GDE da kupim...

Upravo sam pričala sa tehnologom u "C proizvodnja i promet 06" i saznala sledeće:

- ipak su dve firme u pitanju, znači fizički su odvojene, nemaju veze jedni sa drugima, razlikuju im se folije u koje pakuju čokolade, a žena kaže različiti su im i proizvodi

- bela čokolada im NIJE posna, jer se pravi od mleka, i ona kaže da neće da zalazi u tehnologiju bilo čije proizvodnje, ali od soje ne može da se napravi čokolada, bar koliko se ona razume, tako da svaku belu čokoladu koja se deklariše kao posna treba uzeti sa rezervom

- rekla sam da ispred sebe imam njihovu belu čokoladu, na čijem omotu piše da ima kakao delova, na šta mi je ona rekla da je to došlo do greške prilikom pakovanja, i da je preko toga trebalo da bude zalepljen stiker sa pravim sastavom, ali je,eto, došlo do propusta. Žena se bog zna kako izvinula i zahvalila što sam joj skrenula pažnju, jer sama kaže da su takve greške nedopustive.

To bi bilo to, oko bele čokolade. Crna im je posna 100 %. Nadam se da sam pomogla.

Pozdrav svima,
ja sam cerka vlasnika C proizovdnje 06, zelela bih da sugerisem sledece stvari,
C proizvodnja 06 I C promet 99 su dve razlicite firme, u C proizvodnji tehnolog je covek koji je ceo svoj vek proveo u Takovu, tako da su proizvodi ove dve firme neuporedivo bolji, i slag koji se razvlaci je slag C prometa 99, pa molim zbog samog imidza firme da ih makar razlikujete, mi izvozimo za sve zemlje regiona, videla sam da je neko napisao odakle nam pravo zbog neke deklaracije ali pogresili ste jer je ta pogresna deklaracija na proizvodima C prometa 99 nas krem ima vise vrsta,ovim sam samo zelela da razjasnim sve prethodno napisano, jer nam je svima u cilju dobra saradnja.
 
evo odmah :)
ja je kupila na Bajlonijevoj danas..kaze covek, on zvao proizvodnju da ih pita za svaki slucaj je l posna :)


Mi smo ovde pričale o ovoj čokoladi, gde na deklaraciji piše da je posna, jer je u stvari deklaracija ista kao i na crnoj. To je čokolada "C proizvodnja" kao što se i vidi na slici, a ne "C promet 99". Tako da nije bilo zabune Tijana. Vi ste ipak pakovali belu čokoladu u ambalažu na kojoj piše da je ona po svom sastavu posna.

Eurokrem vam je i dalje vrh. :D
 
Da li neko koristi maslac, sl. pavlaku, cokoladu iz Jablanice? Da li su dobri proizvodi, kvalitetni? Danas sam ih prvi put zvala i cini mi se da su cene mnogo povoljnije nego u megamarketima, naravno i dg. su proizvodjaci, ali kako mi je zena objasnila to su proizvodi kojima snabdevaju pekare i poslasticarnice. Kakava su vasa iskustva?
 
Da li neko koristi maslac, sl. pavlaku, cokoladu iz Jablanice? Da li su dobri proizvodi, kvalitetni? Danas sam ih prvi put zvala i cini mi se da su cene mnogo povoljnije nego u megamarketima, naravno i dg. su proizvodjaci, ali kako mi je zena objasnila to su proizvodi kojima snabdevaju pekare i poslasticarnice. Kakava su vasa iskustva?

Često sam u Jablanici i kupujem sve što mi treba. Maslac je odličan, uvek je svež (ako ga nadješ) a čokoladu koristim onu kao dugmići, i crvnu i belu. Stavljam ih u kore, opravim keks i jako sam zadovoljna, čak i praline pravim od njih. Jedino za čokoladne torte koristim crnu čokoladu. Inače kore za pitu su im fantastične, mnogo bolje nego u drugim trgovinama.
 
Poslednja izmena:
da li ima kod nas negde da se kupe ovakvi cirkoni za tortu, da li je neko to koristio i koja je cena, slutim da je paprena :)
favorittt.jpg
 
i mene zanimaju ti cirkoni gde bi mogli da se nadju?a sto se jablanice tice,ja sam njima jako zadovoljna.kisela pavlaka u kanti od 2kg je odlicna,kao i onaj sitan sir.a kupila sam i kutiju margarina,onu od 20 kg i to je u stvari dijamantov margarin-znaci odlican
 
Jestivih cirkona nema na ovom području,njih sam vidjela za kupiti samo na stranim web stranicama i dosta su skupi uz to što ne smiju u frižider jer se tope,
tako da se stavljaju netom prije nego je torta poslužena.
 
jao cure trebam pomoc
pre dve godine sam u Pancevu kupila one providne mladence Bjanka i tada sam stjela uzeti i onaj rotirajuci stalak za njh sto svetli,tada nije bilo,kada sam god zvala nisu imali uvjek su prodati sada mi to treba ja juce zvala oni opet nemaju ja zovem eurowilt u Bg kada mi oni kazu da nemaju i da se to vise neproizvodi e kad nisam pala sa stolice od soka :mrgreen:sta da radim dali ima neko uopste prestavu gdje da to potrazim,molim vas pomoziteeeee:worth:
 
Pa da, tri torte do sad sam radila sa tom mrezicom, ali samo gore, ne sa strane, na prve dvije nisam ni imala potrebu, a na ovoj zadnjoj su mi stranice torte bas bile prazne i torta visoka, ali nekako nisam bila sigurna da ce mi lenjirom fino ispasti
 
jao cure trebam pomoc
pre dve godine sam u Pancevu kupila one providne mladence Bjanka i tada sam stjela uzeti i onaj rotirajuci stalak za njh sto svetli,tada nije bilo,kada sam god zvala nisu imali uvjek su prodati sada mi to treba ja juce zvala oni opet nemaju ja zovem eurowilt u Bg kada mi oni kazu da nemaju i da se to vise neproizvodi e kad nisam pala sa stolice od soka :mrgreen:sta da radim dali ima neko uopste prestavu gdje da to potrazim,molim vas pomoziteeeee:worth:
ima li ko idejuuuu
 
Imam i ja da podelim sa vama broj tel. devojke koja prodaje orahe, koji su vise nego odlicni, krupni i svezi. U Beogradu donosi na kucnu adresu. Sve moje preporuke, zaista su odlicni i povoljni. Kilogram oraha je 600,oo dinara!!! Sto je jaaako povoljno po meni. Devojka se zove Ana, ne znam da li smem da ostavim njen broj ovako javno.
 

Back
Top