Где Жене у црном и геј активисти виде фашизам у Србији?!

Има ли наци-фашизма у Србији?


  • Ukupno glasova
    85
  • Anketa je zatvorena .
Како се те жене у црном увек овако провуку "ненајављене".:roll:
Од када их чекам да позову грађане на неку њихову манифестацију,
па да им као "грађанка" уприличим скуп.:zper:

А, види молим те како се ови педери провукоше и прошеташе.
А, овамо,.... као забране окупљања важи......

Ма, време је да се "остатак" који није био на овом
мрачном скупу окупи и да прошета улицама Србије!!!!


То се и ја питам, како се увек провуку, па нам тек накнадно саопште да су имале некакав скуп? :evil:

То је ваљда с тога што знају какву репутацију уживају међу грађанима, па да не би полетео неки мућак, или штогод теже...:mrgreen:

А да је време за нас остале, време је, односно куцнуо је задњи час!
 
Одобр који је донео је шарада на његовом челу се налазио човек који је правоснажно осуђен за давање гаранција општине за приватне кредите
иначе врло занимљив служби због сарадње са неким фратром ког држе за главног човек БНД за овај део Балкана
Не милиција не одређује, одређује суд ,милиција може да истражује али она неможе ни да дигне тужбу а камоли шта друго
Квалификације могу бити само у виду "беле књиге" за интерну употребу
Davidović recimo nije u ''beloj knjizi'' nego na pravoj poternici i zahtevu za izručenje.
 
Mi imamo nešto gore od fašizma...To jest na zapadu je fašizam ostao ono Ultimativno Zlo,ali u Srbiji uz pomoć nekih prvo istočnih a zatim zapadnih obaveštajnih službi,između ostalog i hrvatske,stvoren je Hibrid,mutant Komuno-fašizam,dakle dvostruko zlo,oličen u SRS i SPS.
 
Poslednja izmena:
Ja bih se prijatno zaista iznenadio kad bi ti imao ijedan smislen komentar, ne samo na ovu temu nego na bilo koju. Mislim da za tako nesto ni u tragovima nisi sposoban.

Medjutim, hajde da se pretvaramo da znas o cemu govoris. Koju to knjigu treba uzeti u sake da bi se saznalo koju definiciju 'klerofasizma' koriste ti drzavni organi na koje se tako smehotresno pozivas? ajde to, za pocetak.

Naravno, odgovora nema i ne moze ni biti, jer pises gluposti.
 
Ne pratim ga baš, gde je potvrdio i kako?

:kpozdrav:
...
Poznati vojvođanski političar se već godinama čvrsto drži stava da te slike ne poseduje kako bi se divio diktatorima, već kako bi im se jednom rečju - podsmevao, kao što se svojim prisustvom trenutno podsmeva „Velikom bratu”. Najzanimljivija slika ovog neobičnog kolekcionara je Hitlerova slika koja je nastala pre nego što je ovaj diktator došao na vlast (pretpostavlja se da se radi o 1938. godini). Na slici Hitler drži nacističku zastavu, a Čanak tu istu sliku, samo sa svojim likom i drugačijom zastavom, drži u kabinetu.
...
On je pre nekoliko godina u emisiji „Teške reči”, na Televiziji „Jesenjin”, objasnio značenje svoje kolekcije.
- Grupa umetnika je pre nekoliko godina napravila nekoliko slika na temu diktatora, ali je umesto lika diktatora na tim delima moj lik - objasnio je Čanak i dodao da poseduje i jednu Titovu bistu, ali sa svojim likom. Cilj je, kako je Čanak objasnio tada, obesmišljavanje i podsmeh diktaturama.
Sa druge strane, osim slika diktatora, Čanak u kući poseduje i nekoliko aktova devojaka.
- Čanak je strastveni kolekcionar aktova, te pored slika diktatora u kući drži i aktove. Zanimljivo je da je pre nekoliko godina zatražio da mu naprave akt bivše devojke koji i dan-danas drži u domu - ispričao je za „Blic” izvor blizak političaru.
...
http://www.blic.rs/zabava.php?id=83672
 
Nego da vidimo mi šta o tome kažu državni organi:

'' Policija utvrdila da su Nacionalni stroj, skinhedi, Krv i čast i Rasonalisti neonacističke organizacije, a Obraz klerofašistički.''

