Goran Vesić: Ovo je moja priča o Zoranu Đinđiću

meni se sumnja javila jos onda kad su navodno likvidirani siptar i kum....onu scenografiju bi bolje pripremili kandidati na prijemnom za studije rezije...ako se secas...bas me zanima sta mislis o tome---mislim o izvestavanju sa lica mesta...polozaju tela..oruzju...stanju u kakvom se tela nalaze....

Sumnje postoje,najlakše je pravdati izgovorom "traljavost"policije ili pružili su otpor.
Pa valjda onaj ko je komandovao akcijom hapšenja ima naredbu da se po svaku cenu uhvate živi ili bar jednog.
 
Sumnje postoje,najlakše je pravdati izgovorom "traljavost"policije ili pružili su otpor.
Pa valjda onaj ko je komandovao akcijom hapšenja ima naredbu da se po svaku cenu uhvate živi ili bar jednog.

naravno...al kako taj ne dade zvanican izvestaj--koji je trebalo prezentovati i javnosti....a ne praviti narod ludim i blesavim vise nego sto jeste...
 
naravno...al kako taj ne dade zvanican izvestaj--koji je trebalo prezentovati i javnosti....a ne praviti narod ludim i blesavim vise nego sto jeste...

Pa mnogo toga se od strane službi se daje u javnost u prepravljenim i opštim izveštajima,uvek se nešto krije od strane BIA,OZNI,UDBE itd.
Najlakše im je da objave kako je to službena tajna.
Evo npr.šta god da se dešavalo tokom suđenja,dokazi,svedoci,kampanje po novinama,retko koga zanima da nastavi proces"atentat na Đinđića" o političkoj pozadini ubistva.
 
Pa mnogo toga se od strane službi se daje u javnost u prepravljenim i opštim izveštajima,uvek se nešto krije od strane BIA,OZNI,UDBE itd.
Najlakše im je da objave kako je to službena tajna.
Evo npr.šta god da se dešavalo tokom suđenja,dokazi,svedoci,kampanje po novinama,retko koga zanima da nastavi proces"atentat na Đinđića" o političkoj pozadini ubistva.

pa mozda tu istragu o politickoj pozadini---brane sami stranci...logicno je da se ubistvo premijera bilo koje zemlje ne moze desiti bez podrske iz inostranstva...
 
Волео бих да чујем и Коштуницину "Причу о Зорану Ђинђићу"..........
Дуже га је и боље познавао од Весића а и заједно су оснивали ДС.............то би било интересантно
А шта би могао да чујеш од другог "најомиљенијег опозиционара" Милошевићевог? :zper: :roll:
 
ali sto ne komentarisu..??

Коментаришу...............али "неки" други су преузели концесију на истину, тугу, сажаљење и оптуживање.
Тврдим да је, бар што се тиче односа Косова и ЕУ интеграција, Коштуница најближи Ћикијевим ставовима.


 
ma to znam...al ne znam dokle ce to imati uspeha...???
На жалост, имаће и даље..

Прво, јер су људи генерално склони да подлегну манипулацији, не само Срби.
Кад манипулацији додаш и репресију, директну или индиректну, то је то.

Друго, јер овде, конкретно, како смо већ закључили, за последњих 200 година имали смо углавном, част изузецима, недораслу, себичну и кратковиду политичку елиту.

Ако ти имаш, заправо, Гарашанина као јединог истинског визионара, а Ристића као јединог темељног оперативца у дипломатији и односу према држави... :think:

Књаз Милош... - снашао се најбоље могуће између великих сила, (премда, без подршке Руса, то не би много вредело), али је одговоран, између и осталог зато, што се корупција толико запатила у Србији, и остала један од великих проблема.

Кнез Михаило, који је "много хтео...", имао идеје, али недовољно одлучности у битним моментима. И реално учинио доста, али, убише га.

Краљ Милан - реформатор војске, и носилац проширења државе, као и успостављања краљевине, али, и невиђени расипник, човек који личне/породичне проблеме развлачи јавно, који абдицира из хировитости, и одриче се српског држављанства...

За сада, довољно.
 
Lažnim dokazima i još si ti preveo delove teksta kako tebi odgovara.
Daj označi u tekstovima iz izraelskih i nemačkih novina te "čuvene"rečenice o pozivu na bombardovanje.

Jel mozes da dokazes da su tekstovi lazni?

Oznacio sam ti 100 puta,eno ti tamo pa procitaj sam,nemoj me vise vozati,vec sam poceo da verujem kako si ti neki patriota koji tim glupavim postovima hoce samo da izblamira zutace :roll:

Postavio sam,pa sve procitaj-ako sam nesto slagao samo reci,jel ok?
 
Коментаришу...............али "неки" други су преузели концесију на истину, тугу, сажаљење и оптуживање.
Тврдим да је, бар што се тиче односа Косова и ЕУ интеграција, Коштуница најближи Ћикијевим ставовима.


Е, то је та, једна од великих подметачина овом народу.

Коштуница је привидно и демагошки за српске интересе.

Ђинђић је то, упркос свим манама и грешкама, био реално.

Зато је и убијен, између осталих других разлога.
 
Lažnim dokazima i još si ti preveo delove teksta kako tebi odgovara.
Daj označi u tekstovima iz izraelskih i nemačkih novina te "čuvene"rečenice o pozivu na bombardovanje.
Како може да "докаже" нешто што је засновано на лажи?

Наравно да се то нигде не може означити, сем у фалсификатима.

А проблем је, кажем, што су ти фалсификати урађени и пласирани на највишим нивоима, међу главним српским непријатељима.

Да се засени простота. :mrgreen:

(О наивности већине масе, не бих поново).
 
Па убили су и Милошевића, а како не би Ђинђића?

А, битно је и кад и како је сарађивао.

И, шта то упште тачно значи сарађивао?

Milosevic je ubijen u Hagu, ne vidim mogucnost da se uporedjuje.

A Djincica su, po recima suda, ubili Legija, Zvezdan, ekipa Kum i Shiptar..itd.
 

Back
Top