"Ovo je vaša kuća"

u jednom smo se ti ija slozili bili.

oko djindjica i njegovog plana za kosovo.

za to je platio glavom to zna svako normalan.

taj djindjic je koristio zapad dok je morao, mislio je da to tako moze. e pa vidis varena glavo da to ne moze.

cim skrenes sa njihovog puta i pokusas stititi svoje interese, koj isu direktno protiv njihovih zna se - likvidacija

dakle koji kur ti nama sada ovde prduckas da bi ti mogla s njima a da nije na stetu srbije ?

ajde ne brukaj se

To nema veze jbt. Onda kaži da izlaziš iz statusa kandidata a ne da stalno izvlačiš lovu kao kandidat.
Треба и отказати одредбу Споразума о приступању и стабилизацији и вратити царине на робу из ЕУ.Тај споразум смо закључили пре 17 година, и одлучили да већ тада укинемо практично све царине на робу из ЕУ, рачунајући да ће Србија бити примљена у ЕУ за 4-5 година.Међутим, од тада је прошло 17 година, ми свакодневно губимо царине а Србија није ни близу чланства у ЕУ.

koliko sam ja upoznao srbiju sve ima što je potrebno
gledam kako se baca hrana
nismo mi gladni.
Храну можемо сами да производимо, гас и нафту да увозимо из Русије а мобилне, телефоне, компјутере и електричне аутомобиле из Кине.ЕУ нам уопште не треба, сем да нам уваљују њихову бофл робу, коју не могу да продају на њиховом тржишту.

Predsednik kaže da ostajemo na evropskom putu.

1715289699981.png

Back