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2005&mm=12&dd=10&nav_id=182260

Dakle - fašizma ima, ali pošto pomenute organizacije nisu masovne znači da nije ni blizu da bude dominantni oblik razmišljanja. Nije u srpskom narodu nikad ni bio. Ne mogu baš svi da se time pohvale.

Ево лепо су ти одговорили колеге.

И опет ти кажем Одбор за безбедност скупштине АП Војводине није меродаван
поготово док је на његовом челу био поштени Томислав Богуновић .

Потом то није био чак ни закључак милиције ,демант је био јавни ,а и да је био закључак милиције ,они такође нису меродавни него само уставни суд Србије

Са другим делом се слажем постоје али су минорни међутим узрок њиховог постојања је исто такве минорне групације представљене у НВО којима се даје огромна медијска пажња , а те групације боме врло иритирају савојим једноумљем и не толеранцијом

:tick:

Hahahahahaha! Ovo je glupost mnogo vise kategorije od ovog marsiranja lezbejki u crnom.

Policija utvrdila? Mozda je u Staljinovom SSSR policija utvrdjivala ideolosku prirodu i pozeljnost raznih organizacija, ali u krstenim zemljama gde policajac nije i sudija to nije obicaj. I onda je policija ta operativna saznanja... dojavila nekom nebitnom odboru nebitne vojvodjanske regionalne skupstine? Jel' to uobicajeno?

Pish.

Postavlja se tu mnostvo pitanja, jedno smesnije od drugog, ali kao primer - sta je to 'klerofasizam' koji je nasa budna policija utvrdila na delu? Jel' definisano tako nesto negde u pozitivnim zakonima republike Srbije? Jel' to idenje u crkvu, ili idenje u crkvu u crnom kaputu, ili sta konkretno? Kako je to policija konstatovala?

Najveci debilizam koji sam procitao ovog dana. Cestitke Sonetu.

:tick:
 
Idiotizam i debilitet je pre svega to sto ti ovde pises, sad a i inace.

Policija nije debatno drustvo. Policija ima svoje jasne uloge u drustvu, a te uloge su definisane zakonima. Sluzbeni stav policije da je neko "klerofasista" je isto sto i sluzbeni stav policije da je neko trapav, ruzan, ili dosadan - apsolutna, vrhunska glupost koja moze da prodje samo kod ljudi sa veoma malo mozga.

Policija cak ne moze da odluci ni da li je neko kriminalac ili ne, jer za to postoje sudovi.

Neverovatno je kakve idiotluke ovde moram da citam. Pomracenje svesti.
 
Poslednja izmena:
Idiotizam i debilitet je pre svega to sto ti ovde pises, sad a i inace.

Policija nije debatno drustvo. Policija ima svoje jasne uloge u drustvu, a te uloge su definisane zakonima. Sluzbeni stav policije da je neko "klerofasista" je isto sto i sluzbeni stav policije da je neko trapav, ruzan, ili dosadan - apsolutna, vrhunska glupost koja moze da prodje samo kod ljudi sa veoma malo mozga.

Policija cak ne moze da odluci ni da li je neko kriminalac ili ne, jer za to postoje sudovi.

Neverovatno je kakve idiotluke ovde moram da citam. Pomracenje svesti.

Ne, idiotizam je sto ti ne dajes policiji da sprovodi istraznje radnje, i u opisima upotrebljava izraze koje ona zeli. Da, oni za javnost mogu da opisu nekog coveka kao debelog, ali posto ti to ne shvatas nemoj da se ubacujes kao neki vrhunski guru.

Tuzilac je taj koji formulise optuznicu, a sem toga, klerofasizam nije pravni pojam niti je glupavo da bude pravni pojam nesto cime se detaljnije opisuje kakav je to fasista..

Inace, uci malo sta znaci pojam tumacenje prava.

Zabranjivanjem policiji i tuziocu da upotrebljava pojam klerofasista izneo si nevidjenu glupost, glupost koju moze da pokaze samo onaj ko misli da je pravo samo ono sto pise u pravnoj normi.
 
Dragi pitomce skole za osobe sa posebnim potrebama,

policija nema pravo da procenjuje ko se i koliko lozi na crkvu. Da li si ovo u stanju da shvatis? Ovde tema nije groktavi krmak i njegove sasvim nebitne izjave, nego toboznje izjave policije koje se ovde proturaju kao stav drzavnih organa Srbije.

