Go Tomo go...EU nema alternativu !!!

meni to mirise na FSB i KGB, vidi sta rade, oni priznaju da ce spijunirati za Ruse :sad2:

27.Okt.2010

Jedinstvena Rusija i SNS potpisale sporazum o saradnji
Predsednik Srpske napredne stranke Tomislav Nikolić i predsednik Visokog saveta Jedinstvene Rusije potpisali su u Sankt-Peterburgu sporazum o saradnji.

Prema tom dokumentu "strane će se konsultovati i razmenjivati informacije o aktuelnim pitanjima situacije u Republici Srbiji i Ruskoj Federaciji, bilateralnih i medjunarodnih odnosa, upoznavaće jedni druge sa iskustvom u sferi partijske izgradnje, organizacionog rada, kontrolno-revizione delatnosti, obuke i pripreme kadrova, o učešću u aktivnosti organa zakonodavne i izvršne vlasti i drugim oblastima od uzajamnog interesa“.
http://www.vesti.rs/Politika/Jedinstvena-Rusija-i-SNS-potpisale-sporazum-o-saradnji.html

bio si u stanu? znas da je kupljen? od koga? za koliko para? :roll:

Nisam bila ali znam pouzdano gde je. Postoji katastarski izvod o tome ciji je stan a ako zelis mogu ti postaviti i izvod iz birackog spiska da vidis gde je mladi gospodin nikolic prijavljen.
Kupljen je od agencije po istoj ceni po kojoj se prodaju svi stanovi u toj i susednim zgradama - izmedju 450.000 i 500.000 evra ;)

Oj presretacu pa ne vidim citat gde sam rekao da sam clan SNS-a, kako te nije sramota bar se izvini i nemoj vise da komentarises moje postove posto ocigledano lazes, a sa takvima nemams sta da polemisem, procitaj moj potpise za lazove.

Па не видим ни ја пост где сам написао да си ти члан проевропске партије СНС, те стога не видим зашто тако реагујеш?
Смири се ово је само форум, неки корисници умеју овде да се нашале!

Смири се ово је само форум, неки корисници умеју овде да се нашале!

Ja sam decko potpuno miran, vrlo dobro znam sta je ovo i vrlo dobro vidim da ovde moze da pise ko sta hoce, da laze, da izmislja itd...
Zamisli da se nerviram zbog tebe, pa gde bi mi bio kraj verovatnou ustanovi gde mislimd a je tebi mesto, bar na osnovu tvojih postova.
Pozz

Ispravno je transparentnost na nivou, sto se ne moze reci za ostale stranke na politickoj sceni.

Шта ти је то транспарентност, ја колико знам то је француска реч која се употребљава за провидну паролу?
Можеш ли ми то на српски превести, пошто ја нисам тог интелектуалног нивоа, а и журим у шталу да видим јел стока намирена?

Ja sam decko potpuno miran, vrlo dobro znam sta je ovo i vrlo dobro vidim da ovde moze da pise ko sta hoce, da laze, da izmislja itd...
Zamisli da se nerviram zbog tebe, pa gde bi mi bio kraj verovatnou ustanovi gde mislimd a je tebi mesto, bar na osnovu tvojih postova.
Pozz
А где ми је то место, па нећеш ваљда попут Хазјајина да неистомишљенике шаљеш у душевну болницу?

Шта ти је то транспарентност, ја колико знам то је француска реч која се употребљава за провидну паролу?
Можеш ли ми то на српски превести, пошто ја нисам тог интелектуалног нивоа, а и журим у шталу да видим јел стока намирена?
Dzabe da ti objasnjavam, pozuri u stalu.

Nisam bila ali znam pouzdano gde je. Postoji katastarski izvod o tome ciji je stan a ako zelis mogu ti postaviti i izvod iz birackog spiska da vidis gde je mladi gospodin nikolic prijavljen.

kakve veze imaju katastarski izvod i biracki spisak? jel' imas izvod iz katastra? nemas? sto ga onda pominjes.
boraviste mozes prijaviti i u stanu koji iznajmljujes, na primer.

Kupljen je od agencije po istoj ceni po kojoj se prodaju svi stanovi u toj i susednim zgradama - izmedju 450.000 i 500.000 evra ;)

od koje agencije? ko je bio prodavac? za koliko je prodat? zasto pricas napamet?

Predlozi mi moj prijatelj juce da se uclanim u SNS ,a on ce se kaze pobrinuti da dobijem mesto bar u nekom upravnom odboru kada Toma i Coa pobede na izborima...ja se nesto neckao,kada kaze on...covece nemoj da si smesan ,ljudi su resili da udjemo u EU ,a to isto su resili i tajkuni koji ih finasiraju,znam da ti je to najvaznije,jer EU nema alternativu....sada sam u teskoj nedoumici ,dali se prikljuciti novoevropeicima koji su do juce pljuvali na sve sto dolazi iz iste ili ne,iako vidim i da se moj drugar Dado prikljucio SNS i da je vec na prst na bulju sa *******im Acom,a i tamo je moja ljubimica seka :rumenko::D

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/aktuelno.69.html:318752-Englezi-se-raspituju-za-naprednjake
Englezi se raspituju za naprednjake

Grupa G 3 bliska britanskom premijeru posetila Nikolića i prisustvovala mitingu

Tomislav Nikolić

ČELNICI konsultantske grupe G 3, bliske vladajućoj Konzervativnoj partiji britanskog premijera Dejvida Kamerona, sastali su se nedavno u Beogradu sa liderom SNS Tomislavom Nikolićem - saznaju ”Novosti”.

Kako prenose naši izvori, Britanci su se u višečasovnom razgovoru sa liderom SNS i njegovim zamenikom Aleksandrom Vučićem detaljno raspitivali o rejtingu SNS i šansama da posle sledećih izbora preuzmu vlast. Kao specijalni gosti prisustvovali su i nedavnom mitingu opozicije, koji su predvodili ”tomisti”.

Iako formalno nije potpisan nikakav ugovor, predstavnici G 3 načelno su obećali da će u Dauning stritu pokušati da otvore prostor za najjaču opozicionu partiju iz Srbije. Konkretno, nije isključeno da u naredim mesecima rukovodstvu SNS ugovore posetu Ostrvu i susrete sa zvaničnicima iz Kameronovog kabineta.

cim se englezi raspituju za naprednjake to znaci da je DS KRIMINALCIMA I TADICU ODZVONILO :super:

А где ми је то место, па нећеш ваљда попут Хазјајина да неистомишљенике шаљеш у душевну болницу?

Ne ja samo kazem zbog tebe, ako se na vreme pocne, izlecenje je moguce, 101%, mene bas briga ti zivi sa tim ako hoces, ja kao lekar sam duzan da ti pomognem na svaki nacin, pa cak i dobronamernim savetom.

Таман посла ја сам демократски и надасве хумано оријентисан корисник овог форума, тако да имам разумевање за тебе!

Ali ja kazem NORMALAN, to je lepo sto si human i sto si demokrata, ja kazem sa normalnima, a to ne znaci da je neko human i demokrata, normalan covek znaci nesto drugo.
Ali razumem ja tebe...Jeb vidjam svakodnevno takve slucajeve.

Ali ja kazem NORMALAN, to je lepo sto si human i sto si demokrata, ja kazem sa normalnima, a to ne znaci da je neko human i demokrata, normalan covek znaci nesto drugo.
Ali razumem ja tebe...Jeb vidjam svakodnevno takve slucajeve.

Па није могуће да и твоји болесници нису за СНС?
Па где ће нам крај бити када и лудац виде да је СНС погрешан избор за Србију?

Back