Goran Vesić: Ovo je moja priča o Zoranu Đinđiću

pa ovde u linku je vecina stavri o kojima sam i sam pisao na forumu...

Па није на одмет да се неке лекције понове. Српска глава брзо заборавља и понављање је ,,учитељица ....''.
Овај линк је посвећен онима који од Ђинђића вештачки праве хероја, а врхушка која је ,,дрмала'' тада да се покрије ушима јер су брљали до злабога. Ови, које они називају ,,комуњарама'' су мала деца што се тиче:лоповлука,издаје српског бића, политичког муљања, безразложног хапшења( ,,сабља''), стално прозивају неког другог за све неучињено, итд.
 
Па није на одмет да се неке лекције понове. Српска глава брзо заборавља и понављање је ,,учитељица ....''.
Овај линк је посвећен онима који од Ђинђића вештачки праве хероја, а врхушка која је ,,дрмала'' тада да се покрије ушима јер су брљали до злабога. Ови, које они називају ,,комуњарама'' су мала деца што се тиче:лоповлука,издаје српског бића, политичког муљања, безразложног хапшења( ,,сабља''), стално прозивају неког другог за све неучињено, итд.

napad je bio oduvek najbolja odbrana...
 
Муљао сам по разноразним изворима и натрчах на један ,,јебитачан'' линк, Добро би било да прочитају и они који су ,,за'' , и ,,против'' јер за уздржане нема места.
Овај извор се неможе цитирати и то је добро јер је избегнуто оно ,,истргнуто из контекста''. Али је занимљиво читати га и видети са ким се ко дружио,планове ковао,наређења добијао,....
http://www.scribd.com/doc/25303871/Strane-Obavestajne-Sluzbe-vs-Srbija

:eek:stvarno strahovit link,pa to su nove vesti,kako si samo našao ovu ekskluzivu?
 
Ma o cemu i pricas,koja podeljena misljenja?

Pa nema tu sta da se misli,svi znaju da je to izjavio.

Mislim zar ti nije jasno,jel se neko javio da strucno ospori tekst?Davao covek ne jednom nego za 10 listova,preneli svi svetski mediji.

Kapiram ja da ce za neko vreme da smisle neko glupavo opravdanje,zar ne vidis da ne mogu ni da zucnu u odbranu?

Koja crna aleja velikana,trebala je SRJ da raspise poternicu za njim.

Evo ga olimp,mladi slobonostalgičar,skojevac,opet se bavi propagandom.
Lažove,nije rekao da treba da se uništava infrastruktura,baš me zanima dokle ćeš da izmišljaš.
 
:eek:stvarno strahovit link,pa to su nove vesti,kako si samo našao ovu ekskluzivu?

,,Јебитачан'' не значи страховит већ зајебан. Део овог штива је већ експлоатисан (pаја 1408) али ово је целина од неких 200 страна и згодан је за читање у континуитету.
Знам да се ,,жутима'' оваква писанија не читају и најрађе би да се то некако потре.
И ти си ослобођен читања. Заморно је то.
 
,,Јебитачан'' не значи страховит већ зајебан. Део овог штива је већ експлоатисан (pаја 1408) али ово је целина од неких 200 страна и згодан је за читање у континуитету.
Знам да се ,,жутима'' оваква писанија не читају и најрађе би да се то некако потре.
И ти си ослобођен читања. Заморно је то.

Zaheban si igrac...ono su bese ''tajni'' dokumenti?....top secret,jel da?:lol:
 
,,Јебитачан'' не значи страховит већ зајебан. Део овог штива је већ експлоатисан (pаја 1408) али ово је целина од неких 200 страна и згодан је за читање у континуитету.
Знам да се ,,жутима'' оваква писанија не читају и најрађе би да се то некако потре.
И ти си ослобођен читања. Заморно је то.

a ne...ja nisam koristio ovaj tekst nikad...sve sto pisem pisem po sopstvenim saznanjima ili pisem ono sto zakljucim ili mislim...ali uvek naglasim--da li je to misljenje ili je to ono sto znam iz licnog iskustva...inace tekst iz linka proucavam...i pokusacu da uporedim ono sto licno znam sa linkom...da bih utvrdio koliko je objektivan...
 
Pa ti si lažov,gde to tačno piše u stranim novinama,Đinđić je rekao"Srbija mora biti bombardovana ili Srbija treba da se bombarduje".

Evo ovde :arrow:

http://img163.imagevenue.com/img.php?image=02422_djindjic_haaretz_1999_122_509lo.jpeg#

I ovde :arrow:

http://img212.imageshack.us/img212/756/albumpic1nn.jpg

I ovde :arrow:

Zoran Djindjic: „Jugoslavija se mora bombardovati” ,,samo nastavite da bombardujete popustice oni''' (Der Spiegel 20/1999):
http://img212.imageshack.us/img212/756/albumpic1nn.jpg


Aj sad pali:cool:

Ajde citiraj rečenicu,deo teksta iz tih izraelskih novina"haaertz" koje si postavio gde piše"mora da se bombarduje ili treba da se bombarduje".

