnose, pa vise ne znam sta cu... Da li ste nekada bile nekome "druga", i da li muskarci uopste izlaze iz ozbiljnih veza zbog druge devojke?! Da li uopste vredi ulaziti u takve odnose koji se sastoje od konstantnog preispitivanja? Da ste na mom mestu...? Hvala...:heart:

Uh sto imam pik na muskarce (a i zeMske) koji su u vezi a u isto vreme saraju okolo. Brate, prvo raskini pa idi dalje.
A da sam na tvom mestu...pa ne znam ne bih se bas opterecivala njom. Ono, on vara, ne ti...
A opet...ako se tako ponasa prema njoj (sa kojom je toliko dugo), kakav ce biti prema tebi (mislim na ono- dok ste zajedno maco, kuco, a cim okrenes ledja on sa drugom).
Ja sam poslednjih dana u fazonu- kako sejes tako zanjes..pa ti vidi.
 
Uh sto imam pik na muskarce (a i zeMske) koji su u vezi a u isto vreme saraju okolo. Brate, prvo raskini pa idi dalje.
A da sam na tvom mestu...pa ne znam ne bih se bas opterecivala njom. Ono, on vara, ne ti... A opet...ako se tako ponasa prema njoj (sa kojom je toliko dugo), kakav ce biti prema tebi (mislim na ono- dok ste zajedno maco, kuco, a cim okrenes ledja on sa drugom).
Ja sam poslednjih dana u fazonu- kako sejes tako zanjes..pa ti vidi.

Tako i ja sve posmatram, lepo je imati istomisljenicu:)
 
Hej, ne znam zasto muskarci misle da posle seksa uvek mi njih jurimo! Svasta! Mozda ce posle seksa on juriti tebe!
Nema pravila. Niko od nas na ovom forumu ne zna koliko je njegova veza kvalitetna... ocigledno i nije mnogo kada se on posvetio dopisivanju sa tobom... I niko od nas ne zna na koji nacin on tebe gleda...
:)

mislim da svaka devojka koja je ''druga ''-zeli da misli ovako.......
........ali UVEK pogrese........
...muskarci su na sve spremni da bi dobili...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top