Imas li toliko mozga da shvatis da institucije Srbije ne mogu da imaju sluzbeni stav po pitanjima koja nisu pravno definisana?

Nemas? Da, znam.
 
Vise primecujem neobrazovane,zatucane,isfrustrirane,agresivne ljude,da li ima fasizma verovatno da ima,ali ne u tolikoj meri da izaziva veliku paznju(sto ne opravdavam ali smo u takvoj situaciji da je normalno da sada ne mozemo da vodimo racuna da se to smanji ili iskoreni).Kada drzava pocne da ide na gore po pitanju razvoja icice i obrazovanje,kultura,prosperitet i ljudi ce biti raspolozeniji i spremniji da razmisljaju i o nekim drugim stvarima osim o tome kako da prezive.Kada cekam bus primetim po kojeg skinhedsa(po nacinu oblacenja,celavoj glavi...)ali to su uglavnom deca od 17,18 godina koji nemaju veze sa zivotom pa na ovaj nacin svoje frustracije kanalisu kroz mrznju prema drugima.
 
Dragi pitomce skole za osobe sa posebnim potrebama,

policija nema pravo da procenjuje ko se i koliko lozi na crkvu. Da li si ovo u stanju da shvatis? Ovde tema nije groktavi krmak i njegove sasvim nebitne izjave, nego toboznje izjave policije koje se ovde proturaju kao stav drzavnih organa Srbije.

Imas li toliko mozga da shvatis da institucije Srbije ne mogu da imaju sluzbeni stav po pitanjima koja nisu pravno definisana?

Nemas? Da, znam.

Boze, pa to ti je kao da kazes da policija ne sme u javnosti da kaze da je neki narko-bos, trgovac narkoticima secerni bolesnik npr.

Policija mora samo da citira pravne norma... Pa mozda u nekom Vasem svetu dragi kolega...

Vidis, to se radi samo u optuznici, i nigde vise. Cak i u uvodnoj reci tuzioca, tuzilac moze za nekog da kaze da je klerofasista, SAMO U OPTUZNICI NE MOZE. Shvati to, pa ce sve da ti bude jasno.

Raditi u policiji nije neki ubrzani kurs iz poznavanja ZKP-a ili Krivicnog zakonika. Moraju ljudi da priblizno objasne narodu, i opisu sta to znaci. To se zove otvoreno drustvo i demokratska policija.
 
Evo ti lakse objasnjenje da shvatis, posto imas jeftinije ulaznice:

Definisi klerofasistu kao fasistu koji se lozi na crkvu, i videces da se uklapa u tvoje vidjenje postovanja pravnih normi od strane policije... Znaci svaki put kada Canak kaze za nekog da je klerofasista, ti se setis tog izraza, i mirna Backa...

Mikane,zazmuri i priznaj..........nece boleti :mrgreen::hahaha::hahaha:
 
Boze, pa to ti je kao da kazes da policija ne sme u javnosti da kaze da je neki narko-bos, trgovac narkoticima secerni bolesnik npr.

Policija mora samo da citira pravne norma... Pa mozda u nekom Vasem svetu dragi kolega...

Vidis, to se radi samo u optuznici, i nigde vise. Cak i u uvodnoj reci tuzioca, tuzilac moze za nekog da kaze da je klerofasista, SAMO U OPTUZNICI NE MOZE. Shvati to, pa ce sve da ti bude jasno.

Raditi u policiji nije neki ubrzani kurs iz poznavanja ZKP-a ili Krivicnog zakonika. Moraju ljudi da priblizno objasne narodu, i opisu sta to znaci. To se zove otvoreno drustvo i demokratska policija.

Ne, to se zove naklapanje bez veze.

Policija apsolutno ne sme javno da kaze ni za koga da je narko bos ako za to nema dokaze, jer ce i sama zavrsiti na sudu. Policija tek posebno ni za koga ne sme da kaze da li je secerni bolesnik ili nije, jer joj to ne spada pod ingerencije cak ni u banana drzavama poput Srbije.

"Klerofasista" ne znaci nista. To je uvreda koju rado koristi nerast Canak za svoje politicke protivnike, i nema apsolutno nikakvo objektivno znacenje, a kamoli pravno. Policija koja koristi subjektivne dozivljaje poput "fura se na Crkvu" da bi...