Ma pusti "oporbene" i "tri tjedna"citate,već postavi taj tekst iz izraelskih novina i označi gde to piše.

Alo Chkalja cak sam ti lepo i boldovao ime novina "Spiegel" 6 puta,yeble te izraleske novine,si lud
e035.gif


Eto,a sat vremena si trazio u Harecu kako da zayebes Olympiakosa,sledeci put pitaj :roll:

Pa što izmišljaš da tako nešto piše u izraelskim novinama i još si ih postavio tekst kao relevantni izvor.

Gde sam ja napisao da to pise u izraelskim novinama :dontunderstand:

Ako si glup,nisi slep.

Koliko vidim ti si i jedno i drugo,posto em ne vidis dobro em lupas gluposti.

Nemoj da me zamajavas ovde,sve sam ti lepo objasnio.



U gornjem tekstu,kao i u svakom koji sam postavio nigde ne pise da je to izjavio za Harec,ali pise da je izjavio za Shpigl.

Znaci jos 1-nigde ne pise da je to izjavio za Harec nego za Shpigl,a ti zapeo za Harec i jos mi trazis da procitam nesto sto uopste ne postoji.

Uostalom kakve to sad ima veze,ima tekst sa prevodom iz svakih novina.

Evo sta sam ja izjavio da je pisalo u Harecu-

17. Maj 1999 Zoran Djindjic: ”Ako se zivotna situacija naroda u Srbiji pogorsa i ako se unisti energetski sistem države, Milosevic će morati da potpise sve sto zahtevate. (Izrealski list „Haaerz”)

I gde sam ja ovde molicu lepo napisao to sto ti tvrdis?

A zašto si postavio link prema arhivi izraelskih novina,plus neke tračeraj prevode.To su po tebi verodostojni izvori,bolje da si postavio"ekspres politiku",tu je bar Mira naručila da piše "izdajnik Đinđić naredio bombardovanje".

Zato sto je za Harec dao izjavu koja je prevedena.

Evo ga olimp,mladi slobonostalgičar,skojevac,opet se bavi propagandom.
Lažove,nije rekao da treba da se uništava infrastruktura,baš me zanima dokle ćeš da izmišljaš.

Jesmo li dokazali da ne lazem :dontunderstand:

Naravno da je rekao.

Ne izmisljam ja nista,lepo se vidi da ti lupas gluposti a ja baratam dokazima,daj ne ponasaj se ko klovn.:mrgreen:
 
Zaheban si igrac...ono su bese ''tajni'' dokumenti?....top secret,jel da?:lol:

Да,да, тајни за јавно читање! Отворена могућност да свако од учесника револуционарне 2000-те види себе као у огледалу.
Верујем да има још а ово је био само пробни балончић (балончић) да се види реакција.
Све ми нешто мирише да ће се у овом стилу писати и о ,,Ибарској магистрали'', ,,случај Славка Ћурувије'', ,,случај Стамболића'' и подробније о убиству З.Ђинђића.Нарочито је интересантно учешће ,,Западног фактора'' и спрега са домаћим.
Да сачекамо.
 
Dovoljno je sumnjati u istinitost što je prenosilac tih informacija"kurir",a zatim glup jedan od naslova"Stigao čedica" i najveća nebuloza planiran atentat na Koštunicu.

meni se sumnja javila jos onda kad su navodno likvidirani siptar i kum....onu scenografiju bi bolje pripremili kandidati na prijemnom za studije rezije...ako se secas...bas me zanima sta mislis o tome---mislim o izvestavanju sa lica mesta...polozaju tela..oruzju...stanju u kakvom se tela nalaze....
 
meni se sumnja javila jos onda kad su navodno likvidirani siptar i kum....onu scenografiju bi bolje pripremili kandidati na prijemnom za studije rezije...ako se secas...bas me zanima sta mislis o tome---mislim o izvestavanju sa lica mesta...polozaju tela..oruzju...stanju u kakvom se tela nalaze....

А снимак...убиства Ђинђића.....?
И као случајно сниматељ...Б92....Па још награђен...
:per: :per: :per:
 
Zato sto je za Harec dao izjavu koja je prevedena.



Jesmo li dokazali da ne lazem :dontunderstand:

Naravno da je rekao.

Ne izmisljam ja nista,lepo se vidi da ti lupas gluposti a ja baratam dokazima,daj ne ponasaj se ko klovn.:mrgreen:

Lažnim dokazima i još si ti preveo delove teksta kako tebi odgovara.
Daj označi u tekstovima iz izraelskih i nemačkih novina te "čuvene"rečenice o pozivu na bombardovanje.
 
А снимак...убиства Ђинђића.....?
И као случајно сниматељ...Б92....Па још награђен...
:per: :per: :per:

ma ima nelogicnosti u istrazi mnogo----kao i prica o jednom timu...zamisli neko resi da ubije premijera jedne drzave...i krene sa 1 covekom...pa to ne moze da poveruje ni dete u 5 razredu OS...
i taj 1 covek treba da pokrije sve moguce puteve i ulaze u vladu...
 

Back
Top