Goli muskarac?

Da li volis da se slikas naga?

  • Da

  • Ne

  • Ne znam, nikada nisam probala


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
:roll: Reče čovek čije smo mrtvaćke fotke gledali po forumu, kao humorisitčku seriju...
Mož biti da je to bilo traumatično iskustvo , te da se više neće skidati go ni kad se tušira! :mrgreen:
Ja se nikad nisam skidao dok se tuširam, nego posle tuširanja skinem odeću i okačim je da se osuši. Ekonomija sestro !

bre ti muzicari, sve neki zgoljavci :)
Ma vidiš da su sve likovi iz 60-tih i 70-tih , svet se valjda još uvek oporavljao od drugog svetskog rata...
 
evo npr fantastic,na onoj fotki koju si postavio a koju sam morala da obrisem mi smeta sto izgleda ko da je fotkana gradilistu,kakvi su oni zidovi okolo?ja odmah to primetim;mora fotka da budi mastu svakim pixelom:p
 
Ne volim da vidim sliku golog muskarca. Zensko telo je milion puta lepse od muskog...sliku gole zene da.
Muskarac treba da bude jak i uspesan a ne tamo neki manekencic na fotografiji...za zenski deo populacije da se montira na slikama, kada to tipovi rade to je suvise zenstveno za muskarca.
mada sada se fura neki femi fazon u muskom svetu, nesto kao menjanje uloga. uzas, takvi neka me zaobilaze u sirokom luku.
 
Kao sto vidimo na anketi 9 od 29 vorumasica to voli da radi. Stim da 8 nikada to nije radilo, tako da ih mozemo smatrati neutralim. A sta podrazumevamo pod to "slikati se nag"? Biti skroz go ili u donjem vesu? Vidi li se sve ili ne?
 

Back
Top