Ma ne vredi. Osecam se kao da objasnjavam detetu, a to me zamara. Idi pricaj sa tatom ili mamom.
 
Ne, to se zove naklapanje bez veze.

Policija apsolutno ne sme javno da kaze ni za koga da je narko bos ako za to nema dokaze, jer ce i sama zavrsiti na sudu. Policija tek posebno ni za koga ne sme da kaze da li je secerni bolesnik ili nije, jer joj to ne spada pod ingerencije cak ni u banana drzavama poput Srbije.

"Klerofasista" ne znaci nista. To je uvreda koju rado koristi nerast Canak za svoje politicke protivnike, i nema apsolutno nikakvo objektivno znacenje, a kamoli pravno. Policija koja koristi subjektivne dozivljaje poput "fura se na Crkvu" da bi...

Ma ne vredi. Osecam se kao da objasnjavam detetu, a to me zamara. Idi pricaj sa tatom ili mamom.


Ti ne da imas jeftine ulaznice, ti meljes kao prazna vodenica.

Umes li ti da razlikujes krivicno delo od objasnjenja svih okolnosti koje su vezane za to krivicno delo, ili cak okolnosti koje su vezane za hapsenje i licnost optuzenog za to krivicno dela ? Ili lica koje je pod istragom...

Strasno, policija ne sme da kaze 'Deda Rasa se vozio GSP-om, i bio je senilan', jer to nema nikakve veze sa Krivicnim zakonikom...

Ma da... Sad mi je jasno to tvoje rezonovanje, hvala ti sto si me ovako neukog prosvetlio...
 
Strasno, policija ne sme da kaze 'Deda Rasa se vozio GSP-om, i bio je senilan', jer to nema nikakve veze sa Krivicnim zakonikom...

Ne, ne sme. Nije na policiji da pravi procene te vrste.

Ma da... Sad mi je jasno to tvoje rezonovanje, hvala ti sto si me ovako neukog prosvetlio...

Nista, ali pazi - ne i drugi put. Imas ti mamu i tatu da te uce u buduce.
 
u Srbiji ima fašista u pokušaju, *amatera koji baš i ne znaju šta je to.......pre bi se reklo, "neki čobani-budale".programirani od strane nekih *Firera,Obraza,grde cara lazara...........služe se svim metodama fašističke ideologije i veličaju srBstvo i pravoslavlje, a to baš ne ide jedno s'drugim:dash::dash:
ps.prilično su bezopasni kad su sami....opasni su samo kad su u čoporu
 
Ti ne da imas jeftine ulaznice, ti meljes kao prazna vodenica.

Umes li ti da razlikujes krivicno delo od objasnjenja svih okolnosti koje su vezane za to krivicno delo, ili cak okolnosti koje su vezane za hapsenje i licnost optuzenog za to krivicno dela ? Ili lica koje je pod istragom...

Strasno, policija ne sme da kaze 'Deda Rasa se vozio GSP-om, i bio je senilan', jer to nema nikakve veze sa Krivicnim zakonikom...

Ma da... Sad mi je jasno to tvoje rezonovanje, hvala ti sto si me ovako neukog prosvetlio...

Ало синовче то што ти називаш правом да искаже свој рад је полициски терор
Полиција је ту да истражи изнесе своје радње тужиоцу он да дигне или не оптужницу а сду је ту да пресуди ,Све другачије је тиранија и нарушавање грађанских права .
 
za mene su zene u crnom upravo exponenti onog sto pokusavaju da `osude` u srbiji - manekenke fasizma, moje misljenje

odakle im ta hrabrost usred srbije da preve takve propagandne akcije tipa `fasizam u srbiji`

ja da sam vlast sve bih ih priveo, na na informativni da lepo objasne potanko gde je taj `fasizam u srbiji`

propevale bi one za 15 minuta

takodje one personifikuju silu natoa i tzv `medjunarodne zajednice`, tako da ima prostora i da se ispita pozadina njihovog delovanja, za koga rade, i...sve sto sledi

kako bre smeju lazno optuzuju nasu drzavu za fasizam, koja je po abnormalu cenu u ljudskim zivotima, dva puta, pa i tri puta stala ispred ogromne nemacke ekonomske i vojne sile, a zna se da su nemci nacisti original
 

Back
Top