Gledao sam film, ali ne znam kako se zove...

Film wesli snajp ne mogu d atvrdim da on gluki u tom filmu ili ne bio sam ubedjen da je to zona pada ali nije!
Secam se na pocetku filma ubijaju njenu koleginicu (ona se borila skoro gola protiv napadaca)(noc je bila, javila se na telefon, neko kucao na vrata, otvorila mu i onda se potkukli) i onda kaze ona u nekoj sceni njemu ubili su moju koleginicu.

Jako je slican film zoni pada sa wesli snajpom a nije, ili su isekli tu scenu ili neznam!
Isto je ja mislim padobranci!
Trazio sam od veslija snima filmove a on ne deluje optimisticno.
Jako slican film zoni pada isto je tako star i sve!
 
Zvuči kao da bi mogla biti scena iz filma "The Last Boy Scout". Sve mi se čini da se onaj crnac što igra uz Brus Vilisa spetljao sa nekom striptizetom u nevolji.
Nije
Napominjem da riba zna kungfu shit na pocetku ti filma i d aje u tangama kao neki tajni agent a mogao bih da budem uveren da je u pitanju vesli snajp ili sarli cin a kade nije mozda nznam
 
Pre deset godina gledao sam francuski film...bez tona u autobusu put za Atinu :).gde je glavni glumac Italijan koji peva shansone u francuskoj.Na ulici srece ulicnu pevacicu i poziva je da pevaju zajedno posto je on na zalasku karijere a ona u cvetu mladosti :mrgreen: desi se ljubav.Dolaze razni menadzeri i ona pocinje solo karijeru postaje poznata zvezda.Na kraju filma ima scena gde se on vozi ili ona do nekog mosta i tu izvrsi samoubistvo.
Nesto mi u glavi da se on zvao Toni crn visok..ona isto crna tipicna fransuskinja sa izbacenim zubima i dugacak vrat lice duguljasto :mrgreen:
Mislim da je produkcija video kasete M :)Sto znaci film devedestih.
PS.slicno je filmu zvezda je rodjena:)
 
Pre deset godina gledao sam francuski film...bez tona u autobusu put za Atinu :).gde je glavni glumac Italijan koji peva shansone u francuskoj.Na ulici srece ulicnu pevacicu i poziva je da pevaju zajedno posto je on na zalasku karijere a ona u cvetu mladosti :mrgreen: desi se ljubav.Dolaze razni menadzeri i ona pocinje solo karijeru postaje poznata zvezda.Na kraju filma ima scena gde se on vozi ili ona do nekog mosta i tu izvrsi samoubistvo.
Nesto mi u glavi da se on zvao Toni crn visok..ona isto crna tipicna fransuskinja sa izbacenim zubima i dugacak vrat lice duguljasto :mrgreen:
Mislim da je produkcija video kasete M :)Sto znaci film devedestih.
PS.slicno je filmu zvezda je rodjena:)
A nem pojna
 
Филм је сигурно стар преко 20 година, на енглеском језику, памтим последњу сцену у којој протагониста, високи бели мушкарац у мантилу, у свом тријумфалном повратку, каже Доме слатки доме (Home sweet home) и чини ми се да љуби земљу.
 
Филм је сигурно стар преко 20 година, на енглеском језику, памтим последњу сцену у којој протагониста, високи бели мушкарац у мантилу, у свом тријумфалном повратку, каже Доме слатки доме (Home sweet home) и чини ми се да љуби земљу.
Matrix? :cool: :mrgreen:
 
Beekeeper
Površno gledano, standardna, već viđena akcija s Džejson Stetamom
Još konzumerskije - traljav, sterilan, hladan, tipski početak koji ništa novo ne obećava, već viđena, danas popularna fora sa alter-egom switch on/off...
Onda - začudna obrada teme o ljudima iz vladine senke, dodaje neku zanimljivu crnu notu kliše fabuli, bojeći je razmisljanjem o današnjoj zbilji....
...da bi film postajao sve luđi i mračniji, da ne kažem bolji, kako se primiče kraju. :) Malo ga haj-spid finale uprska, ali sve u svemu, gura neku priču.
Jaka sedmica, 7,4....
 
U pitanju je komedija o 3 nekadašnja prijatelja (zovimo ih A, B i C) - koji su bili članovi nekog benda nečega što mi se čini kao meksička muzika (mada možda grešim za ovo).
A - najstariji od njih, sed, ima svoju vilu i vrt gde se cela radnja filma odvija, živi kao lord, ima batlera i sina koji pokušava da se probije na polju (elektronske) muzike?
B- bucko u izuzetno lošoj fizičkoj sceni, drukao je muriji C i sada se plaši da će ga ovaj otrovati ili tako nešto. Imai je scenu gde ga psi goniči jure po posedu A.
C - bradonjas, skorije pušten iz zatvora angažuje prostitutku da mu glumi devojku/verenicu kako bi došao do ove dvojice da im se osveti. Neka njegova priča je da formira bend kakav si oni nekada bili sa par mlađih muzičara.

Scena koja mi je ostala u sećanju je sa kraja filma gde nastaje totalni haos, tuča, paljevina i sl. kojeg posmatraju batler i sin od A.
Batler daje momku neku dramu za mjuzikl ili tako nešto na kojem je godinama radio i ovaj ga pita o čemu se radi?
Objašnjenje:
U pitanju je priča o 3 prijatelja, o preljubi, krivokletstvu, malverzacijama... Koja se završava tako što kućopazitelj spaljuje vilu 😂
 
film je režirao neki poznati reditelj i film je karakterističan po tome što ima jako malo dijaloga
ubili su čoveka koji ima ženu, ćerku i sina
nakon njegove smrti, ćerka i sin preuzimaju sve poslove na sebe i ne ide im sjajno
tu situaciju koriste lokalni mangupi da siluju devojku
na kraju, tip koji je ubio njenog oca, ubija ove nasilnike, da ne maltretiraju ovu devojku
 
Film su pustali na televiziji početkom 2000tih u vreme novogodišnjih praznika.
U pitanju je komedija. Glavni lik je neki tip koji je žigolo.
Na početku filma bude na nekoj sahrani.
Posle toga ode kod neke devojke u stan i pita je jeste li vi naručili ljubav.
Posle toga se dešavaju razne smešne scene.
Samo se toliko sećam.
Jel zna neko koji je to film?
 
Film su pustali na televiziji početkom 2000tih u vreme novogodišnjih praznika.
U pitanju je komedija. Glavni lik je neki tip koji je žigolo.
Na početku filma bude na nekoj sahrani.
Posle toga ode kod neke devojke u stan i pita je jeste li vi naručili ljubav.
Posle toga se dešavaju razne smešne scene.
Samo se toliko sećam.
Jel zna neko koji je to film?
Deuce Bigalow: Male Gigolo
 

Back
Top