Gradski prevoz i Bus Plus

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Izrazavam nezadovoljstvo jer mi je ovih dana potrebno prilicno vremena da se sa NBG vratim u centar... Niko od saobracajaca se nije setio da pomogne da mi iz Bulevara Mihaila Pupina budemo malo povlasceniji... Iz Milutina Milankovica skrecu desno pa ne prestaju, mada vidim da je guzva i od Zemuna (oni koji skrecu levo na most).
I to ne pricam za pola 5, pricam za 1, pola dva.

Sigurno da na sve ovo utice smanjena propusna moc mosta. Jes' da ce i kad puste jos jednu traku da ka centru ostanu dve, ali to ce bar da budu dve normalne trake (bez zaustavne), malo brze ce da se ide. Kada ce most da bude zavrsen, nemam pojma. Verovatno ce 7 dana pred izbore da seku traku.
 
Svejedno niko ne kaze sebi e guzva je aj nekako da ne idem kroz centar,da ni sebe ni druge dodatno ne nerviram,pa onda tako malo lancano da se ljudi dovedu u red,parkiraju na periferiji ako dolaze u grad pa prevozom ili bajsem,al mema sanse,svako je bogom dan i sve vise samo da kupe auto
 
ali zato pricalica mora i dalje :)

injaoooo :rumenko: na mene se obraća pažnja :lol:
danas je bilo onako...očekivano za petak prošaran kišom....oko sat vremena od skadarlije do bloka.

ali gledaj sa pozitivne strane..sidjes negde kod hajata i onda pesaka prek mosta do zelenjaka ili doma omladine gde obicno guzva prestaje..dobro za liniju a i zdravlje :)

kolega vozi bajs svaki dan do posla. rešio je da to više ne radi, jer kaže da se toliko naguta izduvnih gasova preko mosta da mu je lakše da trpi da mu neko kašlje u vrat u gsp-u :lol:

p.s. majko mila šta je bre ovo :roll: jer nekako mislim da je sve gore i gore i da gužve neće nikad prestati....jer tokom svih ovih godina su samo - veće.
 
Poslednja izmena:
injaoooo :rumenko: na mene se obraća pažnja :lol:
danas je bilo onako...očekivano za petak prošaran kišom....oko sat vremena od skadarlije do bloka.



kolega vozi bajs svaki dan do posla. rešio je da to više ne radi, jer kaže da se toliko naguta izduvnih gasova preko mosta da mu je lakše da trpi da mu neko kašlje u vrat u gsp-u :lol:

p.s. majko mila šta je bre ovo :roll: jer nekako mislim da je sve gore i gore i da gužve neće nikad prestati....jer tokom svih ovih godina su samo - veće.

znam te takve bez kondicije samo zbog izduvnih gasova odustanu,po svetu niko ne vozi auto i svi cemo njegovim stopama reci mu
 
Video sam da su propisno na kolovozu oznacili stanicu kod Doma omladine... sto znaci da bi autobusi sutra mogli da pocnu da koriste svoju staru stanicu.

Cekamo 16. (ili Godoa) kada bi trebalo da puste bar automobile i autobuse normalno preko Slavije... Tada ce saobracaj poceti da lici na normalan.
 
grešiš, džordž...čovek je baš kondiciono pripremljen, ali ne želi da udiše intezivno izduvne gasove...vidim da je i jutros došao bajsom....ma, baš me briga :lol:

na selu je resenje
ChinaPollutionBike.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top