Gradski prevoz i Bus Plus

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ulazi likusa danas u 43 kod Banije sa dve dzukele... bez transportera...
Kerovi kao da su dosli iz Pripjata...
Ne mozes da prodjes ni od ljudi, a kamoli da pazis da te ne dotaknnu strokavi psi...
A ona se ubedjuje sa putnicima da je to u redu...

:eek:
 
I ja sam primetio da nesto ne idu toliko cesto, ne znam sta se desava. Obicno kod Vuka hvatam bilo sta sto ide ka Ustanickoj, nekad se desi da mi ne naidje apsolutno nista dobrih 15-20min. I kad naidje, ne moze da se udje. Znaci jedva cekam da otvore ovu Ruzveltovu, vise mi je dosadilo da svaki put idem peske od Omladinskog do Vuka. A da idem sa 25, ne isplati mi se. Pre svega jer je guzva tolika da ne mozes ni da udjes uopste, a kao drugo, tamo gde kruzi je uzasna guzva. Pre neki dan kad sam kod Vuka cekao 25 i ustanovio da nema sanse da udjem, krenuo peske ka Omladinskom, i stigao sam pre tog busa. Tek kad sam prelazio ulicu kod Omladinskog, taj bus je naisao
 
Ma ovo je uzasno. Bar da su ubacili dobru alternativu u medjuvremenu, a ne ovako da se molim da ce naici 25 u koju cu moci da udjem.
25 i 25P voze samo oni mali busevi sa 3 ulaza. I ne idu nista cesce cini mi se. 27 i 74 su svakako standardno pretrpani.

Bude dosta rasterecenije kad idu i tramvaji. Posebno jer 12 su uglavnom oni novi spanci koji su veliki, a trojka je uglavnom dupli tramvaj.
Cuo sam da je i kod Slavije pakao, drago mi je sto ovih dana dok traju radovi ne moram nigde do tog dela ka kneza Milosa i do Nemanjine.
 
Sta se desilo sa sedmicom?
Taj tamvaj je nekad isao na par minuta...
Ili su toliko velike guzve?

Juce mi promace jedan ispred nosa kod Tasha, ispingam sledeci, tek za 21 minut :eek:

Još si ti i dobro prošao. Ja sam jednom sedmicu kod Ušća čekao oko četrdeset minuta. A koliko znam, tog dana nije bilo nikakvih većih zastoja u gradu (ne većih nego što je uobičajeno).
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top