Има ли у Србији опозиције?

имам исти утисак у вези покрета МИ (што потврћује и цвиљење отпадсрбијанера на теми), али таква политичка опција тек треба да ојача - до тада ћемо изгледа морати да трпимо ову популистичко-леволибтардскуарску секту и на тзв власти и у тзв опозицији
Сагласан.
 
Вучића са његове позиције може склонити само политички освешћен народ, класно и идеолошки дефинисан; овакав, какав је данас, слуђен политичком пропагандом ове или оне стране, заузет борбом за пуко преживљавање и страхом за егзистенцију- неће га склонити никад, или тек онда када се појави вештији демагог од поменутог.
Он успева да прода своју причу у датим околностима, које су нам свима наметнуте са запада; ми овде имамо проблем са неолибералним политичким концептом, и све док се то не промени- нећемо се маћи из тог глиба политичког деловања иза кулиса и контроле свега од стране крупног капитала.
Mного већи проблем је запад који га држи. Да желе да га сруше, срушили би га за пар недеља.
Он је тоалет папир који још увек није потрошен, када дође до оног картона, биће истрошен и замењен. У преводу, имају још увек користи од њега.
 
Mного већи проблем је запад који га држи. Да желе да га сруше, срушили би га за пар недеља.
Он је тоалет папир који још увек није потрошен, када дође до оног картона, биће истрошен и замењен. У преводу, имају још увек користи од њега.
Да могу да га сруше, а да уместо њега не дође неко ко би нас одмах одвео у ОДКБ- срушили би га.
Нема запад више потенцијал за такве операције.
 
Došlo vreme da oni koji su branili zemlju 1999 a koji nisu za Vučića da ih ovi drugi koji su bežali i krili se a koji su za Vučića nazivaju izdajnicima i petokolonašima...
eto i to se može u ovoj zemlji Srbiji...kao i njihov vučić kad su ljudi ginuli 99 i patili on dobija stan od države tako i oni sve ti je dozvoljeno ako si za vučića možeš da budeš i krimos i dezerter
 
PS Politika SNS u 30 sec. oni kao brane državu, mi ostali je rušimo. A sva je prilika urušiće se pod njima, a već je na putu bez povratka.
Dobar ti je slogan...
SNS brani drzavu , narod je urusava, urusice se pod njima, a narod ce je braniti sobom.....

Nije to glupo , ocigledno ce biti tako....
Sad dolazi reklama za sudbinu...
Sudbina je kad imamo vremepolov, ali koliko god puta se vracali u proslost i menjali , uvek tok desavanja dodje na odredjene trenutke....

Ma koliko znali sta je sposobnost i namera SNS, ili naroda, ne mozemo promeniti ni tok istorije ni jednog ni drugog....iako rade jedni protiv drugih, ocigledno zajedno cine Sudbinu.....zato sto nema mesta za nas koji nismo narod i nismo SNS...
 
Došlo vreme da oni koji su branili zemlju 1999 a koji nisu za Vučića da ih ovi drugi koji su bežali i krili se a koji su za Vučića nazivaju izdajnicima i petokolonašima...
eto i to se može u ovoj zemlji Srbiji...kao i njihov vučić kad su ljudi ginuli 99 i patili on dobija stan od države tako i oni sve ti je dozvoljeno ako si za vučića možeš da budeš i krimos i dezerter
Ajde što je stan ukrao nego što su ubili stambolića, ćuruviju, đinđića, olivera ivanovića i mnoge druge.

Gde su radikali branili srbe istih tamo više nema.
 
Како је могуће да је српска опозиција потпуно изгубљена,
гледајући овај Утисак недеље само ми одзвања у глави
Изгубљени у свемиру !!!

Гости су били Борко, Саво и неки манки,
каже Саво да је скоро чуо да многи Београџани немају кењализацију,
а манки га поклапа да је то издувана тема,
и да треба као кандидат за градоначелника да прича о ... не знам чему ?!

Онда Саво поучен од манкија каже
да ће зауставити Експо и рушење сајма.
Чуо је да ту иду неке силне милијарде
мада није лоше ни 6 сома по одборнику.

Борко истиче херојство румунске циганке кад је имала гладовање,
и сматра то великим дометом
и каменом темељцем за будуће грађанске непослушности.

Вучићу проваљен си, ти знаш на шта мислим !
 
Upoznajte Srbiju...

1714471918976.png

Hajde pogodite sta znaci ovaj znak.....
Oskudacija je asocijacija...

Hajde kad ste hrabri...pogadjajte..
 
Да могу да га сруше, а да уместо њега не дође неко ко би нас одмах одвео у ОДКБ- срушили би га.
Нема запад више потенцијал за такве операције.
И ја бих волео да нема потенцијал, али на питању КиМ и РС, ипак видимо да има.
 
И ја бих волео да нема потенцијал, али на питању КиМ и РС, ипак видимо да има.
Да, али све мање су у стању да наметну све своје ставове.
И сви су изгледи да се процес опадања утицаја наставља, јер страх од те осовине попушта, "непослушност" расте, Кина и Русија су све јаснији у подршци тој непослушности; отуд и ова нервоза колективног запада да "легализује" то отимање територије од Србије, што правно гледано не може да се легализује без сагласности политичких органа Себије, што неће успети никад, јер у "демократији" остаје неизведиво...
Себија има дугу традицију кажњавања издаје; Срби "воле" да убију издајнике националних интереса.
Од тога су страдали многи, и само би идиот помислио да може то да уради, а да сачува главу на раменима.
Нећу да набрајам све оне, од Бранковића до Ђинђића, којима је то пало на памет...
 
Да, али све мање су у стању да наметну све своје ставове.
И сви су изгледи да се процес опадања утицаја наставља, јер страх од те осовине попушта, "непослушност" расте, Кина и Русија су све јаснији у подршци тој непослушности; отуд и ова нервоза колективног запада да "легализује" то отимање територије од Србије, што правно гледано не може да се легализује без сагласности политичких органа Себије, што неће успети никад, јер у "демократији" остаје неизведиво...
Себија има дугу традицију кажњавања издаје; Срби "воле" да убију издајнике националних интереса.
Од тога су страдали многи, и само би идиот помислио да може то да уради, а да сачува главу на раменима.
Нећу да набрајам све оне, од Бранковића до Ђинђића, којима је то пало на памет...
Apsolutno se slažem sa tim trezvenim razmišljanjem i drago mi je da je u Srbiji sve više takvih ... To je garant opstanka Srba i Srbije ...
 

Back
Top