Gradski prevoz i Bus Plus

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mislim da nema nista od vracanja prevoza kroz Ruzveltovu ni krajem meseca.
Danas sam prolazio, i stanje je slicno kao i pre 15ak dana, sve zivo raskopano tamo u onom delu od novog groblja ka Vuku. Jedino sto sam video je da su poceli polako da stavljaju sine na tom delu.

Procitah negde... Slavija i okolina do 16. novembra, mozda par dana pre Ruzveltova.
Brankov most ce da bude sa 5 traka... 3 ka Novom Beogradu normalno a 2 ka centru (samo zuta nece raditi)... tek od 10. decembra na dalje.

Ko ceka doceka... ali mozda pogubi zivce usput.
 
Screenshot_1.jpg


Deluje kao da se polako privode radovi kraju na kruznom toku
 
dakle, određenoj osobi koja nije platila kartu pre 2 godine i koju su ukebali ovi iz busplus-a...e toj osobi je stiglo da joj se kazna od 6000 din preinačuje u kaznu zatvora u trajanju od 6 dana :lol: dakle, strašno :confused:

...a ta osoba moze slobodno da se opusti, ne salju na izvrsenje ni one koje su osudili za svasta nesto, prebukirani su, pa nece ni tu osobu sigurno slati na 6 dana tamo, a i da hoce jaka stvar....ja bi tacno radje otisla 6 dana tamo nego sto bi im dala 6.000...
 
...a ta osoba moze slobodno da se opusti, ne salju na izvrsenje ni one koje su osudili za svasta nesto, prebukirani su, pa nece ni tu osobu sigurno slati na 6 dana tamo, a i da hoce jaka stvar....ja bi tacno radje otisla 6 dana tamo nego sto bi im dala 6.000...

to je rekla i ta osoba :lol: pogotovo što su uz rešenje i obrazloženje poslali uplatnicu :zcepanje:
 
dakle, određenoj osobi koja nije platila kartu pre 2 godine i koju su ukebali ovi iz busplus-a...e toj osobi je stiglo da joj se kazna od 6000 din preinačuje u kaznu zatvora u trajanju od 6 dana :lol: dakle, strašno :confused:

Ne brini, redovno cu da te posecujem :zkez:

- - - - - - - - - -

...nacekali bi se uplate sto se mene tice :lol: a i sta fali dzaba 'rana, sest dana i nije tako losa stvar :hahaha:

Taman malo da odmoris mozak, prckas po basti tamo u Padinjaku i sve 5 :lol:
 
dakle, određenoj osobi koja nije platila kartu pre 2 godine i koju su ukebali ovi iz busplus-a...e toj osobi je stiglo da joj se kazna od 6000 din preinačuje u kaznu zatvora u trajanju od 6 dana :lol: dakle, strašno :confused:

Ne bi bilo prvi put da je covek u srbiji izabrao zatvor umesto placanja racuna :lol:
Sto da ne, to su opusteni zatvori gde imas 3 obroka dnevno, teretanu, biblioteku itd. :kafa:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top